Пт
29.03.2024
02:30

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andreiko, МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвей на відео » Трансляція на телеканалі "Сфера ТВ" (обговорення проекту)
Трансляція на телеканалі "Сфера ТВ"
melkartДата: Сб, 14.06.2008, 10:57 | Повідомлення # 21
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж сьогодні подивився.
Побажання:
1. Про час трансляцій домовся наперед, бо почалося далеко не о 8й.
2. Більше рекламуй сам показ. Домовся з Толиком, щоб подати афішку трансляцій на головній сторінці. Більше людей подивляться й більше шансів отримати гарних рекламодавців.
3. Дивився тільки раз, ніби в одному із перших заїздів наплутали зі стрічкою внизу. З доріжками.
4. Шкода, що дійсно вийшло півтори камери( Може варто наступного разу в Червонограді підстрахуватися з місцевими?
5. Над питаннями по інтерв'ю попрацюй наперід. Тут поки дуже слабко виходить.

Пеес: Коментар від Крижанівського - звісно класика)) То не якесь там мямляння. Але схоже, що доріжку писали в суддівській) Вгадав?

 
KompromisДата: Сб, 14.06.2008, 11:23 | Повідомлення # 22
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
to melkart,
to1-початок був о 20.30 бо це не плановий день (під прогу- остання пт. місяця) тому такі незручності
to2-робота над анонсами ведеться - будуть банери на зупинках, можливо пан Клець проанонсує;), підключене "Ретро"
to3- та ніби перевіряли....:)
to4-там немає потрібних ресурсів, можливо виправим становище приватно
to5-не все зразу недарма навіть на заводі дають розряди за роки))) буду старатись, з Вашою загальною допомогою, пишіть більше, все залежить від Вас, давайте поради!)
до пеесу- доріжку знімав з пульта)

to Zu_br - я вище писав, шукайте що хочете чути і питайте самі, тут на форумі, а то всі спочатку мовчать, а потім хають)))) робіть висновки...


Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...

Повідомлення відредагував Kompromis - Сб, 14.06.2008, 11:24
 
fun-fanДата: Сб, 14.06.2008, 11:28 | Повідомлення # 23
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (melkart)
1. Про час трансляцій домовся наперед, бо почалося далеко не о 8й.

Народ, а когда было начало сегодня?!!!!!!!!!!!!! я специально проснулся, просидел..... так и ничего не посмотрел.... :-( вобще, поработали бы на тем, чтобы програма была. ну или хотя бы говорили на форуме правильное время.
 
GrayДата: Сб, 14.06.2008, 11:57 | Повідомлення # 24
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (fun-fan)
Народ, а когда было начало сегодня?!!!!!!!!!!!!! я специально проснулся, просидел..... так и ничего не посмотрел.... :-( вобще, поработали бы на тем, чтобы програма была. ну или хотя бы говорили на форуме правильное время.

ну ты как два старпёра из "Мапет Шоу", которые сидели на балконе и всех поносили biggrin
То Червински ему не нравится, то составов на гонку нет, то время повтора не указано biggrin
написали же, что в субботу 14.06 в 14:00-14.05
так что смотри


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
melkartДата: Сб, 14.06.2008, 13:00 | Повідомлення # 25
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
ФанФану. Почалося десь о 8-30 чи 8-40. Я теж розчаровано почав перебирати каналами, і коли потрапив по колу назад - був уже 2-й заїзд. Тому майже всю гонку бачив.

Добавлено (14.06.2008, 13:00)
---------------------------------------------
чекай на наступну трансляцію

 
fun-fanДата: Сб, 14.06.2008, 14:29 | Повідомлення # 26
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Gray)
То Червински ему не нравится, то составов на гонку нет, то время повтора не указано

потому что у нас не спидвей, а точно что "Мапет Шоу". да и еще кукловоды неумелые biggrin
вот Червоноградцы - молодцы! все четко! прогнозируемо! Если бы и у нас хоть так было, то я бы не выступал.

Добавлено (14.06.2008, 14:29)
---------------------------------------------
ну что прикольно? 14.28, а спидвея нет!........ люди не ценят свое и чужое время!!!! и потом не говорите, что я всех обсыраю - это не обсырание, а констатация факта!

Повідомлення відредагував fun-fan - Сб, 14.06.2008, 13:37
 
fun-fanДата: Сб, 14.06.2008, 14:43 | Повідомлення # 27
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
я караоке в зоопарке смотрю..... это ппц..... :-) место очень правильно выбрали - ЗООПАРК! :-) это не караоке, а блеяние овечек (в лчушем случае) :-)) это наверное, чтобы у животных в клетках апетит улучшился.... :-))) за вредность от просмотра караоке нужно доплачивать! :-)

Повідомлення відредагував fun-fan - Сб, 14.06.2008, 14:46
 
stefДата: Сб, 14.06.2008, 15:44 | Повідомлення # 28
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну на часик ошиблись, подумаешь biggrin
 
GrayДата: Нд, 15.06.2008, 10:29 | Повідомлення # 29
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (fun-fan)
ну что прикольно? 14.28, а спидвея нет!........ люди не ценят свое и чужое время!!!! и потом не говорите, что я всех обсыраю - это не обсырание, а констатация факта!

я просто боюсь спросить :D, но, всё-таки, решусь: А во сколько начался спидвей "наживо" 14.06?


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
fun-fanДата: Нд, 15.06.2008, 15:27 | Повідомлення # 30
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Gray)
А во сколько начался спидвей "наживо" 14.06?

"прикольно" начался..... :-)

Добавлено (15.06.2008, 15:27)
---------------------------------------------
по репортажу про спаринг Шахтер - Локомотив - очень понравилось! есть свои огрехи, но все же - постарались!!!
звук порадовал (я так понял это был дубляж?)! качество и оформление хорошее. я представляю как бы это было, если не попали в аварию операторы!!! :-) Полюхович проявил себя мужиком! Очень понравилось как он выступал - особенно его первый заезд. Как он Корольова обошел и потом закрыл калитку! Жаль, что такой клас он не показал в Ровно.

Повідомлення відредагував fun-fan - Нд, 15.06.2008, 15:27
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвей на відео » Трансляція на телеканалі "Сфера ТВ" (обговорення проекту)
Пошук: