Чт
28.03.2024
17:27

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Вічна пам'ять Ігорю Марко
Вічна пам'ять Ігорю Марко
TATIKДата: Ср, 08.11.2006, 21:54 | Повідомлення # 31
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Сьогодні до мене особисто звернулася дружина Ігоря Марко -Ірина і повідомила що вона шокована вчорашнім сюжетом в програмі "Патруль" на телеканалі Рівне-1. Ірина попросила повідомити всім що ніяких звернень до неї по на рахунок відключення життєзабезбечувальної апаратури від лікарів не надходило, лікар запропонував продовжувати інтенсивне лікування. Ірина сьогодні попросила вибачення у лікаря за цей сюжет, також Ірина повідомила що їй болісно було почути нісенітницю що "нібито вона не захотіла дати дозвіл на відключення тому щоб день смерті чоловіка не співпадав з її днем народження ". Ірина повідомила що до неї надходили пропозиції дати інтерв"ю, які вона рішуче відхиляє .
Також сьогодні по місту вечором поповзли страшні чутки, мені подзвонило декілька вболівальників і я поїхав в лікарню близько 18:00, там знову зустрівся з Іриною,ми разом пройшли в палату. Скажу коротко, Ігор в тяжкому стані ,живий і бореться.
Давайте підтримаємо сім"ю Марко в тяжкий момент морально і матеріально. Ну а засобам масової інформацію пораджу брати перевірену інформацію в лікарів та правохоронних органах.
ІГОР ТРИМАЙСЯ!!!


Повідомлення відредагував TATIK - Ср, 08.11.2006, 22:00
 
тентоДата: Ср, 08.11.2006, 21:59 | Повідомлення # 32
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (TATIK)
Сьогодні до мене особисто звернулася дружина Ігоря Марко -Ірина і повідомила що вона шокована вчорашнім сюжетом в програмі "Патруль" на телеканалі Рівне-1. Ірина попросила повідомити всім що ніяких звернень до неї по на рахунок відключення життєзабезбечувальної апаратури від лікарів не надходило, лікар запропонував продовжувати інтенсивне лікування. Ірина сьогодні попросила вибачення у лікаря за цей сюжет, також Ірина повідомила що їй болісно було почути нісенітницю що "нібито вона не захотіла дати дозвіл на відключення тому щоб день смерті чоловіка співпадав з її днем народження ". Ірина повідомила що до неї надходили пропозиції дати інтерв"ю, які вона рішуче відхиляє .
Також сьогодні по місту вечором поповзли страшні чутки, мені подзвонило декілька вболівальників і я поїхав в лікарню близько 18:00, там знову зустрівся з Іриною,ми разом пройшли в палату. Скажу коротко, Ігор в тяжкому стані ,живий і бореться.
Давайте підтримаємо сім"ю Марко в тяжкий момент морально і матеріально.
ІГОР ТРИМАЙСЯ!!!

Ігор тримайся!!!!!!!!

 
kamazДата: Ср, 08.11.2006, 22:06 | Повідомлення # 33
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: -3
Статус: Offline
а я ще знаю,що вся ця кухня,інтерв"ю, і сюжет зроблений з подачі жуковського,який молов херню,а ті йолупи іі випустили в ефір,просто немає слів, хай би грало собі недоношене в переходах
 
AlesДата: Ср, 08.11.2006, 22:39 | Повідомлення # 34
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто знає як щас почувається Ігор і що з ним?

Добавлено (08.11.2006, 22:39)
---------------------------------------------
ІГОРЬ ТРИМАЙСЯ


ДІМА
 
TOFIKДата: Чт, 09.11.2006, 08:08 | Повідомлення # 35
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=014329


Я ВіКонтактi :)
 
StelsДата: Чт, 09.11.2006, 09:40 | Повідомлення # 36
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (TATIK)
Сьогодні до мене особисто звернулася дружина Ігоря Марко -Ірина і повідомила що вона шокована вчорашнім сюжетом в програмі "Патруль" на телеканалі Рівне-1. Ірина попросила повідомити всім що ніяких звернень до неї по на рахунок відключення життєзабезбечувальної апаратури від лікарів не надходило, лікар запропонував продовжувати інтенсивне лікування. Ірина сьогодні попросила вибачення у лікаря за цей сюжет, також Ірина повідомила що їй болісно було почути нісенітницю що "нібито вона не захотіла дати дозвіл на відключення тому щоб день смерті чоловіка не співпадав з її днем народження ". Ірина повідомила що до неї надходили пропозиції дати інтерв"ю, які вона рішуче відхиляє .
Також сьогодні по місту вечором поповзли страшні чутки, мені подзвонило декілька вболівальників і я поїхав в лікарню близько 18:00, там знову зустрівся з Іриною,ми разом пройшли в палату. Скажу коротко, Ігор в тяжкому стані ,живий і бореться.
Давайте підтримаємо сім"ю Марко в тяжкий момент морально і матеріально. Ну а засобам масової інформацію пораджу брати перевірену інформацію в лікарів та правохоронних органах.
ІГОР ТРИМАЙСЯ!!!

я шокований surprised , як так можна, в такій ситуації випускати плітки, але й кожен з нас виявився носієм цих пліток, ми їх чули і передавали далі, тому по моєму потрібно не слухати дурниці, а краще помолитись за Ігоря, зараз це йому потрібно...
а щодо журналістів, то тут винен в першу чергу той, хто це ляпнув (від кого це пішло)...


Завжди так не буде...
 
GrayДата: Чт, 09.11.2006, 12:58 | Повідомлення # 37
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (TOFIK)
http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=014329

Это уже какая-то вакханалия …..
Как такое можно писать???? Кому верить???
Ещё одна «сенсация».
Жена Марко говорит, что Марко ушёл дома вечером, а какие-то «свидетели» уже в 15.00 видели якобы Марко сидящем возле дерева…
Интересно, что в комментариях Михальчука «свидетели» видят издалека Марко, подходят ближе и он у них уже становится «незнакомцем». Потом они идут домой и видят снова Марко…
Зачем всё это писать???


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
kletsДата: Чт, 09.11.2006, 14:17 | Повідомлення # 38
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Gray)
Зачем всё это писать???

Есть такие газеты, которые не всегда пишут правду. И о гонщиках тоже...


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
vovanДата: Чт, 09.11.2006, 14:40 | Повідомлення # 39
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 75
Репутація: 2
Статус: Offline
klets, applause

Vovan
 
TATIKДата: Чт, 09.11.2006, 14:50 | Повідомлення # 40
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Хто не байдужий , давайте зберемось сьогодні 09.11. о 18:30 біля входу в хірургічний корпус ЦМЛ (зліва від поліклініки).
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Вічна пам'ять Ігорю Марко
Пошук: