Пн
29.04.2024
12:29

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Чи потрібно заявлятися в російську лігу на наступний сезон
Чи потрібно заявлятися в російську лігу на наступний сезон
Чи потрібно заявлятися в російську лігу на наступний сезон
1. так [ 23 ] [62.16%]
2. ні [ 3 ] [8.11%]
3. заявитися юніорським складом [ 3 ] [8.11%]
4. боротися за чемпіонство [ 6 ] [16.22%]
5. просто відкатати для накату юніорів [ 2 ] [5.41%]
Усього відповідей: 37
DivasДата: Пт, 10.11.2006, 15:15 | Повідомлення # 51
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
По тобі не видно бо коли був Троф то він був мало не Богом, а коли прийшов Гайдим він для тебе став Богом, а Трофа ти не бачив шо він робив і як бо в тебе тільки Гайдим навчив Омеляна і Бородая

Я не маю іншого віросповідування щоб рахувати когось Богом з людей! От Тарас твій Бог - це той який весь час говорить зайве,і не профліртоване! Я тобі сказав що Гайдим мені більш довподоби, но я не говорив що він мій Бог!!!!!!!! angry
Ти думай що ти пишеш бо це вже невперше!

Добавлено (10.11.2006, 15:15)
---------------------------------------------
Quote (МАРКУХА)
бо в тебе тільки Гайдим навчив Омеляна і Бородая

Я не казав що він щось робив! Бля Маркуха ти мене нервуєш своїми ДЗВІНКИМИ заявочьками!
ТИ як я бачю великий прихильник Трофімова, но щось цього не було видно коли був Гайдим а Трофімова не було! Ти казав який спідвей в РІвному хочь ми і проігруємо но всерівно! А коли Хампель приїжав ти казав "!о Трофімов би до такого не додумався! Щоб пригласити гран-пріста" Твої слова! То ти спочатку подумай за кім ти стоїш і хто тобі краще!!!! angry Бо проінших ти все знаєш а своє завжди ховаєш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin

 
МАРКУХАДата: Пт, 10.11.2006, 15:24 | Повідомлення # 52
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Divas)
ТИ як я бачю великий прихильник Трофімова, но щось цього не було видно коли був Гайдим а Трофімова не було! Ти казав який спідвей в РІвному хочь ми і проігруємо но всерівно! А коли Хампель приїжав ти казав "!о Трофімов би до такого не додумався! Щоб пригласити гран-пріста" Твої слова!

Я завжди був за Трофа і просто минулого року його не було ну і хоч не хоч а до Гайдима терба йти
А за Хампеля я такого не казав ти знаєш шо він мій улюблений ГПіст і як я за нього вболівав і вболіваю


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
РадарДата: Пн, 05.03.2007, 17:45 | Повідомлення # 53
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Чергова нарада НЛС В Москві
http://www.irgiz.narod.ru/2007mar03.html
 
smokeДата: Ср, 14.03.2007, 13:31 | Повідомлення # 54
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
а тема про російську лігу, між іншим... cool

 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Російська ліга » Чи потрібно заявлятися в російську лігу на наступний сезон
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук: