Пт
26.04.2024
00:53

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Міжнародні змагання » КЕЧ 2007 (Все про "Кубок Європейських Чемпіонів" у Рівному.)
КЕЧ 2007
kletsДата: Ср, 18.07.2007, 21:16 | Повідомлення # 41
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
баранам этого не понять

А ты мне расскажи, а я баранам растолкую. Уговор наш, надеюсь, помнишь?


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...

Повідомлення відредагував klets - Ср, 18.07.2007, 21:18
 
VolykДата: Ср, 18.07.2007, 21:37 | Повідомлення # 42
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Billy50)
Вартість квитка 20-25 грн.

"..шо опять" Це стає все цікавіше!!!! biggrin
Quote (Kill)
SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?

Сеньор! У вас одна відмінність,- у Вас ммертва харя! Хотів собі поставити але невмію, ссорі !Навчиш?
Quote (МАРКУХА)
не можливу клоунаду

Ви Клець, менше підходите до проблеми ніж маркуха, вибачте що з маленької! Протовкли брагу в ступі і.... відписались Гоніть, - хай капає! Тарас хоч не знає остаточно, але намагається підтримати"просящих" інформації! А ти, Редактор 15\5 де впевненість ,як послідня лошара всупаєш у полеміку, граєшся словами, дрочиш дитя! Скажи пацанам: "Квитки по.... і т.д" Можеш? Чи пограємось ще?


Курці помирають рано, а некурці-ввечері!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував Volyk - Ср, 18.07.2007, 21:45
 
VoldemarikДата: Ср, 18.07.2007, 21:46 | Повідомлення # 43
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (klets)
А ты мне расскажи, а я баранам растолкую. Уговор наш, надеюсь, помнишь?

Уговор ты нарушил давно в одном из онлайнов на СФ angry . А вот увидеть тебя после этого не как не получается.
 
kletsДата: Ср, 18.07.2007, 21:49 | Повідомлення # 44
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Volyk)
Скажи пацанам: "Квитки по.... і т.д" Можеш? Чи пограємось ще?

Грей написав про 15 гривень, а я додав, що дитячі по 5. Якщо у Маркухи проблеми з прочитанням написаного, я не допоможу. Та й говорити впевнено я не можу: за шо купив, за те й продав... І ще. При чому тут редактор? Це дає телепатичний дар взнавати, по чому білети? Чи може всі біжать докладувати? Не розумію...

Добавлено (18.07.2007, 21:49)
---------------------------------------------

Quote (Voldemarik)
Уговор ты нарушил давно в одном из онлайнов на СФ

Пусть будет по твоему, не живется тебе спокойно, я вижу...


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
Tox@Дата: Ср, 18.07.2007, 22:11 | Повідомлення # 45
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
тут ніхто не скаже остаточну ціну на квиток. можливо за день до гонку з*явиться більше точна інфо на сайті Трофа. Команді в нас досить потужна, правильно як хтось сказав вся " Українська" biggrin . З нетерпінням чекаю гонку. А скільки буде коштувати програмка? початок точно на 18.00?Ті хто організовують гонку дивляться прогноз погоди хоть колись????
http://www.gismeteo.ua/towns/33301.htm


Повідомлення відредагував Tox@ - Ср, 18.07.2007, 22:12
 
VolykДата: Ср, 18.07.2007, 23:32 | Повідомлення # 46
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (klets)
При чому тут редактор?

Та товчи вже лобом тих хто вирішує питання про ціну білетів, ви ж навіть не називаєте організаторів змагань, не доступно лобом ?????, на те ти й редактор,(реактор), пойняв, чи тобі понародному? А хто і скільки сказав, а ти підтримав , це лайно і ритися в ньому твоя професія, "родіна твоя ето, синок " то ж не грайся бо заробиш. Ти нам повинен дати інфу в першу чергу тому, що ти офіційна сторінка перегонів у Рівному!!!! angry Можливостей допитатись, як у нівкого більше, чи не так братва?


Курці помирають рано, а некурці-ввечері!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував Volyk - Ср, 18.07.2007, 23:38
 
kletsДата: Ср, 18.07.2007, 23:39 | Повідомлення # 47
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Volyk)
Та товчи вже лобом тих хто вирішує питання про ціну білетів, ви ж навіть не називаєте організаторів змагань, не доступно лобом ?????, на те ти й редактор,(реактор), пойняв, чи тобі понародному? А хто і скільки сказав, а ти підтримав , це лайно і ритися в ньому твоя професія, "родіна твоя ето, синок " то ж не грайся бо заробиш. Ти нам повинен дати інфу в першу чергу тому, що ти офіційна сторінка перегонів у Рівному!!!!

Судьба...


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
GrayДата: Чт, 19.07.2007, 08:46 | Повідомлення # 48
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Tox@)
можливо за день до гонку з*явиться більше точна інфо на сайті Трофа.

Оскільки команда Трофа там виступати не буде, то й годі очікувати на сайті точної інфи
Щось до мене доходить, то й пишу. Чесно кажучи вже дістало відповідати на тф дзвінки по мобільному, що до цієї гонки клуб "СКТ" чи "Ураган" немає ніякого відношення і ціну квитків я точно назвати не можу, і хто буде їздити також


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
gi-starДата: Чт, 19.07.2007, 09:31 | Повідомлення # 49
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Gray)
Оскільки команда Трофа там виступати не буде, то й годі очікувати на сайті точної інфиЩось до мене доходить, то й пишу. Чесно кажучи вже дістало відповідати на тф дзвінки по мобільному, що до цієї гонки клуб "СКТ" чи "Ураган" немає ніякого відношення і ціну квитків я точно назвати не можу, і хто буде їздити також

Ти чего а Карпов, Полюх, Костя, Яблонськи и Хжановськи--это какая команда не СКТ?????
 
GrayДата: Чт, 19.07.2007, 10:35 | Повідомлення # 50
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Есть уточнённая инфа, что билеты по 20 грн

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Міжнародні змагання » КЕЧ 2007 (Все про "Кубок Європейських Чемпіонів" у Рівному.)
Пошук: