Нд
17.12.2017
10:07
ВХІД
Категорії
Польська ліга [115]
Міжнародні змагання [248]
Українські змагання [128]
Російська ліга [110]
Тренування [21]
Льодовий спідвей [7]
Гонщики [134]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин

Головна » 2009 » Травень » 3 » Протасєвіч переміг на турнірі пам'яті Лукаша Романка, Еміль - другий
12:09
Протасєвіч переміг на турнірі пам'яті Лукаша Романка, Еміль - другий

Ідеально підготовлений Пьотр Протосєвіч переміг в Рибніку, на турнірі пам'яті Лукаша Романка. У фінальному заїзді "ПеПе" випередив переможця ГП Чехії - Еміля Сайфутдінова, третім і четвертим відповідно були Рафал Добруцкі та Томаш Голлоб.

Результати: 
1. Piotr Protasiewicz - Falubaz Zielona Góra (1,3,3,3,3,5) 18 
2. Emil Sajfutdinov - Polonia Bydgoszcz (2,3,2,3,2,3) 15 
3. Rafał Dobrucki - Falubaz Zielona Góra (3,3,3,2,3,1) 15 
4. Tomasz Gollob - Caelum Stal Gorzów (3,2,2,3,3,0) 13 
5. Michał Szczepaniak - Włókniarz Częstochowa (3,3,0,2,1) 9 
6. Adrian Miedziński - Unibax Toruń (2,0,3,2,1) 8 
7. Tomasz Gapiński - Włókniarz Częstochowa (1,2,2,3,0) 8 
8. Rune Holta - Caelum Stal Gorzów (2,1,2,1,2) 8 
9. Adam Skórnicki - Lotos Wybrzeże Gdańsk (2,1,3,0,0) 6 
10. Andreas Jonsson - Polonia Bydgoszcz (0,2,1,1,2) 6 
11. Fredrik Lindgren - Falubaz Zielona Góra (0,1,1,0,3) 5 
12. Tomasz Jędrzejak - Atlas Wrocław (3,0,0,1,1) 5 
13. Tai Woffinden - Włókniarz Częstochowa (0,1,1,0,2) 4 
14. Sławomir Drabik - Włókniarz Częstochowa (1,2,1,d,-) 4 
15. Sławomir Pyszny - RKM ROW Rybnik (1,w,0,2,0) 3 
16. Ryan Sullivan - Unibax Toruń (0,0,0,1,1) 2 
R1. Michał Mitko - RKM ROW Rybnik (0) 0 

R2. Kamil Cieślar - Włókniarz Częstochowa NS 
R3. Mateusz Kowalczyk - KSM Krosno NS 

Результат кваліфікаційного заїзду: Pyszny, Mitko, Cieślar, Kowalczyk 

Заїзд за заїздом: 
1. Gollob, Holta, Drabik, Jonsson 
2. Szczepaniak, Sajfutdinov, Protasiewicz, Lindgren 
3. Dobrucki, Skórnicki, Gapiński, Woffinden 
4. Jędrzejak, Miedziński, Pyszny, Sullivan 
5. Dobrucki, Gollob, Lindgren, Miedziński 
6. Protasiewicz, Gapiński, Holta, Sullivan 
7. Szczepaniak, Jonsson, Woffinden, Jędrzejak 
8. Sajfutdinov, Drabik, Skórnicki, Pyszny (u/w) 
9. Protasiewicz, Gollob, Woffinden, Pyszny 
10. Skórnicki, Holta, Lindgren, Jędrzejak 
11. Dobrucki, Sajfutdinov, Jonsson, Sullivan 
12. Miedziński, Gapiński, Drabik, Szczepaniak 
13. Gollob, Szczepaniak, Sullivan, Skórnicki 
14. Sajfutdinov, Miedziński, Holta, Woffinden 
15. Gapiński, Pyszny, Jonsson, Lindgren 
16. Protasiewicz, Dobrucki, Jędrzejak, Drabik (d) 
17. Gollob, Sajfutdinov, Jędrzejak, Gapiński 
18. Dobrucki, Holta, Szczepaniak, Pyszny 
19. Protasiewicz, Jonsson, Miedziński, Skórnicki 
20. Lindgren, Woffinden, Sullivan, Mitko 

Фінал: 
21. Protasiewicz (5), Sajfutdinov (3), Dobrucki (1), Gollob (0)
 
sportowefakty.pl
Категория: Міжнародні змагання | Просмотров: 651 | Добавил: TOFIK | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]