Чт
28.03.2024
22:47

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Гнєзно-Рівне
Гнєзно-Рівне
Ку-куДата: Ср, 23.07.2008, 17:48 | Повідомлення # 121
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Гонка була просто чудова.Але нашу команду чогось НЕ МОЖУ сприймати в серйоз!На спідвей хожу з 1998 року.І в мене такого байдужливого ставлення до команди ще ні за один сезон не було.На гонки зараз хожу за звичкою....

Повідомлення відредагував Ку-ку - Ср, 23.07.2008, 17:48
 
OrestДата: Чт, 24.07.2008, 15:18 | Повідомлення # 122
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
факт я вболівав за Гнєзно цього разу ... тому що там є КОМАНДА і у нас особисто склалися дружні стосоунки. Але коли виходив на старт Колодій я вболівав за нього ... його боротьба мені сподобалася ... він відпахав за всіх українців.

Я не можу вболівати зараз за те, що називають рівненською командою ... ще раз кажу - то не команда а просто рекрути на гонку ... для Рівного, яке складало кістяк збірної СРСР, таке становище просто ганебне ... та ще й назва "вепри" ... якщо по народному то зщначить "дикі свині" ... ну хоч би якась клепка була коли назву визначали ... а загалом як корабель назвеш ... так він і плаває.


Орест
 
kletsДата: Чт, 24.07.2008, 15:27 | Повідомлення # 123
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Orest)
ще раз кажу - то не команда а просто рекрути на гонку ... для Рівного, яке складало кістяк збірної СРСР

Якщо ти почав цікавитися спідвеєм у минулому році, то перш, ніж смішити нечисленних відвідувачів цього форуму, попитай в розумних людей (вони бувають поруч з тобою) і вони тобі скажуть, кістяк збірної - це і є рекрути, а рівняни ніколи не були кістякам збірної СРСР biggrin .
Quote (Orest)
назва "вепри" ... якщо по народному то зщначить "дикі свині"

спитай в тих само розумних людей і вони скажуть, що вепри - це кабани. З яйцями. Яких в тебе немає. І ніяк не свині biggrin


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
maxizhДата: Чт, 24.07.2008, 21:56 | Повідомлення # 124
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Orest)
Я не можу вболівати зараз за те, що називають рівненською командою ... ще раз кажу - то не команда а просто рекрути на гонку ... для Рівного, яке складало кістяк збірної СРСР, таке становище просто ганебне ... та ще й назва "вепри" ... якщо по народному то зщначить "дикі свині" ... ну хоч би якась клепка була коли назву визначали ... а загалом як корабель назвеш ... так він і плаває.

http://www.nba.com/bulls/ - быки
http://www.redsox.com/ - красные носки
http://www.whitesox.com/ - белые носки
Есть есчё где-то Trashers - мусорщики
Так-что, многоуважаемый, с клэпкой Вы погорячились.
И кораблик, СЛАВА БОГУ, пока не тонет!!!
 
kletsДата: Чт, 24.07.2008, 22:10 | Повідомлення # 125
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (maxizh)
И кораблик, СЛАВА БОГУ, пока не тонет!!!

Этим ты его в гроб загоняешь, помягче нужно... wink


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
Zu_brДата: Чт, 24.07.2008, 23:01 | Повідомлення # 126
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Те, що Trashers - сміттярі - невпевнений, а от "Блю воте" - мінеральна вода, це точно biggrin biggrin biggrin
 
maxizhДата: Пт, 25.07.2008, 08:44 | Повідомлення # 127
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Zu_br)
Те, що Trashers - сміттярі - невпевнений, а от "Блю воте" - мінеральна вода, це точно

Может и так, не спорю. Trash - мусор, вот я так и подумал. Ну всё-равно biggrin есть музыкальный коллектив известный на весь мир, Гвен Стефани garbage - мусор.
 
TANKДата: Пт, 25.07.2008, 09:42 | Повідомлення # 128
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
Ой ну про що тут йде мова... Ну хоче орест виї...тися - так дайте йому цей шанс. cool (знаєте мотім який приплив енергії в нього) Що він потім себе відчуває не то що вепром а Орестом-великі яйця biggrin ( це не образа, а просто цитата з анекдоту biggrin )

Ну а про назви команд і т д
Ураган в тому році тоже наробив негараздів та ще таких, що Трофимов ще не може всім заплатити...за гонку cry
І все виходить не доплив кораблик Ураган до зупинки яка називається "Сезон 2008" biggrin


За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!
 
OrestДата: Нд, 27.07.2008, 00:00 | Повідомлення # 129
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (klets)
спитай в тих само розумних людей і вони скажуть, що вепри - це кабани. З яйцями. Яких в тебе немає. І ніяк не свині

а ти що перевіряв ??? ... ну я про тебе багато чув ... але що ти збоченець у такому плані ще ні sad

господи як вас усіх заціпило ... прямо знависніли ... прямо рве на частинки ... всі разом на одного мене маленького ... я так вас злякався, що аж дрижу ... від сміху. biggrin гарних снів biggrin


Орест
 
Roma-BomaДата: Нд, 24.08.2008, 12:48 | Повідомлення # 130
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
мда....цілу ніч лив дощ,а зараз сонце....думаю спідвей не перенесуть

Speedway R-THE BEST ! ! !
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » Гнєзно-Рівне
Пошук: