Чт
25.04.2024
23:05

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Вічна пам'ять Ігорю Марко
Вічна пам'ять Ігорю Марко
Mc7Дата: Пн, 27.11.2006, 21:29 | Повідомлення # 131
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Порядок перейменування вулиці я уявляю таким чином.
1. Створюється спеціальна комісія з перейменування (можливо у нас в місті така уже існує).
2. Обов’язкове проходження ряду реєстраційних та узгоджувальних процедур:
- громадська та історична експертиза
- опитування мешканців вулиці, загальне обговорення
3. Позитивне рішення міської ради
4. Робота по заміні табличок на будинках, знаків і т.д.
Щоб цей механізм запустити треба створити резонанс, привернути увагу громадськості, на цьому етапі дісно без вболівальників не обійтися. Ну а далі пішла бюрократія.
 
BorisДата: Вт, 28.11.2006, 09:17 | Повідомлення # 132
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
При чём тут улицы,речь идёт о том,что в следующем сезоне мы можем вообще не увидеть спидвеня в Ровно,а ты про улицы заладил!

Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
 
andreikoДата: Ср, 13.12.2006, 10:39 | Повідомлення # 133
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 57
Репутація: 3
Статус: Offline
"У смерті Ігоря Марка винних немає"

Тривалі перипетії пов’язані з причинами смерті відомого спідвеї ста Ігоря Марка здається завершилися. Після додаткового вивчення, на яке направив справу прокурор Рівного, та остаточних висновків судово-медичної експертизи у порушенні кримінальної справи остаточно відмовили.

— Згідно з висновками судмедекспертизи Ігор Марко помер в наслідок кількох падінь, — говорить прокурор міста Рівного Ігор Ольшанецький. — До того ж стороння особа чи особи до нього не причетні. Тому підстав для порушення кримінальної справи немає.
Дружина гонщика про відмову дізналася з вуст журналістки.
— Я не знаю, що й сказати, — говорить Ірина Марко. — Про те, що справу направили на детальніше розслідування, мене повідомили офіційно. Поки ж ніякого офіційного рішення не отримувала. Якщо чесно, шокована.
У такий висновок судово-медичної експертизи знані у світі спідвею люди вірити відмовляються.
— Так падати неможливо! — обурюється Володимир Колодій. — Не вірю, що так могло статися. Я не був близьким з Ігорем, тому про причини нещастя не знаю. Одне точно — сам він не міг так вдаритися!
Такої ж думки й Григорій Хминовський:
— Чув чимало версій смерті Ігоря Марка. Проте сам точної інформації не маю, тому й стверджувати нічого не буду. Зрозуміло одне — це точно не нещасний випадок. Мені лікар говорив, що удари були серйозними. Тому навряд можна самому так вдаритися.
Чітких причин „нещасного випадку” не знає і Володимир Трофімов:
— Не вірю, що можна самому так вдаритися. На треці він теж неодноразово падав, але щоб так!!! Навряд падіння з мотоциклу менш травматичне. Мене не було в Рівному, коли це сталося. На жаль, не знаю з чим може бути пов’язане.
Ірина НИЧИПОРУК.

"Рівненська газета"


моя фотогалерея

http://andreiko.uuuq.com/

 
МАРКУХАДата: Ср, 13.12.2006, 13:17 | Повідомлення # 134
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Вони хоч читають шо пишуть. Невже людина яка ледве лежить може сама встати і впасти ще декілька разів

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
smokeДата: Ср, 13.12.2006, 13:23 | Повідомлення # 135
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Як в тому анекдоті: Впав на ніж, і так вісім разів cool

 
andreikoДата: Ср, 13.12.2006, 14:18 | Повідомлення # 136
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 57
Репутація: 3
Статус: Offline
Це не кориспондент з стелі взяв, уважно читайте статтю!!!!

"— Згідно з висновками судмедекспертизи Ігор Марко помер в наслідок кількох падінь, — говорить прокурор міста Рівного Ігор Ольшанецький."


моя фотогалерея

http://andreiko.uuuq.com/

 
МАРКУХАДата: Ср, 13.12.2006, 15:35 | Повідомлення # 137
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (andreiko)
"— Згідно з висновками судмедекспертизи Ігор Марко помер в наслідок кількох падінь, — говорить прокурор міста Рівного Ігор Ольшанецький."

Уважно читай хто сказав: "говорить прокурор міста Рівного Ігор Ольшанецький.". Їм ще одноговисяка непотрібно!!!!! А як мені говорив головний лікар Марка то такі травми, які були в Марка майже не реально зазнати самостійно, а тим більше у випадку Марка


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
Mc7Дата: Ср, 13.12.2006, 21:26 | Повідомлення # 138
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Як так може бути, про алкогольне спяніння ніхто не згадує, і за даними з міської лікарні Марко був тверезий, і міліція при цьому чисто формально все списує на нещасний випадок?!! А декілька падінь це більше двох!
 
AngelДата: Ср, 13.12.2006, 21:53 | Повідомлення # 139
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (andreiko)
"— Згідно з висновками судмедекспертизи Ігор Марко помер в наслідок кількох падінь, — говорить прокурор міста Рівного Ігор Ольшанецький."

Я не розумію...
Це означає, що він впав - встав і знову впав і знову встав і впав.....?


Speedway is ever living
 
Tox@Дата: Ср, 20.12.2006, 00:48 | Повідомлення # 140
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
я сьогодні прочитав статтю до це все говорилося.....я в це не вірю, не можливо так самому...."підстав для порушення кримінальної справи немає"....це просто жах sad
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Вічна пам'ять Ігорю Марко
Пошук: