Сб
27.04.2024
01:21

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Який буде спідвей в сезоні 2007? (Чи він взагалі буде?)
Який буде спідвей в сезоні 2007?
МАРКУХАДата: Ср, 04.10.2006, 21:47 | Повідомлення # 11
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Ну тоді це зауваження до всіх учасників форуму. Надіюсь тут помилок вже нема?

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
kletsДата: Ср, 04.10.2006, 22:21 | Повідомлення # 12
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Знов бкде Трофимов

sad


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
МАРКУХАДата: Чт, 05.10.2006, 00:19 | Повідомлення # 13
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
А може хватить уже klets хоча б ти сюди не лізь ато я не надто хочу з кимось сваритися і не бійся ти так ВЛАДО скоро також дізнаєтся і зареєструєтся

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
kletsДата: Чт, 05.10.2006, 02:07 | Повідомлення # 14
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
А може хватить уже klets хоча б ти сюди не лізь ато я не надто хочу з кимось сваритися

Ти ще крепко сопливе, вказувати куди мені лізти. І Владо хай реєструється, не виганяти ж його звідси тільки через те, що в ного клава англійська... Хоча ти б вигнав wacko


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
smokeДата: Чт, 05.10.2006, 13:18 | Повідомлення # 15
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
klets,
блін, знов починається.
Там створена тема для повних офф-топів. Не кумарьте cool


 
МАРКУХАДата: Пт, 06.10.2006, 17:08 | Повідомлення # 16
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Якшо чесно то мені всерівно хто учасник форуму і якими літерами пише головне шоб не діставали

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
kletsДата: Пт, 06.10.2006, 17:18 | Повідомлення # 17
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
головне шоб не діставали

Двома руками за!


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
тентоДата: Сб, 07.10.2006, 14:37 | Повідомлення # 18
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Всім приівт на цьому форумі.Всі ж ті самі обличчя. hello
 
UlehДата: Нд, 08.10.2006, 16:27 | Повідомлення # 19
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Яким буде спідвей у 2007 році - ніхто наразі не скаже.

Не знаючи всіх "підкилимних" моментів, маю такі думки :

Команда Гайдима - напевне, піде тільки в польську лігу.
- - - - - - - - - - - - -
Мінуси :
- - - - - -
1. Борги перед гонщиками.
Хтось таки мусить віддавати борги. Петро Дим може дійти до судів - і правильно зробить. Тільки ХТО буде відповідати і віддавати борги ? І треба-ж всім гонщикам віддати борги.
2. Керівництво мототреку.
Зрозуміло, що за такого керівництва мототреку потенційні спонсори НЕ ОХОЧЕ даватимуть якісь гарантії. Досить було подивитися на організацію вчорашніх змагань - оголошень, афіш - дуже мало. Показово. Тому під них грошей не бачити. А нема грошей - нема команди.

Плюси :
- - - - - -
1. Є гонщики, які за ним підуть - якщо я правильно розумію статтю в газеті "СЯ" та інші навколоспідвейні новини.

Команда Трофимова
- - - - - - - - - - - - - -
Мінуси :
- - - - - -
1. Допуск на мототрек.
Якщо подолати цивілізовано дану обставину - договори аренди чи щось подібне - то це буде великий плюс. А якщо не подолати - то що, гонки будуть у Червонограді ?
2. Склад
Нічого тут не скажу - не володію достатньою мірою інформацією.

Плюси :
- - - - - -
1. Спонсор - він є, наскільки мені відомо.

РОСІЙСЬКА ЛІГА : Команду з України Савін туди пустить, але напевне накладе ряд умов - спочатку всі виїздні гонки провести, а потім вже - домашні. І буде по своєму правий. Два роки поспіль росіян кидають, тому треба від цього захиститися.

ПОЛЬСЬКА ЛІГА : Тут простіше. Але якщо поляки захочуть виключити всі закордонні клуби - тоді що ? Чемпіонат України залишається ?

P.S.
- - -
У останньому номері газети "Мототрек" є невеличке інтерв"ю В.Червонія "У наступному сезоні тільки Польща". Інтуїція підказує, що пан Червоній має намір і у наступному сезоні керувати залізними конями та сталевими козаками... А може не треба ?

P.P.S.
- - - - -
Розумію, коли посварилися дорослі люди. Напевне, були причини. Однак не можу зрозуміти, чому при цьому повинні страждати діти, яких не допускали тренуватися. Діти у чому винні ?

 
maxizhДата: Пн, 09.10.2006, 08:57 | Повідомлення # 20
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Uleh)
У останньому номері газети "Мототрек" є невеличке інтерв"ю В.Червонія "У наступному сезоні тільки Польща". Інтуїція підказує, що пан Червоній має намір і у наступному сезоні керувати залізними конями та сталевими козаками... А може не треба ?

А никто ничего не может поделать. Червония сложно будет "попросить", только силой не слабее чем он сам есть.
Quote (Uleh)
Розумію, коли посварилися дорослі люди. Напевне, були причини. Однак не можу зрозуміти, чому при цьому повинні страждати діти, яких не допускали тренуватися. Діти у чому винні ?

А это бред!!! Что, в Червоноград ездить тренироватся? Или строить есчё один трек?
Я так понял, что Трофимов реально взялся за дело!? Ну, с возвращением!!!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Який буде спідвей в сезоні 2007? (Чи він взагалі буде?)
Пошук: