Ср
24.04.2024
15:21

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
brotherДата: Сб, 24.05.2008, 21:39 | Повідомлення # 401
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
починає пахнути великим шкандалем cool
 
GrayДата: Нд, 25.05.2008, 01:17 | Повідомлення # 402
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Kompromis, чесно кажучи, читаю твої міркування і складається таке враження, що пише абсолютний дилетант, але ж ти на такого не схожий, то навіщо писати такі дурниці?

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
maxizhДата: Нд, 25.05.2008, 18:06 | Повідомлення # 403
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
Чому два дні,навіщо домовлятися за два тижня зі мною,а з Гарвадом за 2 дні,це потрібно робити в один час,а тепер ввійдіть в моє положення,команда була вже організована,Гатіятов збирався їхати додому 18.05 не поїхав,Кшановський відмовився від якоїсь там гонки,для Карпова нічого не шукали,щоб десь поїздити,а СПС мені звоне в четверг,що гонки не буде,так просто не робиться.

Согласен с Вами на все 100%. Винить СПС в том, что отказались проводить гонку, Вы имеете полное право. Тем-более что никто не оправдывается, и уверен, Жуковскому очень неудобно перед Вами за этот инцидент. Но понять СПС тоже можно!!! Как устраивать соревнования, зная цену за аренду трека в 50% от проданых билетов?
 
KompromisДата: Нд, 25.05.2008, 19:02 | Повідомлення # 404
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Gray, інколи висказане вголос породжує думки та відгуки з різних, навіть з найнеочікуваніших сторін, питання тільки у тому кого як чепляє відповідна тема. Для лавини вистачить одного сніжка... чи не так?

Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...
 
МАРКУХАДата: Нд, 25.05.2008, 19:39 | Повідомлення # 405
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Согласен с Вами на все 100%. Винить СПС в том, что отказались проводить гонку, Вы имеете полное право. Тем-более что никто не оправдывается, и уверен, Жуковскому очень неудобно перед Вами за этот инцидент. Но понять СПС тоже можно!!! Как устраивать соревнования, зная цену за аренду трека в 50% от проданых билетов?

А нашо так підводити людей?Для СПС відміна гонки не вартувала ні копійки, а гонщик типу Хжановського за таке може і неустойку якусь взять!


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
STEPANДата: Нд, 25.05.2008, 20:08 | Повідомлення # 406
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
Чому два дні,навіщо домовлятися за два тижня зі мною,а з Гарвадом за 2 дні,це потрібно робити в один час,а тепер ввійдіть в моє положення,команда була вже організована,Гатіятов збирався їхати додому 18.05 не поїхав,Кшановський відмовився від якоїсь там гонки,для Карпова нічого не шукали,щоб десь поїздити,а СПС мені звоне в четверг,що гонки не буде,так просто не робиться.

Мабуть взагалі з цими людьми зв'язуватись непотрібно більше ніколи, хоча дуже хотілось би подивитись таку гонку! Крім Трофімова в нас немає людей які виконують домовленості, про це навіть Савін раніше говорив...


Повідомлення відредагував STEPAN - Нд, 25.05.2008, 20:17
 
GrayДата: Нд, 25.05.2008, 23:25 | Повідомлення # 407
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Kompromis)
Gray, інколи висказане вголос породжує думки та відгуки з різних, навіть з найнеочікуваніших сторін, питання тільки у тому кого як чепляє відповідна тема. Для лавини вистачить одного сніжка... чи не так?

без коментарів...
залишаюся при своїй думці

Добавлено (25.05.2008, 23:25)
---------------------------------------------
в мене до п. Андрія наступне запитання: Чи планується проведення в Червонограді командного чемпіонату України в термін вказаний, в так званому, календарі внутрішніх українських змагань на 2008 рік, тобто 6 червня?


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
fun-fanДата: Пн, 26.05.2008, 12:21 | Повідомлення # 408
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Kompromis)
Quote (Gomon17) люди вже почали б перебирати,на яку йти,а на яку ні. повністю згоден, такий варіант колись прослідковувався з концертами... досить прикро але слід пам"ятати що кишені у наших вболівальників не гумові)))

юниоров в субботу посетило около 300 человек - видимо очень многие сомневались идти или нет... :-) если бы из 5000 не пришло этих 300 чел в воскресенье, то думаю, что потеря в деньгах была бы не велика. (а на спаринг можно было бы ожидать такое количество как минимум при нормальной организации рекламы, а рекламы нормальной небыло)


Повідомлення відредагував fun-fan - Пн, 26.05.2008, 12:23
 
ШУРИКДата: Пн, 26.05.2008, 12:43 | Повідомлення # 409
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (maxizh)
цену за аренду трека в 50% от проданых билетов?
- ОГО!!! такого навіть Кузенний собі не дозволяв, що ж, апетит приходить під час їжі. На скільки мені відомо, то СПС підтримувало кандидатуру Гарвата на посаду, чи я помиляюсь??? Окрім того, сам Жуковський, неодноразово в інтервю говорив, що зі стадіоном у них все гаразд. Що змінилось? Тепер настає найцікавіший момент, товарняк можна було відмінити, що тепер робитиме СПС з офіційною гонкою, якщо апетит у Гарвата не вщухне???

ЗІ. Вибачте за оф-топ... можна питання перенести в іншу тему...

 
ШУРИКДата: Пн, 26.05.2008, 12:46 | Повідомлення # 410
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (fun-fan)
юниоров в субботу посетило около 300 человек - видимо очень многие сомневались идти или нет... :-) если бы из 5000 не пришло этих 300 чел в воскресенье, то думаю, что потеря в деньгах была бы не велика. (а на спаринг можно было бы ожидать такое количество как минимум при нормальной организации рекламы, а рекламы нормальной небыло)

порівняли затрати smile якщо на ЧУ серед юніорів, всі фінансові зобовязання перед гонщиками на себе бере ФМУ, то зі спортсменами, наприклад, СПС, в будь-якому випадку доводеться розраховуватись керівництву клубу, а це не лише 100 баксів на дорогу, але й амортизація техніки і тд. Тож подібне порівняння - просто некоректне і делетантське!!!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: