Нд
17.12.2017
10:12
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 7 » Гафуров переможець відбору у Штральзунді на Чемпіонат Європи
10:40
Гафуров переможець відбору у Штральзунді на Чемпіонат Європи
У німецькому Штральзунді перемогу у відборі до Чемпіонату Європи святкував росіянин Ренат Гафуров, який набрав 14 пкт., з відривом в 1 пкт. за ним розмістився Адріан Гомульскі, третє місце за Романом Поважним. На жаль, наш Олександр Бородай перших два заїзди приїхав останнім, а у своєму третьому заїзді його двигун зазнав дефекту, після чого Олександр вже не виїжджав на доріжку, так як інший двигун теж зазнав дефекту на тренуваннях.
 
Результати: 
1. Renat Gafurow (Rosja) (2,3,3,3,3) 14 
2. Adrian Gomólski (Polska) (3,2,3,2,3) 13 
3. Roman Povazhny (Rosja) (2,3,2,3,2) 12 
4. Claus Vissing (Dania) (3,0,1,3,3) 10 
5. Hynek Stichauer (Czechy) (1,1,3,2,3) 10 
6. Roberto Haupt (Niemcy) (1,2,3,3,1) 9 
7. Kamil Brzozowski (Polska) (2,3,0,2,2) 9 
8. Filip Sitera (Czechy) (1,2,2,2,2) 9 
-------------------------- 
9. Jannick de Jong (Holandia) (2,1,3,1,1) 8 
10. Tobias Busch (Niemcy) (3,1,1,1,1) 7+3 
11. Daniel Pytel (Polska) (3,2,0,0,2) 7+w 
12. Klaus Jakobsen (Dania) (0,3,1,1,0) 5 
13. Joni Koskinen (Finlandia) (1,0,2,0,0) 3 
14. Matic Voldrih (Słowenia)(0,1,0,1,1) 3 
15. Oleksandr Borodaj (Ukraina) (0,0,d,-,-) 0 
16. Jari Makinen (Finlandia) (0,0,d,-,-) 0 
17. Erik Pudel (Niemcy) (0,0) 0 
18. Mathias Bartz (Niemcy) (0,0) 0 

Заїзд за заїздом: 
1. Vissing, de Jong, Koskinen, Jakobsen 
2. Pytel, Brzozowski, Sitera, Borodaj 
3. Busch, Povazhny, Haupt, Makinen 
4. Gomólski, Gafurow, Stichauer, Voldrih 
5. Povazhny, Sitera, Stichauer, Vissing 
6. Brzozowski, Gomólski, de Jong, Makinen 
7. Jakobsen, Haupt, Voldrih, Borodaj 
8. Gafurow, Pytel, Busch, Koskinen 
9. Gafurow, Haupt, Vissing, Brzozowski 
10. de Jong, Sitera, Busch, Voldrih 
11. Gomólski, Povazhny, Jakobsen, Pytel 
12. Stichauer, Koskinen, Borodaj (d), Makinen (d) 
13. Vissing, Gomólski, Busch, Pudel 
14. Haupt, Stichauer, de Jong, Pytel 
15. Gafurow, Sitera, Jakobsen, Bartz 
16. Povazhny, Brzozowski, Voldrih, Koskinen 
17. Vissing, Pytel, Voldrih, Pudel 
18. Gafurow, Povazhny, de Jong, Bartz 
19. Stichauer, Brzozowski, Busch, Jakobsen 
20. Gomólski, Sitera, Haupt, Koskinen 

Додатковий заїзд за 10-те місце: 
21. Busch, Pytel (w/2min)
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 938 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]