Пт
24.11.2017
06:07

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 20«126789101920»
Модератор форуму: Divas 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Польська ліга в 2007 р. (Бути, чи не бути іноземним командам?)
Польська ліга в 2007 р.
Чи буде Польська ліга відкрита для іноземних команд?
1.Так, буде відкрита ІІ Ліга[ 34 ][82.93%]
2.Так, буде відкрита І Ліга[ 1 ][2.44%]
3.Екстра та І Ліга тількі з польськими командами?[ 6 ][14.63%]
Усього відповідей: 41
TOFIKДата: Нд, 10.12.2006, 20:16 | Повідомлення # 71
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (melkart)
Польський мясопереробний концерн DUDA (головний спонсор KS UNIA Leszno)

Мда...
ДУДА це не "шуточкі", ось їхні нагороди.



Я ВіКонтактi :)
 
AngelДата: Пн, 11.12.2006, 16:09 | Повідомлення # 72
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (melkart)
Новину тут вичитав..
Польський мясопереробний концерн DUDA (головний спонсор KS UNIA Leszno) придбав свинокомплекс у Зорі, в який 100 млн збирається інвестувати. От вам і спонсор для ПЛ

От вам і мрії рівненського вболівальника спідвею...


Speedway is ever living
 
МАРКУХАДата: Вт, 12.12.2006, 20:38 | Повідомлення # 73
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Виявляєтся Гайдим не вчится в ШАЗІ, а просто на 3 поверсі офіс його спонсора "Елеон екс"

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
xxxДата: Вт, 12.12.2006, 23:29 | Повідомлення # 74
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Divas)
Quote (Angel) А як вам інформація, що Гданськ відмовився від підписання контракту з Пуоджуксомhttp://www.irgiz.narod.ru/2006nov26.html

Наобіцяли, наобіцяли подумали і сказалии: " Що ти нам непідходиш" ТАк завжди!


Вот и пример про вопрос торговли... не сторговались... Торговаться надо уметь.
 
FIREДата: Чт, 04.01.2007, 18:26 | Повідомлення # 75
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
Фиксированые даты календаря ІІ польской лиги я видел, а кто подскажет когда можна будет увидить календарь полный т.е. с расписанными командами?
 
kletsДата: Чт, 04.01.2007, 19:35 | Повідомлення # 76
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (FIRE)
Фиксированые даты календаря ІІ польской лиги я видел

где?
Quote (FIRE)
когда можна будет увидить календарь полный т.е. с расписанными командами?

после окончания срока лицензирования клубов - не позднее 31 марта (там же, только 2 номера назад)


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
FIREДата: Чт, 04.01.2007, 20:50 | Повідомлення # 77
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
На форуме speedway.ru:

KALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2007

kwiecień
1 niedziela - "Kryterium Asów" - Bydgoszcz
3 wtorek - egzamin na certyfikat (ustali GKSŻ)
4 środa - 1/2 eliminacji krajowych do IMŚJ - Grudziądz, Rawicz
9 poniedziałek - I runda DMP, DM I Ligi, DM II Ligi (wg terminarza)
11 środa - finał eliminacji krajowych do IMŚJ - Toruń
13 piątek - finał eliminacji krajowych do IMEJ - Opole
15 niedziela - II runda DMP, DM I Ligi, DM II Ligi (wg terminarza)
19 czwartek - finały eliminacji krajowych do IME - Tarnów
22 niedziela - IMŚJ RK1 - Herxheim (DMSB) (2 miejsca dla Polski)
*** III runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
28 sobota - IMEJ RK Braila (FRM) (2 miejsca dla Polski)
*** IMŚ GP - Lonigo (FMI)
29 niedziela - IV runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** III runda DM II Ligi (wg terminarza)

maj
1 wtorek - IME RK1 - Stralsund (DMSB) (3 miejsca dla Polski)
3 czwartek - V runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
5 sobota - MEP półfinał 1 - Natschbach (OEAMTC)
6 niedziela - VI runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** IV runda DM II Ligi (wg terminarza)
12 sobota - IMŚJ RK2 Gorican (HMS) (2 miejsca dla Polski)
*** IMŚ GP - WROCŁAW
*** IMŚJ RK3 (Skandynawia) - Motala (SVEMO)
13 niedziela - IMŚJ RK4 - miejsce zostanie ogłoszone (ACU) (2 miejsca dla Polski)
15 wtorek - egzamin na certyfikat (ustali GKSŻ)
20 niedziela - IME RK2 - Lwów (FMU) (2 miejsca dla Polski)
*** VII runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** V runda DM II Ligi (w 2 terminach) (wg terminarza)
24 czwartek - I runda MDMP (wg terminarza)
26 sobota - IMŚ GP - Eskilstuna (SVEMO)
27 niedziela - VIII runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** V runda DM II Ligi (w 2 terminach) (wg terminarza)
28 poniedziałek - IMEJ półfinał 1 - Miskolc (MAMS) (2 miejsca dla Polski)
*** Speedway World Cup Qualifying Round 1 - Abensberg (LAT,SU,G,SLO)
31 czwartek - IME RK3 - Togliatti (MFR) (2 miejsca dla Polski)

czerwiec
3 niedziela - Team Speedway Junior WC Qualifying Round 2 - POZNAŃ (MFR,PZM,MA,DMU) IMPREZA OBOWIĄZKOWA
*** Team Speedway Junior WC Qualifying Round 1 - Debrecen (MAMS) (SVEMO,MAMS,ACU,ACCR)
5 wtorek - 1/2 MIMP - Toruń, Tarnów
6 środa - finał ZK - Bydgoszcz
*** egzamin na certyfikat (80 cc) - Gdańsk
7 czwartek - VI runda DM II Ligi (wg terminarza)
*** IPP 80 cc - Gdańsk
9 sobota - IMEJ półfinał 2 - Seinajoki (SML)
*** IMŚ GP - Kopenhaga (DMU)
10 niedziela - Speedway World Cup Qualifying Round 2 - Lonigo (FMI) (CZ,I,H,RUS)
*** IX runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
12 wtorek - II runda MDMP (wg terminarza)
16 sobota - IMŚJ półfinał 1 - Vojens (DMU)
17 niedziela - IMŚJ półfinał 2 - Daugavpils (LaMSF) (1 miejsce dla Polski)
*** IME półfinał 1 - Blijham (KNMV)
*** VII runda DM II Ligi (w 2 terminach) (wg terminarza)
20 środa - 1/4 IMP - Gdańsk, Krosno, Łódź, Ostrów
22 piątek - X runda DMP (wg terminarza)
23 sobota - RK1 do Grand Final (el. do GP 2008) - Terenzano (FMI) (1 miejsce dla Polski)
*** RK3 do Grand Final (el. do GP 2008) - Mseno (ACCR) (2 miejsca dla Polski)
*** finał IMP 80 cc - Rybnik
24 niedziela - RK2 do Grand Final (el. do GP 2008) - Miskolc (MAMS) (2 miejsca dla Polski)
*** X runda DM I Ligi (wg terminarza)
*** IPP 80 cc - Rybnik
26 wtorek - turniej zaplecza kadry juniorów - Grudziądz
27 środa - turniej zaplecza kadry juniorów - Grudziądz
29 piątek - DMP 80 cc - Wawrów
30 sobota - RK4 do Grand Final (el. do GP 2008) - Motala (SVEMO) (2 miejsca dla Polski)
*** IMŚ GP - Cardiff (ACU)

lipiec
1 niedziela - VIII runda DM II Ligi (wg terminarza)
3 wtorek - egzamin na certyfikat (ustali GKSŻ)
4 środa - el. MPPK (wg terminarza)
6 piątek - XI runda DMP (wg terminarza)
7 sobota - półfinał 1 el. do GP 2008 - Lonigo (FMI)
*** IPP 80 cc - Częstochowa
8 niedziela - półfinał 2 el. do GP 2008 - Ljubljana (AMZS) (1 miejsce dla Polski)
*** XI runda DM I Ligi (wg terminarza)
*** VII runda DM II Ligi (w 2 terminach) (wg terminarza)
*** DMP 80 cc - Częstochowa
11 środa FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc - CZĘSTOCHOWA
*** el. MMPPK (wg terminarza)
12 czwartek - FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc - CZĘSTOCHOWA
13 piątek - FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc - CZĘSTOCHOWA
14 sobota - MEP półfinał 2 - Debrecen (MAMS) (1 miejsce dla Polski)
*** IMEJ półfinał 3 - Daugavpils (LAMSF) (2 miejsca dla Polski)
*** FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc - CZĘSTOCHOWA
*** Speedway World Cup Event 1 (Opening) - Vojens (DMU)
15 niedziela - Puchar MACEC - Świętochłowice
16 poniedziałek - Speedway World Cup Event 2 - Coventry (ACU)
18 środa - III runda MDMP (wg terminarza)
19 czwartek - Speedway World Cup Race-Off - LESZNO
21 sobota - KPE półfinał 2 - Rivne (FMU) - (ACCR,MFR,LaMSF,FMU)
*** KPE półfinał 1 - Gorican (HMS) - (DMSB,AMZS,OeAMTC,FFM,HMS)
*** Speedway World Cup Final (Closing) - LESZNO
22 niedziela - XII runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** IX runda DM II Ligi (w 2 terminach) (wg terminarza)
24 wtorek - turniej zaplecza kadry juniorów - Opole
25 środa - turniej zaplecza kadry juniorów - Opole
25 środa - 1/2 IMP - Rybnik, Zielona Góra
28 sobota - IMŚ GP - Praga (ACCR)
29 niedziela - XIII runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** IX runda DM II Ligi (w 2 terminach) (wg terminarza)

sierpień
2 czwartek - finał MIMP - Rzeszów
3 piątek - finał MPPK - Częstochowa
4 sobota - Młodzieżowy Puchar Europy 80 cc - RYBNIK
5 niedziela - IME półfinał 2 - Esbjerg (DMU)
*** Młodzieżowy Puchar Europy 80 cc - RYBNIK
*** XIV runda DMP, DM I Ligi (wg terminarza)
*** X runda DM II Ligi (wg terminarza)
7 wtorek - egzamin na certyfikat (ustali GKSŻ)
9 czwartek - IV runda MDMP (wg terminarza)
11 sobota - IMŚ GP - Malilla (SVEMO)
*** DMP 80 cc - Rybnik
12 niedziela - I runda finałowa DMP (wg terminarza)
*** I runda finałowa DM I Ligi (wg terminarza)
*** XI runda DM II Ligi (wg terminarza)
15 środa - finał IMP - Wrocław
18 sobota - IME półfinał 3 - Gorican (HMS)
19 niedziela - finał IMEJ - CZĘSTOCHOWA
*** I runda finałowa DM I Ligi - rewanże (wg terminarza)
21 wtorek - turniej zaplecza kadry juniorów - Ostrów
22 środa - turniej zaplecza kadry juniorów - Ostrów
25 sobota - IMŚ GP - Daugavpils (LaMSF)
*** DMP 80 cc - Gdańsk
26 niedziela - I runda finałowa DMP - rewanże (wg terminarza)
*** I runda finałowa DM I Ligi - trzeci mecz (wg terminarza)
31 piątek - finał MMPPK - Leszno

wrzesień
1 sobota - finał MEP - Terenzano (FMI)
2 niedziela - II runda finałowa DMP (wg terminarza)
*** II runda finałowa DM I Ligi (wg terminarza)
*** XII runda DM II Ligi (wg terminarza)
4 wtorek - 1/2 SK - Lublin, Gdańsk
6 czwartek - 1/2 BK - Opole, Rawicz
8 sobota - IMŚ GP - BYDGOSZCZ
9 niedziela - finał IMŚJ - OSTRÓW IMPREZA OBOWIĄZKOWA
*** IPP 80 cc - Wawrów
11 wtorek - finał SK - Rybnik
*** egzamin na certyfikat (ustali GKSŻ)
13 czwartek - V runda MDMP (wg terminarza)
15 sobota - Grand Final (el. do GP 2008) - Vojens (DMU)
16 niedziela - II runda finałowa DMP - rewanże (wg terminarza)
*** II runda finałowa DM I Ligi - rewanże (wg terminarza)
*** XIII runda DM II Ligi (wg terminarza)
18 wtorek - turniej zaplecza kadry juniorów - Gdańsk
19 środa - turniej zaplecza kadry juniorów - Gdańsk
22 sobota - IMŚ GP - Krsko (AMZS)
23 niedziela - Team Speedway Junior WC Final - Abensberg (DMSB)
27 czwartek - finał BK - Gorzów
29 sobota - finał IME - Wiener Neustadt (OEAMTC)
30 niedziela - III runda finałowa DMP (wg terminarza)
*** II runda finałowa DM I Ligi - trzeci mecz (wg terminarza)
*** XIV runda DM II Ligi (wg terminarza)

październik
4 czwartek - finał MDMP (zgodnie z regulaminem)
6 sobota - IMŚ GP - Gelsenkirchen (DMSB)
7 niedziela - III runda finałowa DMP - rewanże (wg terminarza)
*** baraże
13 sobota - finał KPE - Miskolc (MAMS)
14 niedziela - baraże
16 wtorek - egzamin na certyfikat (ustali GKSŻ)

 
МАРКУХАДата: Вт, 09.01.2007, 20:48 | Повідомлення # 78
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Я чув шо Ахметов буде спонсором України-Рівне(Гайдима)

Добавлено (09.01.2007, 20:48)
---------------------------------------------
Я чув шо Ахметов буде спонсором України-Рівне(Гайдима)


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
DivasДата: Ср, 10.01.2007, 00:40 | Повідомлення # 79
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Я чув шо Ахметов буде спонсором України-Рівне(Гайдима)

Булоб дуже класно! Тоді і Дим сказавби: "що всюди добре, но в Рівному найкраще"! І Хжановського в резерв! ТА і про Гран-прі можна булоб подумати!
 
ЗрительДата: Ср, 10.01.2007, 10:31 | Повідомлення # 80
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Я чув шо Ахметов буде спонсором України-Рівне(Гайдима)

Це що? Гайдим на новий рік загадав? Був би Ахметову спідвей потрібний, він би був у Донецьку... це така ж сама казка, як і те що Ахметов сам на мотоциклі і по треку happy
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Польська ліга в 2007 р. (Бути, чи не бути іноземним командам?)
Сторінка 8 з 20«126789101920»
Пошук: