Чт
28.03.2024
19:47

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
МАРКУХАДата: Чт, 27.03.2008, 23:54 | Повідомлення # 251
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Хто з польських тренерів буде допомагати Трофимову??? Чи є вже механік у команди???

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
PoritskyyДата: Пт, 28.03.2008, 21:35 | Повідомлення # 252
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Хто з польських тренерів буде допомагати Трофимову??? Чи є вже механік у команди???

тренер вже в Червонограді,в 2006році він тренерував команду з Гданська,і вивів цю команду в 1 лігу,звати його Гжегош Дяковський,завтра в 9.00 почнемо вкладати доріжку,а хто кому буде допомагати покаже час,а взагалі робота має бути совмісна.

Добавлено (28.03.2008, 21:35)
---------------------------------------------

Quote (Вираж)
хто буде допомагати Трофимову рахувати гроші з проданих білетів???

У вас в Рівно вже не одна компанія пробувала займатися командними чемпіонатами (ПЛ чи ОКЧР),на мій погляд краще всіх получалося це в Трофимова,а багато хто в цей час сидячи на трибунах чи перебувавши в закритому парку,рахували скільки заробляє Володя,після того пробували все це робити самим,навіть до кінця сезону не доїзжали,бо переконались,що в цьому бізнесі заробити не можливо.В цьому році, нажаль,Трофимов до каси не буде мати ніякого відношення,чому нажаль,бо тепер будуть говорити, який я стану богатий(мається на увазі на спідвейному бізнесі).
 
МАРКУХАДата: Пт, 28.03.2008, 22:17 | Повідомлення # 253
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Poritskyy)
У вас в Рівно вже не одна компанія пробувала займатися командними чемпіонатами (ПЛ чи ОКЧР),на мій погляд краще всіх получалося це в Трофимова,а багато хто в цей час сидячи на трибунах чи перебувавши в закритому парку,рахували скільки заробляє Володя,після того пробували все це робити самим,навіть до кінця сезону не доїзжали,бо переконались,що в цьому бізнесі заробити не можливо.В цьому році, нажаль,Трофимов до каси не буде мати ніякого відношення,чому нажаль,бо тепер будуть говорити, який я стану богатий(мається на увазі на спідвейному бізнесі).

А можна порівняння зарплат(якщо сума таємниця, то це не так важливо) того самого Трофимова в наступному році і Гжегоша Дяковського???Або хоча б з рівнем зарплат в Польщі


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон

Повідомлення відредагував МАРКУХА - Пт, 28.03.2008, 22:36
 
ShevaДата: Сб, 29.03.2008, 09:01 | Повідомлення # 254
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
А можна порівняння зарплат(якщо сума таємниця, то це не так важливо) того самого Трофимова в наступному році і Гжегоша Дяковського???Або хоча б з рівнем зарплат в Польщі

А в мене ще крутіше питання: cool п. Андрій а скільки ви заробляєте за рік, який оборот коштів, скільки витрачаєте на спідвей, на якій машині їздите, у якому будинку живете, через який банк працюєте biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
Alex_lДата: Сб, 29.03.2008, 09:25 | Повідомлення # 255
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Sheva)
А в мене ще крутіше питання: cool п. Андрій а скільки ви заробляєте за рік, який оборот коштів, скільки витрачаєте на спідвей, на якій машині їздите, у якому будинку живете, через який банк працюєте biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

а у меня ещё круче ,но просьба,отнестись к этому с юмором и продолжать в том же духе,удачи

Добавлено (29.03.2008, 09:25)
---------------------------------------------
Если не секрет,назовите имена предполагаемых легионеров Вашей команды на ОКЧР и на лиговую гонку с МЕГОЙ

 
NeoGamerДата: Сб, 29.03.2008, 21:45 | Повідомлення # 256
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни на квитки занадто дорогі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! surprised surprised surprised
Пане Андрію хоча б дит.-15 дор.-30


!!!ШАХТАР ЧЕМПІОН!!!
 
Alex_lДата: Нд, 30.03.2008, 15:27 | Повідомлення # 257
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (NeoGamer)
Ціни на квитки занадто дорогі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! surprised surprised surprised

лучше потратить 40 рублей на спидвей,чем на водку

 
RAMZESДата: Нд, 30.03.2008, 18:42 | Повідомлення # 258
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
З врахуванням інфляціі та тим що зроблено на трекові- недорого.
Тай мість там недуже багато,
Хто зае скільки може приняти червоноградський трек?


888
 
Gomon17Дата: Нд, 30.03.2008, 21:18 | Повідомлення # 259
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (RAMZES)
Хто зае скільки може приняти червоноградський трек?

здається біля 3 тисяч


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
PoritskyyДата: Нд, 30.03.2008, 22:41 | Повідомлення # 260
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (NeoGamer)
Ціни на квитки занадто дорогі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пане Андрію хоча б дит.-15 дор.-30

Я все це прекрасно розумію,але і ви всі маєте розуміти,що цей спорт з кожним днем дорожає,як і все остальне в нашому житі,повірте мені,що я не хочу нічого заробляти з цього,я хочу щоб спідвей в нас в Червонограді і на виїзді був якісний і видовищний,а ви як любителі та фанати могли би допомагати.приходячи на всі гонки купивши білет.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: