Пт
19.04.2024
16:36

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » СПС "Спідвей-Рівне" (В 2-ій польській лізі)
СПС "Спідвей-Рівне"
HooliganДата: Чт, 09.10.2008, 16:10 | Повідомлення # 171
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Ну а два чемпионата Украины? Понравилось? ВСЕ УКРАИНЦЫ!!! И для тебя есчё будет один сюрприз, очередной этап нашей родины, то-есть Украины. Так что наслаждайся!!!

На рахунок чемпіонатів України я нічого проти не маю, а от лігові... Згадайте минуле ото була команда хоч і завжди програвали але команду не соромлячись можна було назвати"УКРАЇНСЬКОЮ". А цього сезону хоч я і відвідував усі гонки я болів не за команду а за гонщиків.


Курці помирають РАКОМ)))))
 
Roma-BomaДата: Чт, 09.10.2008, 18:53 | Повідомлення # 172
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Hooligan)
Команда то існуватиме, але чи складатиметься вона з українських гонщиків от в чому запитання... Наприклад такий спідвей як був цього сезону мені був не довподоби, тому що склад опановували поляки, чехи та росіяни. Хіба це можна назвати "УКРАЇНСЬКИМ СПІДВЕЄМ"?????????????

я тоже колись думав що треьа українських гонщиків випускать але...хіба цікаво буде дивится як кожну гонку буде дуть 60-30 ??????????


Speedway R-THE BEST ! ! !
 
OrestДата: Пт, 10.10.2008, 11:41 | Повідомлення # 173
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
якщо своїх не готувати перспективи жодної. А такий підхід означає одне - відверта комерція. Наприклад у Гнезно є дитяча спортивна школа ... нехай і невелика, але мотоциклів з 12-15 там є і є вони кількох типорозмірів і для старших хлопчаків і для менших ... до речі утримує школу і її парк не клуб, а місто ... а клуб забезпечує тренувальний процес і супроводження школи ... до речі плату за користування треком з клубом не беруть ... тут місто теж утримує арену, а клубні спеціалісти готують доріжку, техніку - вкладають свій професіоналізм ... і показують результат. Там реальна і узгоджена кооперація і народ толковий ... вони спідвей не як "корито" розглядають, а як справу за яку дбати треба і у яку вкладати треба.

Добавлено (10.10.2008, 11:41)
---------------------------------------------
і доріжку там готують на совість ... дюр не має ... хоч трек досить складний технічно, але їздять хлопці швидко, без страху і падінь серйозних. У нас готують доріжку час від часу (перед гонкою) ... як небудь ... аби для ока ... а там постійно її готують і утримують планомірно у стані хорошому ... зразу ж після гонки вирівнюють, на другий день знову працюють ... і так весь час ... якби польскі судді бачили як у нас трек готують ... оцінки були б не такі, які ставлять ... вони просто по стереотипу своєму ставлять ... оцінку по зовнішньому вигляду ... просто ситуації не знають.


Орест
 
HooliganДата: Пт, 10.10.2008, 19:39 | Повідомлення # 174
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Orest)
просто ситуації не знають.

Зібралися володарі ДОРІЖОК!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin ггггг


Курці помирають РАКОМ)))))
 
Roma-BomaДата: Сб, 11.10.2008, 11:06 | Повідомлення # 175
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
Hooligan, сподобалася їзда Омеляна та Колодія вчора ???

Speedway R-THE BEST ! ! !
 
HooliganДата: Сб, 11.10.2008, 11:57 | Повідомлення # 176
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Да звичайно вчора вони їздили на "високому рівні", але мені здається що раніше вони якось краще ганяли ніж зараз.

Добавлено (11.10.2008, 11:57)
---------------------------------------------
я наприклад Жуковського не розумію тож здається випусти основний склад у складі Роми Іванова, Бондаренко, і всіх інших розгромити їх 75-15 і закінчити сезон з високо піднятою головою. Хоча і так ледь-ледь вибороли перемогу(і те добре).


Курці помирають РАКОМ)))))
 
Roma-BomaДата: Сб, 11.10.2008, 12:25 | Повідомлення # 177
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Hooligan)
Да звичайно вчора вони їздили на "високому рівні", але мені здається що раніше вони якось краще ганяли ніж зараз.

їм дали трандулети і сказали накатувати радіус і техніку їзди

Добавлено (11.10.2008, 12:25)
---------------------------------------------
а що з СК ТРОФІМОВ ніхто нічого не чув


Speedway R-THE BEST ! ! !
 
РадарДата: Сб, 11.10.2008, 22:48 | Повідомлення # 178
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Roma-Boma)
їм дали трандулети і сказали накатувати радіус і техніку їзди

Если я не ошибаюсь Омельян вчера выступал на мотоцыкле Гайдыма, а Колодий мл. судя по его сбрасыванию газа и только в начале прямой давал нагрузку, использовал мощность мотора на 60-70% ИМХО..
 
тентоДата: Нд, 12.10.2008, 09:18 | Повідомлення # 179
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Радар)
Если я не ошибаюсь Омельян вчера выступал на мотоцыкле Гайдыма, а Колодий мл. судя по его сбрасыванию газа и только в начале прямой давал нагрузку, использовал мощность мотора на 60-70% ИМХО..

Пора вже хлопцям повісити мотоботи на цвяшок,і забути,що таке спідвей.

 
HooliganДата: Нд, 12.10.2008, 12:50 | Повідомлення # 180
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (тенто)
Пора вже хлопцям повісити мотоботи на цвяшок,і забути,що таке спідвей.

+1! Я думаю що за стільки часу як вони займаються спідвеєм можна вже було б і на чемпіонатах світу серед юніорів брати участь! cool


Курці помирають РАКОМ)))))
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » СПС "Спідвей-Рівне" (В 2-ій польській лізі)
Пошук: