Чт
18.04.2024
08:10

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » СПС "Спідвей-Рівне" (В 2-ій польській лізі)
СПС "Спідвей-Рівне"
CrazyДата: Нд, 13.04.2008, 22:12 | Повідомлення # 151
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
А наша команда викарбкається.Треба настроїтись на позитив.Люди які видають гроші з бюджету сволочі звичайно, не підримують,але є люди якім подобається спідвей(з влади) і вони допомагають.
 
DivasДата: Сб, 19.04.2008, 11:00 | Повідомлення # 152
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Ні Іванов, ні Бондаренко за нас небудуть їздити проти Лодзя... (нема слів)
 
brotherДата: Сб, 19.04.2008, 19:28 | Повідомлення # 153
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
ги-ги, організатори, клуб... підсобили самі собі. і як в них виходить так ціну собі набивати? surprised
 
Roma-BomaДата: Нд, 20.04.2008, 09:37 | Повідомлення # 154
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
В скільки годин (по нашому часі) почнетяся гонка ЛОЗЬ-РІВНЕ

Speedway R-THE BEST ! ! !

Повідомлення відредагував Roma-Boma - Нд, 20.04.2008, 09:38
 
тентоДата: Нд, 20.04.2008, 11:01 | Повідомлення # 155
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Roma-Boma)
В скільки годин (по нашому часі) почнетяся гонка ЛОЗЬ-РІВНЕ

17-00

он-лайн

 
STORMДата: Нд, 20.04.2008, 17:30 | Повідомлення # 156
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, хто дивиться онлайн отозвіться, ви бачили наш склад команди??????? Ну як враження!!!!! biggrin
 
smokeДата: Пн, 21.04.2008, 21:20 | Повідомлення # 157
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (brother)
ги-ги, організатори, клуб... підсобили самі собі. і як в них виходить так ціну собі набивати?

а шо набивати? головне сказати, шо всіх порвемо, а всі сказали "ах", і потягнулися тупим стадом за баяністом-акордеоністом-"человеком"-оркестром... wacko
а далі залишається кричати на віх кутках, шо ми ж все таки класні чуваки, ми їх все ж порвемо... може... колись... якщо захочете...

Добавлено (21.04.2008, 21:20)
---------------------------------------------

Quote (Divas)
Ні Іванов, ні Бондаренко за нас небудуть їздити проти Лодзя... (нема слів)

та в мене таке враження, шо скоро (через місяць) взагалі буде тільки одна легенда спідвею їздити за цю команду... буде стартувати на тюнінгованій гітарі від Інгві Малмстіна (читай Каргера)
Плюс є досвідчені тюнери сідушок. Нічого, якось викрутиться... Якщо порахувати, то в одній гонці може набрати макс. 18 очок. не так погано для статистики, яка скорочено пишеться "СРЗ". Буде десь в районі 3,0. А це зразу величезна перспектива на наступний сезон!!! Я так думаю, Екстраліга буде плакати... Це ж божевільний трансфений ринок! Ми тут в Рівному, продамо одного надпотужного лега, і склепаємо собі команду і стадіон! Я так сподіваюсь...
П.С. до речі, з б\у бортів можна таких гітар настругати! biggrin


 
Gomon17Дата: Чт, 03.07.2008, 12:31 | Повідомлення # 158
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Тут можна поставити запитання Володимиру Жуковському

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
FIREДата: Чт, 07.08.2008, 09:07 | Повідомлення # 159
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
Команда «Спідвей-Рівне», найімовірніше, не братиме участі у матчах плей-офф другої польської ліги. За словами керівника дружини Володимира Жуковського, команда так і не дочекалася підтримки місцевої влади та бізнесу.

http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=018853

 
zasejanzДата: Пт, 08.08.2008, 20:59 | Повідомлення # 160
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
angry angry angry Нашої команди в плей-оффі не буде це вже точно відомо,Жуковський сьогодні дав об"яву по тв.,тоді петання нафіга був цей весь цирк???Забирати у поляків бонуси не давати нашим юніорам накатуватись заробити пару копійок на нового мотоцикла???Хто дасть на ці всі запитання відповіді і що буде в наступному сезоні???А я думаю що не треба в неділю іти на гонку в знак протеста щоб більше не дурили людей з року в рік!!! angry angry angry

Всем спать-я летучая мишь!!!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » СПС "Спідвей-Рівне" (В 2-ій польській лізі)
Пошук: