Чт
25.04.2024
14:56

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
stefДата: Пн, 04.02.2008, 21:58 | Повідомлення # 161
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Вообще-то я задал вопрос Андрею Порицкому и хотелось услышать от него ответ. То, что болельщики из Червнограда добирались на гонки в Ровно своим ходом, не означает что этот вопрос не должен подыматься. Как по мне, так намного веселей и комфортнее ехать в микроавтобусе или автобусе в компании болельщиков.
А по поводу денег, так тут наоборот фирма-организатор поездок на этом может заработать. Я ж не прошу г. Порицкого оплачивать поездки заради привлечения большего количества болельщиков.
Был вопрос по поводу выделения сектора специально для ровенских любителей спидвея. С моей точки зрения, если такой сектор будет, то билеты на него целесообразно было распространять в офисе ровенской фирмы-перевозчика вместе с приобретением билета на проезд в обе стороны.
 
Gomon17Дата: Пн, 04.02.2008, 22:11 | Повідомлення # 162
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (stef)
Вообще-то я задал вопрос Андрею Порицкому и хотелось услышать от него ответ. То, что болельщики из Червнограда добирались на гонки в Ровно своим ходом, не означает что этот вопрос не должен подыматься. Как по мне, так намного веселей и комфортнее ехать в микроавтобусе или автобусе в компании болельщиков.А по поводу денег, так тут наоборот фирма-организатор поездок на этом может заработать. Я ж не прошу г. Порицкого оплачивать поездки заради привлечения большего количества болельщиков.Был вопрос по поводу выделения сектора специально для ровенских любителей спидвея. С моей точки зрения, если такой сектор будет, то билеты на него целесообразно было распространять в офисе ровенской фирмы-перевозчика вместе с приобретением билета на проезд в обе стороны.

Давайте не ображати і гнати один на одного! Якшо ви говорити, що ви добирались своїм ходом і вам ніхто не організовував перевезень, то це означае що ви навіть не пробували таке зробити чи спитати про таку моливість!А на рахунок того чи буде прибуток і підтримка для червонградської команди від воболівальників з рівного, нехай скаже сам А.Поріцький....


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
PoritskyyДата: Пн, 04.02.2008, 23:09 | Повідомлення # 163
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
Давайте не ображати і гнати один на одного

Давайте підтримаємо дану репліку в хорошому розумінні,нам немає що сильно ділити,нам потрібно всім разом підтримувати цей надзвичайно цікавий спорт і розвивати.На рахунок доїзду на гонку,це не можливо зробити з моєї сторони,так як я не знаю в першу чергу кількість глядачів бажаючих приїхати,а саме головне,що мені буде не до того(дуже багато часу і сил йде на саму організацію самої гонки).Вас в Рівному є фан-клуб,я думаю що це в їхній компетенції,а я що зможу,то буду допомагати.Дуже буду радий ВАС всіх бачити в нас на треку!!!
 
DarkLightДата: Вт, 05.02.2008, 12:38 | Повідомлення # 164
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
RW,
Если уже говорить, про внимательно читать, то когда цитируете мои слова, не очень коректно обращение "хлопці"!!!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
RWДата: Вт, 05.02.2008, 15:03 | Повідомлення # 165
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
ну якшо тобі краще дівчата тоді хай буде так biggrin biggrin biggrin biggrin
Quote (DarkLight)
Если уже говорить, про внимательно читать, то когда цитируете мои слова, не очень коректно обращение "хлопці"!!!


Спідвей був, є і буде у Червонограді (Столиці мотоциклетного спорту України).
 
kletsДата: Вт, 05.02.2008, 16:28 | Повідомлення # 166
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (RW)
ну якшо тобі краще дівчата тоді хай буде так

Так, це дівчина...


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
Gomon17Дата: Вт, 05.02.2008, 21:51 | Повідомлення # 167
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Якби у вас стадіон відповідам вимогам рос ліги і пл, в яку б ви заявились(тільки одну) і чому???????

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
PoritskyyДата: Вт, 05.02.2008, 22:18 | Повідомлення # 168
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
Якби у вас стадіон відповідам вимогам рос ліги і пл, в яку б ви заявились(тільки одну) і чому???????

В нас стадіон відповідає і РЛ,і ПЛ,але будемо покищо в одній лізі,я думаю,що вже всі знають в якій.
 
Gomon17Дата: Вт, 05.02.2008, 23:43 | Повідомлення # 169
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
В нас стадіон відповідає і РЛ,і ПЛ,але будемо покищо в одній лізі,я думаю,що вже всі знають в якій.

Я питаю чисто теоритично, тобто яка для вас ліга є кращою та на яку б ви робили б ставки!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
andryiДата: Ср, 06.02.2008, 15:06 | Повідомлення # 170
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
Добрий день Андрію! Наскільки пам`ятаю то видавали свій номер телефону учаснику форуму Blacxpeedу. Я хотів би взнати чи він дзвонив до вас ,а якщо так то про що з ним домовилися ? Наперед дякую !!!

-----------------http://www.virage.at.ua/----------------
>>>> SPEEDWAY in CHERVONOGRAD FOREVER <<<
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: