Пн
23.10.2017
07:50
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 3 » Словенці найкращі в Терензано, а чехи - в Даугавпілсі
12:44
Словенці найкращі в Терензано, а чехи - в Даугавпілсі
Пройшло два відбіркових раунда до Командного Кубка Світу. В італійському Терензано після додатковго перезаїзду перемогу виборола збірна Словенії, залишивши німців на другому місці. У Даугавпілсі стабільність всієї збірної показали чехи, які зайняли перше місце, другими були господарі треку - збірна Латвії. 11 липня у Воєнсі (Данія) відбудеться півфінал, де збірна Росії зустрінеться з датчанами, шведами та чехами.
 
Результати відбіркового раунду в Даугавпілсі: 

I Чехія 48 pkt. 
1. Ales Dryml (1,3,3,3,3) 13 
2. Adrian Rymel (3,3,1,3,w) 10 
3. Lukas Dryml (2,3,3,0,2) 10 
4. Lubos Tomicek (2,2,2,2,0) 8 
5. Matej Kus (2,0,3,2,0) 7 

II Латвія 45 pkt. 
1. Wiaczesław Gieruckis (0,w,-,-,-) 0 
2. Leonid Paura (1,3,2,1,2,1) 10 
3. Kjastas Puodżuks (3,2,2,3,2,3) 15 
4. Maksim Bogdanow (3,2,2,w,3,3) 13 
5. Jewgienij Karawackis (1,2,0,2,2) 7 

III Фінляндія 29 pkt. 
1. Kalle Katajisto (2,1,w,-,-) 3 
2. Tomi Reima (2,1,-,w,-,w) 3 
3. Juha Hautamaeki (0,1,d,1,1,3) 6 
4. Kai Laukkanen (1,1,2,d,1,d) 5 
5. Kauko Nieminen (3,0,3,3,1,2) 12 

IV США 26 pkt. 
1. Greg Hancock (3,3,3,2,3) 14 
2. Ryan Fisher (0,1,1,u,1) 3 
3. Chris Kerr (1,0,w,1,2) 4 
4. Ricky Wells (0,2,1,w,1) 4 
5. Kenny Ingalls (0,0,1,u,w) 1 

Заїзд за заїздом: 
1. Hancock, Katajisto, A.Dryml, Gieruckis 
2. Rymel, Reima, Paura, Fisher 
3. Poudżuks, L.Dryml, Kerr, Hautamaeki 
4. Bogdanow, Tomicek, Laukkanen, Wells 
5. Nieminen, Kus, Karawackis, Ingalls 
6. Hancock, Poudżuks, Laukkanen, Kus 
7. A.Dryml, Bogdanow, Fisher, Nieminen 
8. Rymel, Karawackis, Katajisto, Kerr 
9. L.Dryml, Wells, Reima, Gieruckis (u/w) 
10. Paura, Tomicek, Hautamaki, Ingalls 
11. Hancock, Bogdanow, Rymel, Hautamaeki (d) 
12. L.Dryml, Laukkanen, Fisher, Karawackis 
13. Nieminen, Tomicek, Kerr (u/w), Bogdanow (u/w) 
14. Kus, Paura, Wells, Katajisto (u/w) 
15. A.Dryml, Poudżuks, Ingalls, Laukkanen (d) 
16. Nieminen, Hancock, Paura, L.Dryml 
17. Poudżuks, Tomicek, Hautamaeki, Fisher (u) 
18. Bogdanow, Kus, Kerr, Reima (u/w) 
19. A.Dryml, Karawackis, Hautamaeki, Wells (u/w) 
20. Rymel, Paura, Laukkanen, Ingalls (u) 
21. Hancock, Karawackis, Nieminen, Tomicek 
22. Hautamaeki, Poudżuks, Fisher, Kus 
23. A.Dryml, Kerr, Paura, Laukkanen (d) 
24. Poudżuks, Nieminen, Wells, Rymel (u/w) 
25. Bogdanow, L.Dryml, Reima (u/w), Ingalls (u/w)
  
