Пт
19.04.2024
03:35

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
fun-fanДата: Пн, 26.05.2008, 13:08 | Повідомлення # 411
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Пане Адрій, а чи є будь-які зсуви в питанні добудови трибун на червоноградському треку?

Повідомлення відредагував fun-fan - Пн, 26.05.2008, 13:10
 
GrayДата: Пн, 26.05.2008, 13:31 | Повідомлення # 412
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (ШУРИК)
порівняли затрати smile якщо на ЧУ серед юніорів, всі фінансові зобовязання перед гонщиками на себе бере ФМУ, то зі спортсменами, наприклад, СПС, в будь-якому випадку доводеться розраховуватись керівництву клубу, а це не лише 100 баксів на дорогу, але й амортизація техніки і тд. Тож подібне порівняння - просто некоректне і делетантське!!!

Шурик, тебя тоже не туда понесло
Организацией чемпионатов Украины на местах должны заниматься местные ячейки федерации или же коллективные члены, т.е. клубы. В случае с "СПС" одним из условий получения этим клубом разрешение на выступление в ПЛ являлось проведение в Ровно в качестве организатора чемпионатов Украины
Естественно, что расходы в таком случае на проведение и организацию чемпионатов полностью несёт организатор соревнований, а не ФМУ в целом. Как он будет подходить к решению этого вопроса - это его проблемы. Насколько я знаю, "СПС" обращалась за помошью к областной власти с просьбой на выделение средств на организацию чемпионата.
Расходы в данном случае самые большие - это выплата премиальных после гонки согласно приложения к Регламенту украинских соревнований. Выплаты там производятся спортсменам и представителю каждого клуба (т.е. тренеру).


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
ШУРИКДата: Пн, 26.05.2008, 15:05 | Повідомлення # 413
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Gray, может и так, но согласись, сравнивать затраты на проведение ЧУЮ и товарняка вроде СПС - Шахтер - єто как минимум несерьезно...
 
fun-fanДата: Пн, 26.05.2008, 19:01 | Повідомлення # 414
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (ШУРИК)
Gray, может и так, но согласись, сравнивать затраты на проведение ЧУЮ и товарняка вроде СПС - Шахтер - єто как минимум несерьезно...

я не сравнивал организацию соревнований, а опровергал версию, что Жуковский отказался от спаринга по причине, что из-за 2 подряд соревнований на спаринг пришло бы меньше людей. Я уверен, что те кто пришел на ЧУ железно был бы и на спаринге, потому что реально на юников пришли одни "психи", которые на спидвей будут ходит всегда. Так что г-н Жуковский от проведения подряд 2 сореваний ничего не потерял бы.
И это обсуждение уже офф-топ, потому хорош флудить.


Повідомлення відредагував fun-fan - Пн, 26.05.2008, 19:02
 
GrayДата: Пн, 26.05.2008, 20:24 | Повідомлення # 415
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
ШУРИК, согласен с fun-fan
Затраты сравнивать несерьёзно, но ведь и прибыль будет разная dry
Просто эту тему поднял подросток, а потом её к моему удивлению подхватили разбирающиеся ж в спидвее люди, журналисты и начали рассусоливать.... Зачем? Понятно ведь как божий день: хочешь что-то получить, будь готов в начале что-то вложить, иначе никак.


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
Gomon17Дата: Пн, 26.05.2008, 20:48 | Повідомлення # 416
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (fun-fan)
я не сравнивал организацию соревнований, а опровергал версию, что Жуковский отказался от спаринга по причине, что из-за 2 подряд соревнований на спаринг пришло бы меньше людей. Я уверен, что те кто пришел на ЧУ железно был бы и на спаринге, потому что реально на юников пришли одни "психи", которые на спидвей будут ходит всегда. Так что г-н Жуковский от проведения подряд 2 сореваний ничего не потерял бы.И это обсуждение уже офф-топ, потому хорош флудить.

Quote (Gray)
Просто эту тему поднял подросток, а потом её к моему удивлению подхватили разбирающиеся ж в спидвее люди, журналисты и начали рассусоливать.... Зачем? Понятно ведь как божий день: хочешь что-то получить, будь готов в начале что-то вложить, иначе никак.

По-перше не Жуковський так говорив,а я.А по-друге,я говорив про інше,наведу приклад.Якби було дві гонки в суботу та неділю,то я пішов би звичайно в неділю,тобто вже порівняв би дві гонки і вибрав би цікавішу.І на гонці юніорві могло бути ще менше людей аби була гонка в неділю.І по-третє.До чого тут підліток,просто ви не зрозуміли про,що я говорив і навіть привязали слова Жуковському.Чи ви намікаєте,що якщо мені 17,то я зовсім не розбираюсь в спідвеї і не знаю що говорю?


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
GrayДата: Пн, 26.05.2008, 20:59 | Повідомлення # 417
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Gomon17, если ты делаешь такие предположения по гонкам: что одна могла повлиять на посещаемость другой, и наоборот, то значит ты мало разбираешься в спидвее
fun-fan, ответил весьма ёмко, я с ним полностью согласен: на посещаемость гонок ЧУ не может повлиять, в принципе, ничто и никто. Плюс минус один Gomon17 biggrin не считается
А что касается Жуковского, то лучше о нём в суе не вспоминать


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
OrestДата: Пн, 26.05.2008, 21:58 | Повідомлення # 418
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
на скільки я розумію в цій гонці був щей інтерес пана Поріцького ... і тут головним мабуть було те, що Жуковський не захотів його забезпечити так, як було потрібному Поріцькому ... а нестиковки з арендою - це просто відмазки. Не домовилися саме ці двоє хлопців, а вже хто з них "винен" то питання риторичне ... ясно, що відповідає наш організатор ... не тягнеш не берися, або відповідай.

Орест
 
fun-fanДата: Пн, 26.05.2008, 22:22 | Повідомлення # 419
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Андрей Порицкий, почему Локтаев не выступал в Ровно на ЧУ? Или Вы посчитали, что он сильный гонщик для ЧУ по юниорам?

Повідомлення відредагував fun-fan - Пн, 26.05.2008, 22:23
 
PoritskyyДата: Вт, 27.05.2008, 00:12 | Повідомлення # 420
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Orest)
на скільки я розумію в цій гонці був щей інтерес пана Поріцького ... і тут головним мабуть було те, що Жуковський не захотів його забезпечити так, як було потрібному Поріцькому ... а нестиковки з арендою - це просто відмазки. Не домовилися саме ці двоє хлопців, а вже хто з них "винен" то питання риторичне ... ясно, що відповідає наш організатор ... не тягнеш не берися, або відповідай.

про який інтерес іде мова,є хіба один ,щоб поїздили мої гонщики,а про фінансовий інтерес спортсменів було домовлено ще за два тижня,тоді ніяких проблем не було(в два рази дешевше як на лізі).
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: