Чт
25.04.2024
12:59

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
PoritskyyДата: Сб, 09.02.2008, 20:35 | Повідомлення # 181
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (lokmi)
ви щось говорили про передсезонні збори в Червонограді,це означає що ви будете їх проводити

Цікаве дуже питання,команда під моїм керівництвом,а збори,таякби по питанню,має проводити хтось другий.
 
lokmiДата: Сб, 09.02.2008, 21:02 | Повідомлення # 182
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
я не це мав на увазі. ви не так зрозуміли, я просто хотів знати чи вони взагалі будуть проводитисяі якшо так то разом з легіонерами? чи будуть місцеві гонщики.

Добавлено (09.02.2008, 21:02)
---------------------------------------------
а що на рахунок першого питання?

 
ReporterДата: Сб, 09.02.2008, 21:34 | Повідомлення # 183
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Андрій а як офіційно буде називатися команда????Хадлей-Україна чи є інші варіанти?

Rovno lutshe
 
PoritskyyДата: Сб, 09.02.2008, 22:09 | Повідомлення # 184
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (lokmi)
я не це мав на увазі. ви не так зрозуміли, я просто хотів знати чи вони взагалі будуть проводитисяі якшо так то разом з легіонерами? чи будуть місцеві

Будуть проводитись обовязково,але без легіонерів.

Добавлено (09.02.2008, 22:09)
---------------------------------------------

Quote (Reporter)
Пане Андрій а як офіційно буде називатися команда????Хадлей-Україна чи є інші варіанти?

Спортивний клуб називається "Хадлей Україна",а команда "Шахтар".
 
Mc7Дата: Нд, 10.02.2008, 00:15 | Повідомлення # 185
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спідвей це насамперед технічний вид спорту.
Пане Андрій хто в клубі буде відповідати за технічний стан команди, назвіть їмя головного механіка.
Чи забезпечить клуб технікою всіх гонщиків, чи кожен буде сам готувати мотоцикли для себе (особливо цікаво щодо рівненських та російських гонщиків).
 
PoritskyyДата: Нд, 10.02.2008, 10:33 | Повідомлення # 186
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Mc7)
Спідвей це насамперед технічний вид спорту.
Пане Андрій хто в клубі буде відповідати за технічний стан команди, назвіть їмя головного механіка.
Чи забезпечить клуб технікою всіх гонщиків, чи кожен буде сам готувати мотоцикли для себе (особливо цікаво щодо рівненських та російських гонщиків

Насам перід візміть до уваги,що всі гонщики з якими я підписав контракт є професійними спортсменами(крім юніорів),з кожним з них підписаний окремий контракт,в кожного різні умови.Головного механіка не має,кожен має мати свого.Головна умова перед кожним гонщиком мати два справних мотоцикла на гонці.
 
BlacxpeedДата: Нд, 10.02.2008, 16:33 | Повідомлення # 187
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Так хто буде офіційним тренером вашої команди хтось з Рівного (Трофимов) чи хтось з польші?
 
lokmiДата: Нд, 10.02.2008, 20:48 | Повідомлення # 188
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Blacxpeed)
Так хто буде офіційним тренером вашої команди хтось з Рівного (Трофимов) чи хтось з польші?

так говорили шо тренером буде поляк
 
BlacxpeedДата: Нд, 10.02.2008, 21:27 | Повідомлення # 189
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Говорили, але мені знайомий гонщик казав шо хтось з рівного ось провіряю чи достовірна ця інформація!
 
ReporterДата: Пн, 11.02.2008, 09:47 | Повідомлення # 190
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли вже почнуться тренування?

Rovno lutshe
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: