Сб
20.04.2024
03:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Гнєзно-Рівне
Гнєзно-Рівне
GrayДата: Вт, 24.06.2008, 19:35 | Повідомлення # 91
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (volodja)
Карпов теж травмувався, чи просто не захотів більше виїжджати?

травмувався, наклали на руку гіпс


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
smokeДата: Вт, 24.06.2008, 20:49 | Повідомлення # 92
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Самий прикол гонки - це, однозначно, підготовка доріжки самими гонщиками. Ще такого я не бачив wacko
А взагалі, як завжди, 1,5 години гонки- 3 заїзди... причому з завидною тенденцією в цьому сезоні. angry


 
GrayДата: Ср, 25.06.2008, 00:57 | Повідомлення # 93
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (volodja)
Большее, что меня бы удивило - это коалиция коммунистов со "Свободой".

в до якої це ради вони одночасно пройшли? щоб хоч теоретично мати можливість об"єднатися


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг


Повідомлення відредагував Gray - Ср, 25.06.2008, 01:00
 
Zu_brДата: Ср, 25.06.2008, 14:47 | Повідомлення # 94
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (smoke)
А взагалі, як завжди, 1,5 години гонки- 3 заїзди... причому з завидною тенденцією в цьому сезоні

Білети на сеанс дорожчі стали, от і сеанси подовжили... Логічно, більше платим - довше дивимся...
 
brovarДата: Ср, 25.06.2008, 16:23 | Повідомлення # 95
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gray)
в до якої це ради вони одночасно пройшли? щоб хоч теоретично мати можливість об"єднатися

В Раду можно идти одним блоком. Например КиСы
 
kamazДата: Ср, 25.06.2008, 20:04 | Повідомлення # 96
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: -3
Статус: Offline
brovar, на сочетание СЫ заканчивается гораздо больше выражений
 
Mc7Дата: Ср, 25.06.2008, 20:58 | Повідомлення # 97
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Попри всі зусилля, всіх без винятку організаторів в цьому сезоні, доріжка кожен раз після третини гонки перетворюється на пральну дошку. Це вже діагноз.
Значить причина не в організаторах. Доріжку не досить просто готувати, треба заново перевкласти.
Уточнюю треба було на початку сезону. biggrin
 
OrestДата: Чт, 26.06.2008, 14:14 | Повідомлення # 98
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
як на мене, те що сталося було екстраординароною подією ... і в черговий раз теперешні "організатори" довели свою неспроможність діяти ... мало того вони фактично відвернулися від проблеми гостьової команди ... а так не робиться, своїх колег по спорту треба підтримувати ... земля кругла шановні і завтра сам можеш у таку ж халепу попасти ... до речі у польських клубах і мотосоюзі дали вірну оцінку всім подіям. А кукла-Жуковський і його кукловоди вирішили за будь-яку ціну цинічно накосити бабла ... і за цим забули про все.

Орест

Повідомлення відредагував Orest - Чт, 26.06.2008, 14:49
 
Gomon17Дата: Чт, 26.06.2008, 23:28 | Повідомлення # 99
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Orest)
як на мене, те що сталося було екстраординароною подією ... і в черговий раз теперешні "організатори" довели свою неспроможність діяти ... мало того вони фактично відвернулися від проблеми гостьової команди ... а так не робиться, своїх колег по спорту треба підтримувати ... земля кругла шановні і завтра сам можеш у таку ж халепу попасти ... до речі у польських клубах і мотосоюзі дали вірну оцінку всім подіям. А кукла-Жуковський і його кукловоди вирішили за будь-яку ціну цинічно накосити бабла ... і за цим забули про все.

А як мала рівненська команда допомогти полякам??????здається і так вирішували питання перетину нашого кордону......


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
OrestДата: Пт, 27.06.2008, 09:25 | Повідомлення # 100
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
я про все напишу ... детально з перших очей ... бо сам усе бачив ... почитаєте, коли буде і де напишу ... а як допомаги ... там теж буде написано. Просто треба було хоч трохи подумати не лише за себе і в основному я говорю про їх шлях назад ... до того ж ви мабуть не знаєте як ще випускали поляків ... на тій же організованій Раві-Руській ... їм чуть автобус не розібрали ... все шукали де ж вони заникали мабуть гроші за "продані" мотоцикли. А в чому була проблема на Яготині ???? На скільки я знаю не було офіційного паперу від клубу про те, що мотоцикли Гнєзно провозяться на гонку ... і чомусь на "своїх", що пройшли буквально за 15 хв. до них були всі папери ... цікавий момент.

Орест

Повідомлення відредагував Orest - Пт, 27.06.2008, 13:02
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Гнєзно-Рівне
Пошук: