Чт
28.03.2024
17:52

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Рівне - Кросно (01.06.08)
Рівне - Кросно
Zu_brДата: Сб, 07.06.2008, 13:12 | Повідомлення # 71
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
Аби Червінскі став чемпіоном Польщі

В другій лізі не поїхав би - і грошей мало, і западло було б biggrin
 
Gomon17Дата: Сб, 07.06.2008, 14:40 | Повідомлення # 72
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (klets)
От аби Червіньскі їздив за Ураган, тоді б писанина була іншого толку

+1


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
fun-fanДата: Пн, 09.06.2008, 13:21 | Повідомлення # 73
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote
(fun-fan)
это не есть закономерность! чтобы получить статус нужно показывать стабильные результаты, а у него всего 3 гонки за плечами в этом году.

Ну шо і нада було доказать.......................Аби Червінскі став чемпіоном Польщі,то всеодно так само говорили б

Ребята, что вы гоните? я не могу понять.... я написал свое мнение по поводу кондиций Червинского перед первой гонкой в Ровно. мои размышления были основаны исключительно на фактах. Как сложилась гонка в Гданське, где Червинский выиграл мы можем только догадываться, но я никогда не поверю, что Червински сильнее Ягуся, у которого 2,5 в экстралиге после Педерсена и Крампа. Червински сам утверждает, что не понимает как выиграл. И вы тут сразу утверждаете его не место чемпиона Польши когда он в выездной гонке в Кросно привез 6 очей с аутсайдером 2 лиги...

Повідомлення відредагував fun-fan - Пн, 09.06.2008, 13:22
 
Gomon17Дата: Пн, 09.06.2008, 19:07 | Повідомлення # 74
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (fun-fan)
Ребята, что вы гоните? я не могу понять.... я написал свое мнение по поводу кондиций Червинского перед первой гонкой в Ровно. мои размышления были основаны исключительно на фактах. Как сложилась гонка в Гданське, где Червинский выиграл мы можем только догадываться, но я никогда не поверю, что Червински сильнее Ягуся, у которого 2,5 в экстралиге после Педерсена и Крампа. Червински сам утверждает, что не понимает как выиграл. И вы тут сразу утверждаете его не место чемпиона Польши когда он в выездной гонке в Кросно привез 6 очей с аутсайдером 2 лиги...

Ну почему то Ягуся не только Червински обошол и обошол конкретно.А в Кросно он ехал на новом моторе,которий еще не бил настроен как нужно.Просто в местого того чтоби сказать что унас кул лег,то ви только гадите на него..


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
TANKДата: Вт, 10.06.2008, 09:04 | Повідомлення # 75
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
он в выездной гонке в Кросно привез 6 очей с аутсайдером 2 лиги...

Ну-ну побачим , як кажуть циплят по осені рахують!!! Тоді і побачим чи виправдалися твої сподівання, що Червінскі "рівня Омеляна" biggrin Нострадамус блін... cool


За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Рівне - Кросно (01.06.08)
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Пошук: