Пт
19.04.2024
16:26

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
andryiДата: Ср, 08.10.2008, 20:54 | Повідомлення # 491
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Bogdan)
На російських сайтах обговорюють мало не щодня про перехід Шахтаря в 2 ПЛ

я також чув цю чутку на російському форумі cool


-----------------http://www.virage.at.ua/----------------
>>>> SPEEDWAY in CHERVONOGRAD FOREVER <<<
 
РадарДата: Чт, 09.10.2008, 20:36 | Повідомлення # 492
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Команда Шахтер в дамашних гонках осталась непобедимой, поздравляю с удачным дебютом в ОКЧР!!!!!!
 
CliffДата: Пн, 13.10.2008, 21:40 | Повідомлення # 493
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (shahtar)
Андрій, по- перше, організатор ви , і в вас постійно щось запізнюється.По-друге,глядач ,що заплатив 40 гривень хоче поставити машину в нормальному місці.І чому в комаді Шахтар одні легіонери?Здається враження,що гонки робляться для одного Карпова

Все такие мудрые упрекать и учить кого-то, а Вы возмите и организуйте сами хоть одну гонку и тогда умничайте... Чисто украинская натура - вместо того чтобы поблагодарить человека который реально внес огромнейший вклад в развитие спидвея, Вы можете его только обсырать. Андрюха не обращай внимание на такие коменты... продолжай начатое, а мы как болельщики Тебя поддержим wink

 
VakДата: Ср, 15.10.2008, 14:53 | Повідомлення # 494
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Гонки в пам"ять Марка були організовано класно !!!
Побільше би такий гонок з такими учасниками.

Яка довжина доріжки ???
Який рекорд ???(ким) smile

 
CliffДата: Ср, 15.10.2008, 16:08 | Повідомлення # 495
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Vak)
Яка довжина доріжки ???
Який рекорд ???(ким) smile

На мемориале Марка рекорд установил Карпов, какой точно не помню cool

 
PoritskyyДата: Ср, 15.10.2008, 22:21 | Повідомлення # 496
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Bogdan)
п. Андрій надайте будь-ласка хоч якусь інформацію про плани на наступний сезон. На російських сайтах обговорюють мало не щодня про перехід Шахтаря в 2 ПЛ. Напишіть будь-ласка чи дійсно розглядається такий варіант і на скільки він реальний.
Наперід дякую!

ніякої інформації поки що немае,все буде залежати від засідань в Росії(один лег чи два,і чи будуть росіяни в нас рахуватись легами,а далі буду думати)
 
BogdanДата: Чт, 23.10.2008, 18:04 | Повідомлення # 497
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
ДУЖЕ дякую!!!

Добавлено (23.10.2008, 18:04)
---------------------------------------------
п. Андрію, скажіть будь-ласка, хто поїде з гонщиків Шахтаря на Кубок України в Чорноморське? І чи поїде хтось взагалі?



http://www.smanager.pl
 
VadosДата: Пт, 24.10.2008, 00:51 | Повідомлення # 498
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Один мінус в кубку меморіала І. Марка, так це те, що не було двох півфіналів, а так все ok !!!

ще б хоча 2 таких як Карпов для України, тоді б на командному чемпіонаті Європи ми були б претенденти на медалі!!! о, доречі, я чув що на наступний сезон в Червонограді командний чемпіонат Європи!!! це правда???


;)
 
BogdanДата: Нд, 26.10.2008, 16:31 | Повідомлення # 499
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
на рахунок участі в 2009р. у ВКЧР на моє питання відповіла напевно НЛС:
"Предлагается сократить количество легионеров в гонке до одного за каждую команду. При этом любого российского гонщика в составе нероссийской команды предлагается считать легионером."
Це комусь напевно не хочеться щоб Шахтар виступав в Росії....

Ну і добре, нехай самі їздять 4 командами! Дуже цікаво буде подивитися на лігову гонку Шахтар - СПС Рівне


http://www.smanager.pl
 
МАРКУХАДата: Нд, 26.10.2008, 23:09 | Повідомлення # 500
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Vados)
ще б хоча 2 таких як Карпов для України, тоді б на командному чемпіонаті Європи ми були б претенденти на медалі!!! о, доречі, я чув що на наступний сезон в Червонограді командний чемпіонат Європи!!! це правда???

я перший раз чую, що таке існує


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: