Ср
08.05.2024
16:29

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: andreiko, МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвей на відео » Трансляція на телеканалі "Сфера ТВ" (обговорення проекту)
Трансляція на телеканалі "Сфера ТВ"
KompromisДата: Ср, 21.05.2008, 19:12 | Повідомлення # 1
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
30 травня о 20.05 та повтор у суботу о 14.05 - трансляція змагань за участі "Спідвей - Рівне" - "Спідвей - Мішкольц" за участю президента клубу "Спідвей Р", Володимира Жуковського.
Відпускаємо коменти стосовно проекту! Чого не вистачає, що заважає?


Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...
 
РадарДата: Сб, 31.05.2008, 21:07 | Повідомлення # 2
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Не удалось посмотреть angry2 Что там было интресного ? Может у кого запись есть?
 
melkartДата: Нд, 01.06.2008, 10:43 | Повідомлення # 3
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Заважає Жуковський))
Якщо серйозно, то хотілося б чути коментар спідвеїста, або принаймні людини, яка на спідвеї розуміється й не плутає гонщиків. А то цей плутаний фоновий шепіт ніби спеца тільки дратує. Запросіть Крижанівського й спідвеїста, діючого чи колишнього - отримаєте задоволення й професійний коментар.

Пеес. 5-й номер на доріжці - дурню ясно, що Баєр, а воно чеше про Шатмарі))) Звьоздочька)))

 
KompromisДата: Нд, 01.06.2008, 10:46 | Повідомлення # 4
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Повтор можливо і буде але далеко пізніше.

Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...
 
Zu_brДата: Нд, 01.06.2008, 11:47 | Повідомлення # 5
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Kompromis)
Відпускаємо коменти стосовно проекту! Чого не вистачає, що заважає?

Якість трансляції - жах, коментарі - викликають посмішку, переклад з польської - не те, що говорять, а те що треба чути angry
А взагалі, - проект потрібен. Маю надію, якість прийде з досвідом.
Було б супер - відео з виїзду!!! yes
 
GrayДата: Нд, 01.06.2008, 14:22 | Повідомлення # 6
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Мені особисто не сподобалася поведінка ведучого і ті запитання, які він задавав.
Навіщо вкотре піднімати тему Полюховича??? Тим більше, в такому ракурсі: Глядачі йшли в надії побачити його в складі, а він не в складі... Чому? І ніби додатком: і ще чому немає Гайдима? Тоді вже згадуйте і про Бородая також, і про решту українських гонщиків, а то, вибачте на слові "дрючите" одного Полюховича...
Якщо вже питання задали, то навіщо вирізати відповідь? Або вирізайте все, або залишайте все, а то вийшла така собі вибіркова незграбна цензура.
Питання про стадіон: Це ж не прямий ефір, можна ж домовитися яких питань не торкатися взагалі, оскільки відповіді на камеру на них не буде. Ведучий задає питання, розписує "яскраво" ситуацію накволо оренди, а у відповідь - "Нічого подібного, все нормально"...
А питання до Іванова Романа в стилі: "А можу ну її ту Мегу, ганяій за нас тільки? Це стьоб такий???
І вам там що в студії невидно нижньої строчки з прізвищами гонщикам, шуршите папірцями, плутайте прізвища, які глядачі чудово бачать, тим більше в середині гонці нагадуєте хто в яких нашоломниках їде.
Про переклад вже писали, зовсім інший зміст, але добре, що хоч росіян припинили дублювати.
Все, про решту не буду. Головне, що проект відбувся, тепер потрібно не зупинятися на досягнутому, показувати не тільки лігові гонки, а усялякі там українські чемпіонати, чемпіонати Європи і т.д.
Не зовсім згідний з melkartоm стосовно запрошення гонщиків. Вони в більшості своїй не навчені поводитися на камеру, тушуються і стане вже зовсім нецікаво, до іноземців в цьому плані їм ще далеко. Крижанівський - дуже непоганий варіант


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг


Повідомлення відредагував Gray - Нд, 01.06.2008, 14:47
 
KompromisДата: Пн, 02.06.2008, 23:41 | Повідомлення # 7
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, проект дійсно дуже молодий, звичайно мені бракує внутрішнього спідвейного досвіду, але всьому потрібно вчитись, за шість років телерадіо практики, я нормально сприймаю критику особливо від людей знаючих, тим паче у тих галузях у яких мілко плаваю. Нажаль ті, хто знає і може сказати більше не можуть створити двогодинний телепроект на ТВ, а більшості "керовніків" у нашому місті, погодьтесь, при можливостях і потужностях телеканалів байдуже на спідвей. Не секрет що сам проект створює і фінансує зовсім не "Сфера", а надолужувати прогалини з спідвейного життя інколи заважає проста нестача часу,- пошук коштів, нарешті можливо не з своєї кишені, бо час на телебаченні річ не з дешевих. Тому і пропоную долучитися до цієї загальної справи, бо кпини і так вміють всі відпускати, а справжньою допомогою і дільним словом наші люди, не всі звичайно, допомагати ще чомусь не навчились. Проект хочеться зробити дійсно цікавим, не сухим і банальним, а різнобічним з гумором і приємними хвилинами)а це дійсно справа не з легких...

Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...
 
GrayДата: Ср, 04.06.2008, 16:21 | Повідомлення # 8
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Когда следующая трансляция и что именно будете показывать?

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
KompromisДата: Ср, 04.06.2008, 19:50 | Повідомлення # 9
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
В планах відзняти Локо у Червонограді і 13го вже подати у ефір. На 27ме планується "Шахтар"-"Салават" хоч трохи пізно, але багато хто не бачив!!! І доречі ідея з Крижанівським мені довподоби, думаю над цим працювати...

Я вірю в БОГА!!! і наше діло праве...
 
GrayДата: Ср, 04.06.2008, 22:06 | Повідомлення # 10
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Kompromis)
В планах відзняти Локо у Червонограді і 13го вже подати у ефір.

толково


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвей на відео » Трансляція на телеканалі "Сфера ТВ" (обговорення проекту)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: