Пт
19.04.2024
13:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
АссольДата: Пт, 23.05.2008, 17:46 | Повідомлення # 391
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
я думаю,що рівняни у відчаї!! таку гонку відмінити із-за грошей для керівництва треку!!невже краще, щоб трек стояв просто без діла)
 
PoritskyyДата: Пт, 23.05.2008, 19:09 | Повідомлення # 392
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Ассоль)
я думаю,що рівняни у відчаї!! таку гонку відмінити із-за грошей для керівництва треку!!невже краще, щоб трек стояв просто без діла)

Я один можу сказати,що це все брехня,нехай спочатку Жуковський дає правдиву інформацію.Особисто я звонив до Петра Олексійовича і за дуже короткі переговори домовився за 10000гр,така сума влаштовувала Жуковського,а потім почались всілякі історії(немає техніки,ще там чогось немає,бредові твори) зі сторони того самого Жуковського.
 
АссольДата: Пт, 23.05.2008, 19:31 | Повідомлення # 393
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
то це просто вигадали таку причину напевно(((

Добавлено (23.05.2008, 19:31)
---------------------------------------------
думаю що в даній ситуації вже неважливо яка причина..погано те що гонки не буде cry

 
fun-fanДата: Пт, 23.05.2008, 19:35 | Повідомлення # 394
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
а потім почались всілякі історії(немає техніки,ще там чогось немає,бредові твори) зі сторони того самого Жуковського.

вот это да blink blink nono
 
BogdanДата: Пт, 23.05.2008, 23:32 | Повідомлення # 395
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
Я в шоці, ми вже зібрались зі Львова їхати на гонку... ото цирк.... ммм-дааа.... нема слів angry >( angry

P.S. Шкода шо на форумі матюкатись не можна


http://www.smanager.pl

Повідомлення відредагував Bogdan - Пт, 23.05.2008, 23:34
 
maxizhДата: Сб, 24.05.2008, 09:31 | Повідомлення # 396
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
Я один можу сказати,що це все брехня,нехай спочатку Жуковський дає правдиву інформацію.Особисто я звонив до Петра Олексійовича і за дуже короткі переговори домовився за 10000гр,така сума влаштовувала Жуковського,а потім почались всілякі історії(немає техніки,ще там чогось немає,бредові твори) зі сторони того самого Жуковського.

Возможно Вы, с своими професиональными наваками организации спидвейных гонок, и смоглиб подготовится к "товарняку" за два дня, то-есть с четверга, а для СПС это не так просто. Тем более в четверг, во время Вашего звонка, Гарваду уже однозначно нужно былоб соглашатся на десять тыс.грн., так-как хоть что-то получить. А в итоге ничего.
 
NeoGamerДата: Сб, 24.05.2008, 09:43 | Повідомлення # 397
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
Я один можу сказати,що це все брехня,нехай спочатку Жуковський дає правдиву інформацію.Особисто я звонив до Петра Олексійовича і за дуже короткі переговори домовився за 10000гр,така сума влаштовувала Жуковського,а потім почались всілякі історії(немає техніки,ще там чогось немає,бредові твори) зі сторони того самого Жуковського.

Проводьте гонку у Червонограді і не буде ніяких проблем, я думаю рівенські вболівальники приїдуть підтримати свою команду...


!!!ШАХТАР ЧЕМПІОН!!!
 
Gomon17Дата: Сб, 24.05.2008, 10:23 | Повідомлення # 398
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (NeoGamer)
Проводьте гонку у Червонограді і не буде ніяких проблем, я думаю рівенські вболівальники приїдуть підтримати свою команду...

Думаю гонка відбудеться і в нас ,але пізніше,десь після гонки з Кросно.Сьогодні гонка і аби завтра була гонка,то люди вже почали б перебирати,на яку йти,а на яку ні.

Добавлено (24.05.2008, 10:23)
---------------------------------------------

Quote (Kompromis)
"Спорт драйву"

на тій же "Сфері"?


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
KompromisДата: Сб, 24.05.2008, 14:50 | Повідомлення # 399
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
на тій же "Сфері"?

Так, на тій же "Сфері". Ви так питаєте наче цей канал не вартий таких трансляцій, або сам продукт невартий трансляції взагалі... гм...
доречі
Quote (Gomon17)
люди вже почали б перебирати,на яку йти,а на яку ні.
повністю згоден, такий варіант колись прослідковувався з концертами... досить прикро але слід пам"ятати що кишені у наших вболівальників не гумові)))

Добавлено (24.05.2008, 14:46)
---------------------------------------------
Доречі, пане Андрію, як Ви ставитесь до проведення гонки на рідному треку? чи можливо є якісь негаразди, чи "краєугольні" камені? прокоментуйте будь ласка, дякую.

Добавлено (24.05.2008, 14:48)
---------------------------------------------

Quote (NeoGamer)
я думаю рівенські вболівальники приїдуть підтримати свою команду...

А скажіть, скільки рівненських ви зможете підтягнути на Червоноградський трек, чи можливо допоможете провести достойну рекламну кампанію Червоноградської гонки у Рівному???

Добавлено (24.05.2008, 14:50)
---------------------------------------------

Quote (Ассоль)
невже краще, щоб трек стояв просто без діла)

Шановна Ассоль, якщо на весні пан Гарват відмовив у тренуванні Прибалтам, і все тому що не вистачало декількох долларів, то про що може йти мова...


Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...
 
PoritskyyДата: Сб, 24.05.2008, 20:36 | Повідомлення # 400
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Возможно Вы, с своими професиональными наваками организации спидвейных гонок, и смоглиб подготовится к "товарняку" за два дня, то-есть с четверга, а для СПС это не так просто. Тем более в четверг, во время Вашего звонка, Гарваду уже однозначно нужно былоб соглашатся на десять тыс.грн., так-как хоть что-то получить. А в итоге ничего

Чому два дні,навіщо домовлятися за два тижня зі мною,а з Гарвадом за 2 дні,це потрібно робити в один час,а тепер ввійдіть в моє положення,команда була вже організована,Гатіятов збирався їхати додому 18.05 не поїхав,Кшановський відмовився від якоїсь там гонки,для Карпова нічого не шукали,щоб десь поїздити,а СПС мені звоне в четверг,що гонки не буде,так просто не робиться.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: