20212223242526
2728293031
Архів новин

Головна » Міжнародні змагання
Перемогою Джейсона Крампа закінчилося Гран-Прі Європи у Лєшно, у фінальному заїзді він залишив за собою Томаша Голлоба, Андреаса Йонсона та Грега Хенкока. Переможець першого етапу Гран-Прі - Еміль Сайфутдінов потрапив до сильного півфіналу у якому змагаючись з Нікі Педерсеном, Джейсоном Крампом та Андреасом Йонсоном приїхав лише останнім. Після двох етапів, у загальному заліку лідирує Джейсон Крамп - 36 пкт., Андреас Йонсон - 27 пкт., а у Грега Хенкока та Еміля Сайфутдінова - по 26 пкт.
Категорія: Міжнародні змагання | Переглядів: 1412 |  Дата: 09.05.2009 | Коментарі (0)

17-го травня о 16:00 у Львові відбудеться кваліфікаційний відбір №3 до Чемпіонату Європи. Серед учасників від України будуть Володимир Дубінін та Андрій Карпов, а також два резервних гонщика від Федерації Мотоспорту України. Пропонуємо вашій увазі повний склад учасників.

У німецькому Штральзунді перемогу у відборі до Чемпіонату Європи святкував росіянин Ренат Гафуров, який набрав 14 пкт., з відривом в 1 пкт. за ним розмістився Адріан Гомульскі, третє місце за Романом Поважним. На жаль, наш Олександр Бородай перших два заїзди приїхав останнім, а у своєму третьому заїзді його двигун зазнав дефекту, після чого Олександр вже не виїжджав на доріжку, так як інший двигун теж зазнав дефекту на тренуваннях.

1-го травня в німецькому Ліббенау, на довгому треці проводився перший етап серії "Золотий шолом", Ярослав Полюхович у відбірному заїзду був четвертим із шести досвідчених гонщиків довгих треків, тому в основну сітку змагань потрапити він не зміг, а Володимир Трофимов змусив понервувати своїх суперників - набравши 13 пкт. він посів шосте місце. 3-го травня, на другому етапі серії "Золотого шолому" у Паркхімі Володимир Трофимов здобув бронзу, а Ярослав Полюхович приїхавши другим у фіналі "Б" був 8-им у загальному заліку. В сумі після двох етапів Володимир Трофимов посів 4-те місце, а Ярослав Полюхович - 13-те.

Перемогою "Каскаду" завершився матч-відповідь проти "Колеяжу" з Ополє з рахунком 48:41. Чудово у гонці себе показав Олександр Бородай, який здобув 13 пкт., Данило Іванов з Росії додав 11 пкт. у доробок "Каскаду". У "Колеяжі" найкращим був Томаш Шмідт - 11 пкт. Після гонки Роман Іванов та Ілля Бондаренко підписали з керівництвом "Колеяжа" контракти на подальші виступи за цей клуб в польській лізі.

Пройшло два відбіркових раунда до Командного Кубка Світу. В італійському Терензано після додатковго перезаїзду перемогу виборола збірна Словенії, залишивши німців на другому місці. У Даугавпілсі стабільність всієї збірної показали чехи, які зайняли перше місце, другими були господарі треку - збірна Латвії. 11 липня у Воєнсі (Данія) відбудеться півфінал, де збірна Росії зустрінеться з датчанами, шведами та чехами.

Ідеально підготовлений Пьотр Протосєвіч переміг в Рибніку, на турнірі пам'яті Лукаша Романка. У фінальному заїзді "ПеПе" випередив переможця ГП Чехії - Еміля Сайфутдінова, третім і четвертим відповідно були Рафал Добруцкі та Томаш Голлоб.

В австрійському Муреку завершився перший відбірний раунд до Особистого Чемпіонату Європи, перемогу в цьому етапі здобув угорець Йозеф Табака, на один пункт від переможця відстав Річард Вольф з Чехії, а у додатковому заїзді третє місце виборов Александер Конда, який переміг досвідченого Шандора Тіхані. Росіянин Денис Гізатуллін посів 5-те місце і разом з першою вісімкою пройшов до наступного етапу.

Непереможним на сьогоднішньому півфіналі Чемпіонату Європи серед юніорів був Мартін Вацулік, зібравши комплет пунктів він запевнив собі перше місце. Другим був юний Пшемислав Павліцкі, а після додаткового заїзду з Міхалом Дудеком, третє місце виборов Мачєй Яновскі. Нажаль, лише двох пунктів невистачило нашому Кирилу Цуканову для боротьби за вихід у фінал, набравши 7 пкт. він зайняв 7-ме місце, а до фіналу проходить лише 6 найкращих гонщиків півфіналу.

Перемогою австралійця Раяна Саллівана закінчився 59-й Меморіал Альфреда Смочика, який проводиться в Лєшно. Учасники серії ГП, які приймали участь у турнірі не змогли показати високого результату: Лі Адамс здобув 8 місце, Ханс Андерсен - 16, а переможець вчорашнього ГП Чехії росіянин Еміль Сайфутдінов лише 11 місце. Ярослав Хампель з "дикою картою" на наступний етап світової серії, який відбудеться саме в Лєшно 9 травня зайняв 2 місце, перемігши у перезаїзді Даміана Баллінського і Томаша Гапінського.