Пн
29.04.2024
12:50

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ШУРИК  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ОФФ-ТОП » ПОВНИЙ ОФФ-ТОП » Вирішуєте стосунки? (Без матів, тількі по темі, бан не добавляю!)
Вирішуєте стосунки?
kletsДата: Пн, 19.02.2007, 21:44 | Повідомлення # 51
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
уже нет. обиделся

Ой ли?


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
TANKДата: Пн, 19.02.2007, 21:45 | Повідомлення # 52
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
твоих друзей (Клець, Егор и иже с ними)

Особисто я не знайомий ні з ким я просто висловлюю свою думку а ти не буть форумной про...сті...туткой!!! smile :) smile

Quote (Voldemarik)
единственный в Ровно может снова возродить спидвей

Так Трофімов єдиний хто може обікрасти спідвей в цілому в місті разом з спонсорами і колегами і ти в т.ч. smile :) smile biggrin :D tongue


За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!

Повідомлення відредагував TANK - Пн, 19.02.2007, 21:47
 
VoldemarikДата: Пн, 19.02.2007, 21:52 | Повідомлення # 53
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
YEGOR, Послушай, если в тот момент у "когото" (пока не будем переходить на личности) мозг савсем не работал, то этому есть причина. И если ты такой осведомлённый то узнай почему. И я бы на твоём месте даже не мычал на эту тему. Потому, что я думаю, не нужно всем подряд знать подробности того вечера smile Мне всё равно, могу ещё раз встретить "гостей" и пообщаться. Только вот думаю, стоит всем знать кто ко мне приходил, в каком виде, про что говорили, и вообще про что говорили. Так что прикрой свой ротик, а то сделаешь своим друзьям не нужную рекламу.
 
YEGORДата: Пн, 19.02.2007, 22:06 | Повідомлення # 54
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
Главное что ты у нас не примитивный. Ты у нас очень расчётливый и правильно мыслишь. Сегодня одному "мыслишь", завтра другому.

Не суди про людей по собі, Вольдемарік. Я тобі це вже говорив.

Те, що я не поділяю твоїх поглядів стосовно обожнювання Трофимова, означає лише те, що я не поділяю твоїх поглядів стосовно обожнювання Трофимова. Не більше - не меньше.

І не ділив, і не ділю вболівальників на своїх і ворогів, і рівненські команди на свої і чужі. І не під кого не підлаштовуюсь. Висловлюю власну думку на події, які відбуваються в рівненському спідвеї - от і все.

 
kletsДата: Пн, 19.02.2007, 22:12 | Повідомлення # 55
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Не отвлекайте модератора сайта http://speedway.rv.ua от выкладывания спидвейных фотографий на вышеупомянутый сайт! angry

Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
ШУРИКДата: Пн, 19.02.2007, 22:23 | Повідомлення # 56
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
А я чув зовсім іншу версію - те, як Вольдемарік вибачення просив, ще й одразу після цього на форумі постирав свою срань, і днів два-три навіть нічого не гадив. Да видно просвітління не на довго вистачило...

Voldemarik, вот ты и попался!!! Значит все-таки просил прощения!!! Может и на колени падал??? УУУХХХ - обманщик!!! А я тебе верил!!! Ты мне говорил, что синяк под глазом - это ты об дверь ударился!!!! но теперь то я знаю откуда он!!!

ОБМАНЩИК angry smile :) smile

 
VoldemarikДата: Пн, 19.02.2007, 22:26 | Повідомлення # 57
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
ШУРИК, happy happy tongue Ну не мог же я всю правду журналисту рассказать?
 
YEGORДата: Пн, 19.02.2007, 22:28 | Повідомлення # 58
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
В то же время я не против какой ли бо другой команды в городе. Пусть это будет СР СРУ УРСУ или другая любая, мне всё равно.Получается у них? Вперёд за орденами!! Но я ненавижу людей которые не имеют своего мнения, которым на ухо нашепчут а они потом это высказывают когда это выгодно. К этим людям я отношу и тебя!

Дитячий садок. Підростеш, Вольдемарік, зрозумієш це сам...
 
VoldemarikДата: Пн, 19.02.2007, 22:30 | Повідомлення # 59
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
YEGOR, Ну как я мог! я забыл!!! Ведь у нас ты самый правильный и взрослый, и самое главное УМНЫЙ happy
 
YEGORДата: Пн, 19.02.2007, 22:56 | Повідомлення # 60
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Надоїло. Удачі тобі Вольдемарік в твоїх дитячих соплях...

Повідомлення відредагував YEGOR - Пн, 19.02.2007, 22:59
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ОФФ-ТОП » ПОВНИЙ ОФФ-ТОП » Вирішуєте стосунки? (Без матів, тількі по темі, бан не добавляю!)
Пошук: