Чт
28.03.2024
23:23

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Інші видання (Радянські видання,які мали поняття про такий вид спорту...)
Інші видання
МАРКУХАДата: Ср, 29.11.2006, 21:01 | Повідомлення # 11
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Ну Шурік ти пролетів. Татік - дякую за уточнення

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
ШУРИКДата: Чт, 30.11.2006, 12:49 | Повідомлення # 12
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
МАРКУХА, В чому це я пролетів???? surprised surprised surprised
 
МАРКУХАДата: Чт, 30.11.2006, 15:03 | Повідомлення # 13
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ШУРИК)
МАРКУХА, В чому це я пролетів????

ТАТІК тепер бальзак. Шо вже забув те шо ти настрочив репортеру?


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
Billy50Дата: Ср, 06.12.2006, 11:46 | Повідомлення # 14
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (andreiko)
(хоча всі знайомі казали що краще б поїхав від газети і телебачнення у таке відрядження справжній любитель автомотоспорту Вільям Шевчук). Те що було написано про Формулу-1 в газеті "Рівне вечірнє" обурило всіх вболівальників формули,тим більше що я за рік-два до цього був на етапі Формули-1 і бачив яке це свято .

Дякую, ТАТІКУ, що згадав ту ситуацію! Але хочу навести деякі уточнення. Наскільки мені відомо (з перших вуст), Микола поїхав на Хунгарорінг з сином (про дружину не чув). Мені він у подарунок привіз програму цього Гран-Прі. Крім того я дивився його відео безпосередньо з "золотої" трибуни. Стаття у РВ називалась
"Шума-хер" (з такою орфографією). І що саме головне, він поїхав ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ!
Так що про ні яке відрядження мова не йшла. До речі, як мені здалося, він і поїхав власне після наших палких суперечок про пріоритети "...футбола та інших видів спорту" - цитую його ж. Але це так, нагадалось...
Несенюк чомусь не написав, що і розвернутий старий трек був по-іншому. Забув? Чи це неважливо?
А те, що ти написав у своєму пості, викликало теплі ностальгічні спогади. Справді, так воно й було... Від себе додам, що коли батько уперше привів мене мене на трек (клас 4-й!? чи що), я дуже злякався гуркоту і якогось невідомого до того тошнотворного запаху.
Хіба ж я тоді міг знати, що на довгі роки запах той стане найприємнішим за усілякі дорогі парфуми. Запах перепаленого касторового масла... А відвідування мототреку - назавджи залишиться справді святом. Навіть і зараз відчуваєш, як "трошки дрижать ножки" і щось холодіє у животі. А на очі чомусь навертається сльоза... А може то просто щось в око попадає... І чомусь завжди у 13-ому секторі...

Добавлено (06.12.2006, 11:46)
---------------------------------------------
Quote (smoke)
Якщо я не помиляюсь, то всього їх було кілька номерів в 1990 році.

А вот это неправда! "АМС-Автомотоспорт" выходил и в 91, и в 92,... и в 96, и даже в 98-ом


The Beatles Forever!
 
smokeДата: Чт, 07.12.2006, 08:54 | Повідомлення # 15
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Billy50)
А вот это неправда! "АМС-Автомотоспорт" выходил и в 91, и в 92,... и в 96, и даже в 98-ом

Дико вибачаюсь, не знав. Можливо не бачив у продажі. Цікаво було б переглянути ті журнальчики.


 
TATIKДата: Нд, 11.02.2007, 08:54 | Повідомлення # 16
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Прихильникам спідвею пропоную прочитати статтю "Навколоспідвейні спекуляції" в часописі "Волинь" число 6 від 9 лютого 2007 року.
 
VoldemarikДата: Нд, 11.02.2007, 14:15 | Повідомлення # 17
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
Очень позновательная статья. Особенно после недавнего интервью по телевиденью. happy happy
 
РадарДата: Нд, 11.02.2007, 15:16 | Повідомлення # 18
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
И что там такого раскажите плиз
 
МАРКУХАДата: Пт, 16.02.2007, 11:58 | Повідомлення # 19
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
http://www.ogo.ua/arhive/ogo/2007-01-10/?n=10818 - жінка у спідвеї!!!!!!!!!!!

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
BagiraДата: Пт, 16.02.2007, 16:35 | Повідомлення # 20
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
http://www.volyn.rivne.com/2007/2/814-1.htm
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Інші видання (Радянські видання,які мали поняття про такий вид спорту...)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: