Ср
28.06.2017
21:17
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 2 » Перемога Йозефа Табаки в першому відбірковому колі до Чемпіонату Європи
11:48
Перемога Йозефа Табаки в першому відбірковому колі до Чемпіонату Європи

В австрійському Муреку завершився перший відбірний раунд до Особистого Чемпіонату Європи, перемогу в цьому етапі здобув угорець Йозеф Табака, на один пункт від переможця відстав Річард Вольф з Чехії, а у додатковому заїзді третє місце виборов Александер Конда, який переміг досвідченого Шандора Тіхані. Росіянин Денис Гізатуллін посів 5-те місце і разом з першою вісімкою пройшов до наступного етапу.

Результати: 
1. Jozsef Tabaka (Węgry) (3,3,1,3,3) 13 
2. Richard Wolff (Czechy) (2,2,3,2,3) 12 
3. Aleksander Conda (Słowenia) (1,3,2,3,2) 11+3 
4. Sandor Tihanyi (Węgry) (3,2,2,1,3) 11+2 
5. Denis Gizatullin (Rosja) (d,3,3,3,1) 10 
6. Theo Pijper (Holandia) (3,0,3,2,1) 9 
7. Alessandro Milanese (Włochy) (0,3,1,2,3) 9 
8. Mathieu Tresarrieu (Francja) (3,1,2,1,2) 9 
--- 
9. Fritz Wallner (Austria) (1,2,3,2,u) 8 
10. Alexandru Toma (Rumunia) (2,1,2,d,2) 7 
--- 
11. Lukas Simon (Austria) (1,0,1,3,1) 6 
12. Ivan Vargek (Chorwacja) (t,2,0,1,2) 5 
13. Matija Duh (Słowenia) (2,1,0,1,1) 5 
14. Alessandro Novello (Włochy) (1,0,1,0,0) 2 
15. Fanica Popa (Rumunia) (2,d,d,0,0) 2 
16. Milan Manev (Bułgaria) (0,1,0,0,0) 1 
17. Christian Pelikan (Austria) (0) 0 

Заїзд за заїздом: 
1. Tabaka, Wolff, Wallner, Milanese 
2. Tihanyi, Toma, Novello, Manev 
3. Pijper, Popa, Simon, Gizatullin (d) 
4. Tresarrieu, Duh, Conda, Pelikan (Vargek t) 
5. Tabaka, Tihanyi, Tresarrieu, Simon 
6. Milanese, Vargek, Manev, Popa (d) 
7. Gizatullin, Wolff, Duh, Novello 
8. Conda, Wallner, Toma, Pijper 
9. Gizatullin, Conda, Tabaka, Manev 
10. Pijper, Tihanyi, Milanese, Duh 
11. Wolff, Toma, Simon, Vargek 
12. Wallner, Tresarrieu, Novello, Popa (d) 
13. Tabaka, Pijper, Vargek, Novello 
14. Gizatullin, Milanese, Tresarrieu, Toma (d) 
15. Conda, Wolff, Tihanyi, Popa 
16. Simon, Wallner, Duh, Manev 
17. Tabaka, Toma, Duh, Popa 
18. Milanese, Conda, Simon, Novello 
19. Wolff, Tresarrieu, Pijper, Manev 
20. Tihanyi, Vargek, Gizatullin, Wallner (u) 

Додатковий заїзд за 3-тє місце: 
21. Conda, Tihanyi
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 699 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]