  
Результати відбіркового раунду в Терензано: 
  
1. Словенія - 51+3: 
Matej Zagar (3,3,w,2,3,3) 14+3 
Denis Stojs (3,3,3,1,2) 12 
Izak Santej (0,2,2,-,3) 7 
Maks Gregoric (3,2,1,2,1) 9 
Aleksander Conda (2,1,2,3,1) 9 

2. Німеччина - 51+2: 
Martin Smolinski (0,3,2,3,2) 10+2 
Tobias Kroner (2,3,3,3,1) 12 
Christian Hefenbrock (2,3,3,3,0) 11 
Richard Speiser (2,2,2,w/u,-) 6 
Thomas Stange (3,2,3,2,2) 12 

3. Італія - 26: 
Mattia Tadiello (2,0,1,1,3,w) 7 
Mattia Cavicchioli (t,1,1,u,-) 2 
Guglielmo Franchetti (3,0,3,1,u) 7 
Andrea Baroni (0,1,0,0,-) 1 
Mattia Carpanese (1,1,2,0,3,2) 9 

4. Угорщина - 22: 
Laszlo Szatmari (1,0,0,2,1) 4 
Roland Kovacs (1,1,1,0,0) 3 
Norbert Magosi (1,2,d,1,1) 5 
Jozsef Tabaka (1,w,1,2,2,3) 9 
Attila Lorincz (0,0,0,1,-) 1 

Заїзд за заїздом: 
1. Zagar, Tadiello, Szatmari, Smolinski 
2. Stojs, Kroner, Magosi, Cavicchioli (t) 
3. Franchetti, Hefenbrock, Tabaka, Santej 
4. Gregoric, Speiser, Kovacs, Baroni 
5. Stange, Conda, Carpanese, Lorincz 
6. Smolinski, Santej, Baroni, Lorincz 
7. Kroner, Gregoric, Carpanese, Szatmari 
8. Hefenbrock, Magosi, Conda, Tadiello 
9. Zagar, Speiser, Cavicchioli, Tabaka (w) 
10. Stojs, Stange, Kovacs, Franchetti 
11. Franchetti, Smolinski, Gregoric, Magosi (w) 
12. Kroner, Conda, Tabaka, Baroni 
13. Hefenbrock, Carpanese, Kovacs, Zagar (w) 
14. Stojs, Speiser, Tadiello, Lorincz 
15. Stange, Santej, Cavicchioli, Szatmari 
16. Smolinski, Tabaka, Stojs, Carpanese 
17. Kroner, Zagar, Tadiello, Santej 
18. Hefenbrock, Gregoric, Lorincz, Cavicchioli 
19. Conda, Szatmari, Franchetti, Speiser (w/u) 
20. Zagar, Stange, Magosi, Baroni 
21. Carpanese, Smolinski, Conda, Kovacs 
22. Zagar, Tabaka, Kroner, Franchetti 
23. Tadiello, Stojs, Szatmari, Hefenbrock 
24. Santej, Carpanese, Magosi, Speiser(ns) 
25. Tabaka, Stange, Gregoric, Tadiello(d) 

Додатковий заїзд за перше місце: 
26. Zagar, Smolinski
  
 Розклад наступних змагань Командного Кубка Світу: 
11 липня - 1. півфінал Воєнс (Данія) - поїдуть: Данія, Швеція, Росія, Чехія.
13 липня - 2. півфінал в Петерборг (Великобританія) - поїдуть: Великобританія, Австралія, Польща, Словенія
16 липня - бараж в Лєшно (Польща) - поїдуть другі і треті команди з півфіналів
18 липня - фінал в Лєшно (Польща)  - поїдуть переможці півфіналів і дві найкращі команди з баражів
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 681 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]