Пн
06.05.2024
04:14

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Який буде спідвей в сезоні 2007? (Чи він взагалі буде?)
Який буде спідвей в сезоні 2007?
smokeДата: Пн, 04.12.2006, 22:00 | Повідомлення # 51
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Зритель)
От тільки не пам"ятаю про донецький спідвей...

а що там пам"ятати? базар на треці (по їхньому - мотодромі) самий дорогий в місті. ось вам і бізнес, і спідвей, і регіони cool


 
ГидунДата: Ср, 20.12.2006, 11:39 | Повідомлення # 52
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що спідвей у 2007 буде але...
Зрозумійте мене правильно,у клубі заборгованостей більше ніж у "Кока-коли"
З нашим складом ми не можемо боротися за медалі,треба легіонерів,а щоб були легіонери треба гроші якіх у клубі просто нема,дуже шкода що клуб з такою історією зараз не може вибороти хочаб бронзові медалі хоч у одній лізі.
І на рахунок легіонерів скажу так:Вони нам не треба!У нас є Вовка Омелян,Колодій-мол,Онешко Міша...Цей список можна продовжувати і продовжувати.
Юніори так і пруть на трек бажаючіх іздить вагони!!!Але з молоддю ніхто не хоче працювати.
У молоді наша сила,Гайдим правильно сказав за ті гроші що ми взяли Хампеля можна було на нашому треці виростити 10 такіх Яреків.
Дуже шкода... sad
 
ЗрительДата: Чт, 21.12.2006, 00:04 | Повідомлення # 53
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Гидун)
Юніори так і пруть на трек бажаючіх іздить вагони!!!Але з молоддю ніхто не хоче працювати.
У молоді наша сила,Гайдим правильно сказав за ті гроші що ми взяли Хампеля можна було на нашому треці виростити 10 такіх Яреків.

Сказати це всі майстри, а справу хто робити буде? Де тепер Гайдим??? А бажаючих може і вагони, тільки не їздити, а навчитись їздити, а от їздити хотять там де гроші платять і правильно хотять!!!
 
kletsДата: Чт, 21.12.2006, 00:23 | Повідомлення # 54
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Зритель)
Сказати це всі майстри, а справу хто робити буде? Де тепер Гайдим??? А бажаючих може і вагони, тільки не їздити, а навчитись їздити, а от їздити хотять там де гроші платять і правильно хотять!!!

Ну, не скажи... От Омельян з Колодієм малим пішли їздити там, де платять гроші, то на російському форумі їх чуть не зрадниками зробили!


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
TelegaДата: Чт, 21.12.2006, 10:33 | Повідомлення # 55
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Мужики хто знає хто буде їздити із Гайдимом ? І чи будн він у Польсбкій лізі ? cool

Telega
 
МАРКУХАДата: Чт, 21.12.2006, 17:01 | Повідомлення # 56
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Telega)
Мужики хто знає хто буде їздити із Гайдимом ?

Подивисьсклад СТМК Турбіни і сам побачиш


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
ЗрительДата: Пт, 22.12.2006, 10:35 | Повідомлення # 57
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (klets)
Ну, не скажи... От Омельян з Колодієм малим пішли їздити там, де платять гроші, то на російському форумі їх чуть не зрадниками зробили!

Зрада це коли обов"язки порушені, а от про обов"язок бути голодним я не ще не чув...
 
МАРКУХАДата: Пт, 22.12.2006, 19:32 | Повідомлення # 58
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Зритель)
Зрада це коли обов"язки порушені, а от про обов"язок бути голодним я не ще не чув...

Якшо ти враховуєш інтервю в "газеті" мототрек, то це все сам пан Клець коментував


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
YOJ-ZVERДата: Вт, 26.12.2006, 11:41 | Повідомлення # 59
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Гидун)
Я вважаю що спідвей у 2007 буде але...
Зрозумійте мене правильно,у клубі заборгованостей більше ніж у "Кока-коли"
З нашим складом ми не можемо боротися за медалі,треба легіонерів,а щоб були легіонери треба гроші якіх у клубі просто нема,дуже шкода що клуб з такою історією зараз не може вибороти хочаб бронзові медалі хоч у одній лізі.
І на рахунок легіонерів скажу так:Вони нам не треба!У нас є Вовка Омелян,Колодій-мол,Онешко Міша...Цей список можна продовжувати і продовжувати.
Юніори так і пруть на трек бажаючіх іздить вагони!!!Але з молоддю ніхто не хоче працювати.
У молоді наша сила,Гайдим правильно сказав за ті гроші що ми взяли Хампеля можна було на нашому треці виростити 10 такіх Яреків.
Дуже шкода...

Чувак...твоя концепція розвитку спідвею просто неймовірна і геніальна. Ти тренером не хочеш піти попрацювати? На громадських засадах smile

 
DivasДата: Ср, 27.12.2006, 23:27 | Повідомлення # 60
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (YOJ-ZVER)
Я вважаю що спідвей у 2007 буде але...Зрозумійте мене правильно,у клубі заборгованостей більше ніж у "Кока-коли"З нашим складом ми не можемо боротися за медалі,треба легіонерів,а щоб були легіонери треба гроші якіх у клубі просто нема,дуже шкода що клуб з такою історією зараз не може вибороти хочаб бронзові медалі хоч у одній лізі.І на рахунок легіонерів скажу так:Вони нам не треба!У нас є Вовка Омелян,Колодій-мол,Онешко Міша...Цей список можна продовжувати і продовжувати.Юніори так і пруть на трек бажаючіх іздить вагони!!!Але з молоддю ніхто не хоче працювати.У молоді наша сила,Гайдим правильно сказав за ті гроші що ми взяли Хампеля можна було на нашому треці виростити 10 такіх Яреків.Дуже шкода...

ДА жалко! А все ішло дуже добре ще в 2005 році! Покі не почялась "ЖОВТНЕВА РЕВОЛЮЦІЯ" в спідвеї! І так зараз все спочатку потрібно починати Трофімову, і ГАйдиму набиратись сил та викарапкуватись з тієї "ЯМИ" та найти спонсорів!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Який буде спідвей в сезоні 2007? (Чи він взагалі буде?)
Пошук: