Чт
28.03.2024
19:18

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
BlacxpeedДата: Пн, 11.02.2008, 10:15 | Повідомлення # 191
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
коли трек дороблять, зараз тіки огорожу на дорішці дознімують,траншею під електрику вирили вже зайди на сайт червонограду там є фоторепортаж!
 
ReporterДата: Пн, 11.02.2008, 10:55 | Повідомлення # 192
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Андрій а хто буде 2 головними юніорами вашої команди????і хто буде 3 юніорои,?яке їх завдання?

Rovno lutshe
 
LexДата: Пн, 11.02.2008, 13:38 | Повідомлення # 193
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
А. Поріцький Ви писали, що Бородай - гонщик незрозумілих принципів, а Омелян з Колодієм мл. взагалі для Вас не гонщики, тому що нічим не вразили. У звязку з цим виникають наступні запитання:
1. Бородай позбувся незрозумілих принципів чи ці принципи для Вас тепер зрозуміліші стали якщо він вже в команді?
2. Чим Вас так вразив Огороднік, що вирішили взяти його в команду?


не место красит человека, а человек место!
 
PoritskyyДата: Пн, 11.02.2008, 20:08 | Повідомлення # 194
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Lex)
А. Поріцький Ви писали, що Бородай - гонщик незрозумілих принципів, а Омелян з Колодієм мл. взагалі для Вас не гонщики, тому що нічим не вразили. У звязку з цим виникають наступні запитання:
1. Бородай позбувся незрозумілих принципів чи ці принципи для Вас тепер зрозуміліші стали якщо він вже в команді?
2. Чим Вас так вразив Огороднік, що вирішили взяти його в команду?

З Бородайом нічого не помінялось,я з ним конкретно до нічого не договорився,якщо захоче їздити в моїй команді і на якихось реальних умовах(завжди тема відкрита до розмови),немає проблем буде їздити.Огородник мене нічим не вразив,але він має тільки 17 років,ще є час,і ніхто йому не гарантує бути в основі,я йому гарантую хороші треніровки з досвіченим тренером,і все зразу буде видно.

Добавлено (11.02.2008, 20:01)
---------------------------------------------

Quote (Reporter)
Пане Андрій а хто буде 2 головними юніорами вашої команди????і хто буде 3 юніорои,?яке їх завдання?

хто буде 2 чи 3 я ще не знаю,а завдання дуже просте, привозити суперників позаду себе.

Добавлено (11.02.2008, 20:08)
---------------------------------------------

Quote (Blacxpeed)
Так хто буде офіційним тренером вашої команди хтось з Рівного

Офіційно Трофимов,а працювати з спортсменами буде польський тренер,а допомагати йому буде і Трофимов,і мабудь ще Анатолій Миронов.
 
BlacxpeedДата: Вт, 12.02.2008, 21:31 | Повідомлення # 195
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли почнуть встановлювати огорожу і освітлення? Чи встигаєте ви по запланованому часу?
Прикріплення: 9042145.jpg (145.8 Kb)
 
PoritskyyДата: Чт, 14.02.2008, 08:32 | Повідомлення # 196
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Blacxpeed)
Коли почнуть встановлювати огорожу і освітлення? Чи встигаєте ви по запланованому часу

Повинні все встигнути.
 
andryiДата: Пт, 15.02.2008, 18:16 | Повідомлення # 197
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
Пане Андрій, я 15.02 був на треці та бачив, що огорожу вже зняли і стовпи на освітлення встановили. Які будуть ваші подальші дії ?Чи не плануєте ви встановити надувні борти, вони дорогі, але значно збільшують безпеку гонщиків?

-----------------http://www.virage.at.ua/----------------
>>>> SPEEDWAY in CHERVONOGRAD FOREVER <<<
 
PoritskyyДата: Пт, 15.02.2008, 19:12 | Повідомлення # 198
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (andryi)
Пане Андрій, я 15.02 був на треці та бачив, що огорожу вже зняли і стовпи на освітлення встановили. Які будуть ваші подальші дії ?Чи не плануєте ви встановити надувні борти, вони дорогі, але значно збільшують безпеку гонщиків?

Надувний забор запланований на 1.04,остальне,як заплановано так і робиться,без запізнень.
 
BlacxpeedДата: Сб, 16.02.2008, 11:38 | Повідомлення # 199
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
moil ok yahoo

Добавлено (16.02.2008, 11:38)
---------------------------------------------
Чи будете ви в подальшому збільшувати тереторію треку?

 
DarkLightДата: Сб, 16.02.2008, 18:54 | Повідомлення # 200
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Не хотите ли вы провести презентацию клуба? Нечто вроде того, что было в Ровно в 2006?

Умереть ради, но не из-за . . .
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: