Вт
23.04.2024
19:29

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
ReporterДата: Пт, 14.12.2007, 20:43 | Повідомлення # 41
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Пане Андрію а хто на вашу думку є перспективними юніорами в Україні?

Rovno lutshe
 
steeplechaseДата: Пт, 14.12.2007, 20:44 | Повідомлення # 42
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый вечер, г.Порицкий! Рад возможности диалога с Вами. В силу выложенной выше информации возникли некоторые вопросы.
Подготовка юных спротсменов является действительно единственным путём развития спидвея в Украине. Однако процесс "выращивания" хороших гонщиков весьма не прост. Это вопрос не только финансов, но и профессионального подхода: тренер, механик, психолог, менеджер, доктор и т.д. и т.д.Один в поле не воин. ВОПРОС:Есть ли у Вас определенный план додготовки спортсменов? Ваши соображения по этому поводу?.......


track-and-field
 
BlacxpeedДата: Пт, 14.12.2007, 21:21 | Повідомлення # 43
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня Андрію! Чи вспієте ви зробити заплановане , до початку сизону???
 
PoritskyyДата: Пт, 14.12.2007, 23:24 | Повідомлення # 44
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
І коли ви розраховуєте отримати хоча б 6 дорослих пристойного рівня, щоб заявити чисто українську команду в не важливо яку лігу?Чи влаштовує вас керівництво ФМУ і їх ставлення до чемпіонату, і до виступів українців у міжнародних змаганнях?СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон

За 3-4 роки надiюсь щось вималюеться,важко в цьому спортi передбачити на перiд.На ФМУ я сильно не звертаю уваги,добре що не мiшають.

Добавлено (14.12.2007, 22:49)
---------------------------------------------

Quote (Reporter)
Пане Андрію а хто на вашу думку є перспективними юніорами в Україні?Rovno lutshe

На це питання я вiдповим в кiнцi 2008 р.

Добавлено (14.12.2007, 23:12)
---------------------------------------------

Quote (Blacxpeed)
Добрый вечер, г.Порицкий! Рад возможности диалога с Вами. В силу выложенной выше информации возникли некоторые вопросы.Подготовка юных спротсменов является действительно единственным путём развития спидвея в Украине. Однако процесс "выращивания" хороших гонщиков весьма не прост. Это вопрос не только финансов, но и профессионального подхода: тренер, механик, психолог, менеджер, доктор и т.д. и т.д.Один в поле не воин. ВОПРОС:Есть ли у Вас определенный план додготовки спортсменов? Ваши соображения по этому поводу?

Планованi тренування ,виизди за кордон,побiльше хороших змагань,ще деяка спiвпраця з польськими тренерами.В Карпова працюе мех. який 5р працював в чемпиона св.Тонi Pikapдсона,вiн багато чого мае показати молодим спортсменам.

Добавлено (14.12.2007, 23:24)
---------------------------------------------

Quote (Blacxpeed)
Доброго дня Андрію! Чи вспієте ви зробити заплановане , до початку сизону???

Дорожка (насипка) вже в Червоногрвдi,свiтло вже замовлено,забор деревяний також вже робиться,думаю,що вспiемо.
 
BlacxpeedДата: Сб, 15.12.2007, 09:40 | Повідомлення # 45
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
А які в вас ще плани після сезону будуть???

Добавлено (15.12.2007, 09:40)
---------------------------------------------
Чи буде НОВИЙ закритий парк на сезон 2008 ?

 
МАРКУХАДата: Сб, 15.12.2007, 16:41 | Повідомлення # 46
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
За 3-4 роки надiюсь щось вималюеться,важко в цьому спортi передбачити на перiд.На ФМУ я сильно не звертаю уваги,добре що не мiшають.

А такі змагання, як юніорський командний чемпіонат світу думаю був би дуже непоганою практикою для ваших юніорів, чому ж не пробувати здобути таке місце?


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
PoritskyyДата: Сб, 15.12.2007, 22:19 | Повідомлення # 47
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Blacxpeed)
Чи буде НОВИЙ закритий парк на сезон 2008 ?

Як такого нового закритого парку не буде,буде обновлений і збільшений.

Добавлено (15.12.2007, 22:19)
---------------------------------------------

Quote (МАРКУХА)
А такі змагання, як юніорський командний чемпіонат світу думаю був би дуже непоганою практикою для ваших юніорів, чому ж не пробувати здобути таке місце?

СКТ-спідвей


на сьогоднішній день не мае в нас на Україні 5 юніорів,тільки буде ,так зразу і їдемо,ми вже в 2004р їздили в Данію(один в полі не воїн)
 
МАРКУХАДата: Сб, 15.12.2007, 23:32 | Повідомлення # 48
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
на сьогоднішній день не мае в нас на Україні 5 юніорів,тільки буде ,так зразу і їдемо,ми вже в 2004р їздили в Данію(один в полі не воїн)

Карпов+Тейгал+Локтаєв(якщо буде громадянство)+добрати ще когось можна(Кобрин, Колодій-мол, Омелян, Онешко, Огороднік, Сироватко, ........)


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
PoritskyyДата: Сб, 15.12.2007, 23:49 | Повідомлення # 49
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Карпов+Тейгал+Локтаєв(якщо буде громадянство)+добрати ще когось можна(Кобрин, Колодій-мол, Омелян, Онешко, Огороднік, Сироватко, ........)

хороша таблиця,але не реальна.Карпов останій рік,Локтаев ще без ліцензії.Колодій,Омелян,Онешко,Сироватко для мене не гонщики,це так відбування номеру,не зрозуміло для мене якого і для чого.
 
YuragolovinДата: Нд, 16.12.2007, 14:36 | Повідомлення # 50
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день пане Андрій,чи буде випускатись антрибутика,значки,шарфи....Дякую. Poritskyy,
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: