Сб
20.04.2024
11:39

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Спортивний ярмарок
Спортивний ярмарок
kletsДата: Вт, 10.10.2006, 14:01 | Повідомлення # 31
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (vovan)
А якщо серезно?

А якщо серйозно, то головне, щоб в каталогу був СЯ!


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
vovanДата: Вт, 10.10.2006, 14:03 | Повідомлення # 32
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 75
Репутація: 2
Статус: Offline
klets,
Тепер я розумію чому на тебе на форумі "гонять"
Я тебе серьозно запитав а ти под......
не хочеш не відповідай


Vovan
 
StelsДата: Ср, 11.10.2006, 11:47 | Повідомлення # 33
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Stels)
Олексій, думаю що нелегко smile Однак - успішно взято !!! І це радує. Бо щоб не почати в міжсезоння "вити" - думаю вам варто спланувати ці інтерв"ю наперед.

Вити ми не будемо, у нас в області масса всього цікавого, скоро почнетьмся міні-футбол, валейтбол, баскетбол, гандбол і.д. В четвер, наприклад, в Оржеві буде товариська зустріч між "ОДЕК" (смт.Оржів, перша ліга області) та "Металіст" (м.Харків, Вища ліга України), я думаю, що подія також варта уваги... А щодо планів, то кожне видання, яке себе поважає, планує редакційну політику наперед, тому, що від цього залежить прибутковість видання dollar

Добавлено (11.10.2006, 11:47)
---------------------------------------------
Quote (Uleh)
Quote (vovan) Але краще передплачувати через "Укрпошту" і вам спокійніше (завжди матимете свіжу інформацію) і нам краще (знатимемо, що є для кого працювати)
А коли вона приходить?Чи то пак ЇЇ приносять.

Хотілось би почути відповідь на своє питання.
А то, якщо її будуть нести до понеділка, то краще купувати, ніж передплачувати.

Її доставлятимуть у вашу поштову скриньку листоноша "Укрпошти" так як і інші видання, як на мене, то вигідніше передплатити, тоді вам не страшно якщо зміниться ціна на газету протягом року і не потрібно шукати де купити - принесуть додому


Завжди так не буде...
 
МАРКУХАДата: Чт, 12.10.2006, 00:26 | Повідомлення # 34
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Stels)
не потрібно шукати де купити - принесуть додому

Ну наприклад я з такою проблемою ще не стикався бо в центрі продають майже скрізь


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
kletsДата: Чт, 12.10.2006, 09:36 | Повідомлення # 35
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (vovan)
klets, Тепер я розумію чому на тебе на форумі "гонять" Я тебе серьозно запитав а ти под...... не хочеш не відповідай

Вовка, ти як мале дитя... Чому немає? Бо не вносили! А звідки знаю? Бо цікавився! Я думав, що ти в газетному ділі ас, а питаєш елементарне!


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
vovanДата: Чт, 12.10.2006, 09:45 | Повідомлення # 36
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 75
Репутація: 2
Статус: Offline
klets,
Ти договір новий на 2007 рік з УДППЗ "Укрпошта" підписував????
Вартість розміщення інформації в каталозі приблизно 50 грн точно не пам’ятаю требе дивитися рахунки
Але ще не пізно можна з ними поговорити з відділом маркетингу і тоді на відділеннях пошти газету вписуюють в ручну


Vovan
 
StelsДата: Чт, 12.10.2006, 09:52 | Повідомлення # 37
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Статус: Offline
Олег скаже шо "нафіг нада", все що ми втілили у спортивному ярмарку я пропонував зробити Клецю, але він не послухав. Не послухає і цей раз...

Завжди так не буде...
 
LudaДата: Чт, 12.10.2006, 16:13 | Повідомлення # 38
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
А що ж тут не зрозумілого коли Марко дійсно не командний гонщик і до того ж часто почав травмуватися та не показуватитої форми якої від нього вимагають

Як на мене то травмований Марко має кращі успіхи ніж не травмований Гайдим. Так, він не командний гонщик, його навряд чи можна перевиховати, він доросла людина. Але він стабільний, сильний гонщик, і, вибір у нас невеликий...це так до слова. Про останній номер "СЯ"-супер. Мені сподобалось і інтерв*ю з Гайдимом, і з Савіним, і , огляд гран-прі в Пілсі. Хлопці, ви молодці! Але на жаль, граматичні помилки також присутні. По всьому видно, що ви це не Клець і відреагуєте вірно, ви спробуєте їх не допускати...а не хамити мені у відповідь як це зазвичай робить Олег. Мені також цікаво було б прочитати інтерв*ю з Димом, його враження про команду, тренерів і його плани на майбутнє. Чекаю наступний номер.


Повідомлення відредагував Luda - Чт, 12.10.2006, 17:41
 
vovanДата: Чт, 12.10.2006, 16:28 | Повідомлення # 39
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 75
Репутація: 2
Статус: Offline
Luda,
Як завжди номер здається до друку в останній момент
ну натура в нас така, дотянути все до самого кінця (хоча реально можна робити раніше) постараємось підключити коректора
Хамить не будемо ЖІНКА як не як flower
На рахунок Дима трохи тяжко, але буде однозначно
Наступний номер 20 числа

Добавлено (12.10.2006, 16:28)
---------------------------------------------
Luda,
Та й взагалі в Дима зараз така ситуація, що йому краще мовчати а ніж говорити dollar


Vovan
 
LudaДата: Чт, 12.10.2006, 16:50 | Повідомлення # 40
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (vovan)
Luda, Та й взагалі в Дима зараз така ситуація, що йому краще мовчати а ніж говорит

Чому так ? Я чогось не знаю...якщо це не велика таємниця, розкажи , будь-ласка. Чи напишеш в газеті? wink
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Спортивний ярмарок
Пошук: