Сб
20.04.2024
08:39

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
PoritskyyДата: Вт, 27.05.2008, 21:26 | Повідомлення # 431
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Orest)
Андрію, це було 2 тижні тому ... а за той час мабуть могла змінитися ситуація ... може Жуковському не захотілося платити стільки скільки було домовлено, можливо там були ще якісь умови ... я не беруся тут їх відгадувати, це ж ваші з ним справи. Але знаючи Ваш підхід до справ я прекрасно розумію, що інтерес у Вас не на останньому місці ... це нормально загалом. Але життя таке є, що не завжди інтереси узгоджуються.

про якій мій інтерес знову іде мова,ти видно Орест високо в небі літаєш,призимлись на землю.В мене як ситуація би не мінялась,гонку було би проведено,тим більше не я звонив до Жуковського,а він до мене,і запропонував матч-спарінг,я звонився з своїми гонщиками(спитав їхні умови),а тоді позвонив Жуковському,все йому передав,після цього получив від нього згоду,а що булоь далі ви всі знаєте,і давайте не будемо вертатися більше до цеї теми.
 
OrestДата: Ср, 28.05.2008, 00:18 | Повідомлення # 432
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
я ж не казав саме про ваш інтерес ... і якщо ви саме так це зрозуміли ... дивно.

Добавлено (28.05.2008, 00:18)
---------------------------------------------
і ще - не хотів щоб ви думали, що я якось упереджено відношуся до "Шахтаря", звичайно я більше вболіваю за СКТ, але й добре розумію, що і Ігор Марко, і Андрій Карпов подарували нам багато щасливих хвилин на треці, а вони ж із Чевонограду, Андрій до того ж, завдячує своїм успіхом і становищем саме вам. Шкода правда, що не видно було на доріжці у Червограді (у ВЧКР) Ярослава Полюховича у цьому сезоні, хоча й у складі команди він був анонсований.


Орест

Повідомлення відредагував Orest - Ср, 28.05.2008, 00:38
 
MishykДата: Ср, 28.05.2008, 14:02 | Повідомлення # 433
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 1
Статус: Offline
Пане Андрію коли у Червонограді запланована найближча гонка?

SK SAHTAR THE BEST!!!

Повідомлення відредагував Mishyk - Ср, 28.05.2008, 14:25
 
NeoGamerДата: Чт, 29.05.2008, 07:43 | Повідомлення # 434
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Mishyk)
Пане Андрію коли у Червонограді запланована найближча гонка?

10.06 "ШАХТАР"Червоноград----"Локомотив" Дуагавпілс


!!!ШАХТАР ЧЕМПІОН!!!
 
МАРКУХАДата: Пн, 02.06.2008, 01:30 | Повідомлення # 435
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Який приблизний склад на гонку з Локо і хто саме буде з легів? По якому регламенті буде проходити гонка?Яка планується ціна квитків?

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
NeoGamerДата: Пн, 02.06.2008, 20:27 | Повідомлення # 436
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Андрію подумайте над проведенням гонки з Локомотивом після 20:00!!! Було б класно дивитися видовичну гонку вечером.

!!!ШАХТАР ЧЕМПІОН!!!
 
BogdanДата: Вт, 03.06.2008, 09:56 | Повідомлення # 437
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
п. Андрій в чому причина не дуже вдалих виступів А.Карпова за Лотос?
Дивлячись на виступи за Шахтар і у відборі на ЧС не скажеш, що він в поганій формі...
І ще одне маленьке питаннячко - як подаються заявки на міжнародні змагання і чи планується проведення у Червонограді на наступний рік якісь офіційні змагання європейського чи світового рівня (якщо ні то в чому причина)


http://www.smanager.pl

Повідомлення відредагував Bogdan - Вт, 03.06.2008, 09:59
 
МАРКУХАДата: Ср, 04.06.2008, 08:43 | Повідомлення # 438
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Bogdan)
І ще одне маленьке питаннячко - як подаються заявки на міжнародні змагання і чи планується проведення у Червонограді на наступний рік якісь офіційні змагання європейського чи світового рівня (якщо ні то в чому причина)

Ліцензію дали, значить щось та й планується!


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
GrayДата: Ср, 04.06.2008, 10:58 | Повідомлення # 439
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Вже писали, що в Червонограді на наступний рік планується провести один з півфіналів чемпіонату Європи серед юніорів до 19 років

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
teraziniДата: Ср, 04.06.2008, 15:04 | Повідомлення # 440
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
п. Андрій в чому причина не дуже вдалих виступів А.Карпова за Лотос?

Дочекайся офіційної відповіді від гонщика (Карпова) клубу (Lotos), от там і побачиш.

 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: