Нд
19.05.2024
20:08

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Спортивний ярмарок
Спортивний ярмарок
LudaДата: Вт, 24.10.2006, 15:34 | Повідомлення # 81
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
Stels, на рівні ідеї...поскільки у вас газета загалом спортивна, чому б вам не давати , наприклад, наступну інформацію-де можна займатися будь-яким видом спорту і з якого віку, по ДЮСШ, якимсь гурткам, шейпінг, тенажерні зали. Я хожу в басейн уже два роки, там затягнувся ремонт, мені обридло дзвонити і узнавати-ніхто не бере трубку. А от якби в вашій газеті давалась інфа: в Рівному працює 3 чи там 5 басейнів, там то і там то, там можна займатись в такий то і такий то час, коштує абонемент стільки-то. А от шейпінгом можна займатись там-то і там-то. А от діти можуть вчитись грати у футбол (волейбол, баскетбол...)з такого то віку і там-то. А тенісний корт закритий є там то і попасти туди майже неможливо... wink і т. д. думаю суть зрозуміла, і впевнена багато кого б зацікавила ось така рубрика...і можливо тих хто надає такі послуги газета зацікавила б -джерело інформування ( за гроші , звичайно).
 
TOFIKДата: Вт, 24.10.2006, 15:51 | Повідомлення # 82
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Luda)
там затягнувся ремонт, мені обридло дзвонити і узнавати-ніхто не бере трубку

ОФФ-ТОП: Ремонт там затягнувся не на шутку sad , 1 грудня мають відкрити... good



Я ВіКонтактi :)
 
StelsДата: Вт, 24.10.2006, 16:18 | Повідомлення # 83
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Luda)
на рівні ідеї...поскільки у вас газета загалом спортивна, чому б вам не давати , наприклад, наступну інформацію-де можна займатися будь-яким видом спорту і з якого віку, по ДЮСШ, якимсь гурткам, шейпінг, тенажерні зали. Я хожу в басейн уже два роки, там затягнувся ремонт, мені обридло дзвонити і узнавати-ніхто не бере трубку. А от якби в вашій газеті давалась інфа: в Рівному працює 3 чи там 5 басейнів, там то і там то, там можна займатись в такий то і такий то час, коштує абонемент стільки-то. А от шейпінгом можна займатись там-то і там-то. А от діти можуть вчитись грати у футбол (волейбол, баскетбол...)з такого то віку і там-то. А тенісний корт закритий є там то і попасти туди майже неможливо... і т. д. думаю суть зрозуміла, і впевнена багато кого б зацікавила ось така рубрика...і можливо тих хто надає такі послуги газета зацікавила б -джерело інформування ( за гроші , звичайно).

ідея цікава, візьмемо до уваги...


Завжди так не буде...
 
МАРКУХАДата: Вт, 24.10.2006, 16:33 | Повідомлення # 84
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
а якже моя дівчина

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон

Повідомлення відредагував МАРКУХА - Вт, 24.10.2006, 16:35
 
StelsДата: Вт, 24.10.2006, 16:59 | Повідомлення # 85
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
а якже моя дівчина

Quote (МАРКУХА)
Це я твоя дівчина ? Чи ти про що ?

це вже якийсь сайт знайомств smile
присалайте фотки, і їдьте разом у Карпати, там розберетесь хто чия дівчина happy
у мене вже є кілька фоток, ваших поки що я не бачив, ВПЕРЕД...


Завжди так не буде...
 
МАРКУХАДата: Ср, 25.10.2006, 18:37 | Повідомлення # 86
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
А не можна буде написати якусь статтю про мотокрос бо в нас іноді тренуются а гонок я вже не памятаю декілька років
Люда ти не моя дівчина, а білетів просто сказали шо буде хоч 4


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
StelsДата: Чт, 26.10.2006, 18:34 | Повідомлення # 87
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
ми будемо писато й про мотокрос, просто на все не вистачає часу, ще не дійшли руки, якщо можете допомогти - будемо раді. щодо квитків, то менше "говоріть" присилайте фото. Татік спитав, чи правда, що буде преможцю путівка в Карпати, даю слово, що буде, і все буде по чесному, переможець конкурсу поїде до Карпат. У нас "кантора" чесна cool

Завжди так не буде...
 
ШУРИКДата: Чт, 26.10.2006, 19:22 | Повідомлення # 88
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Stels, не в обіду сказано, вчора ввечері в туалеті дочитав вже вашу свіжу газету, як то кажуть від корки до корки, помилок у Вас.... sad на дві газети Клеця. З цим треба щось терміново робити!!! Особливо мені сподобалось перший абзац про Регіну - там дівчатка, звичайно, ОГО-ГО, але я так і не зрозумів кому вони усі дали??? biggrin
 
kletsДата: Чт, 26.10.2006, 19:30 | Повідомлення # 89
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (ШУРИК)
про Регіну - там дівчатка, звичайно, ОГО-ГО, але я так і не зрозумів кому вони усі дали???

Вовану і Стелсу, невже важко здогадатися!


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
StelsДата: Пт, 27.10.2006, 10:14 | Повідомлення # 90
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (klets)
Quote (ШУРИК)
про Регіну - там дівчатка, звичайно, ОГО-ГО, але я так і не зрозумів кому вони усі дали???

Вовану і Стелсу, невже важко здогадатися!


хам!


Завжди так не буде...
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Спортивний ярмарок
Пошук: