Вт
23.04.2024
17:57

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Divas  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » СПС "Спідвей-Рівне" (В 2-ій польській лізі)
СПС "Спідвей-Рівне"
maxizhДата: Пн, 31.03.2008, 17:53 | Повідомлення # 111
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Divas)
ТОді скажіть хоч на яких моторах, мотоциклах буде їздити наша команда??? Контракти будуть?

Для того чтоб ездить, надо и в технику денег своих вложить, или спонсора хорошего сибе найти. Разве у хороших гонщиков не так?
Quote (Lolik)
Яке за планом?
1. Спонсора немає.
2. Стадіон не готовий, акредитації як не було так і немає, дотягнуть до останнього і потім знайдуть винуватого в відсутності дозволу УЕМ.
3. 6-го числа гонка немає ні одного тренування.
4. Мала відбутись тестова комерційна гонка- немає.
5. Чому все робиться в самий останній момент?

1. Спонсоры есть!!! Титульный спонсор с хорошими деньгами - это другой вопрос.
2. Стадион делается. На много лутче чем в прошлом году, тем более что тогда вообще ничего не делалось, так-как лицензия была. А сейчас с аккредитацией возникли проблемы, и пришлось сразу что-то менять (забор, дорожку, лавки, фанари, звук и т.д. и т.п.). Кстати Гроцкий к концу месяца приедет в Ровно именно для того чтоб дать нам эту лицензию. Она нам раньше и ненужна, потому что первая домашняя гонка (04.05) СПС - Speedway Mizskolc.
3. Тут я молчу. Ну а если вспомнить, то Ураган в прошлом году не блистал тренировками, а благодаря легам нормально начал сезон.
4. А где говорилось, что она будет конкретно такого-то числа? Допустим я этого не слышал, и В.Жуковский тоже конкретно даты не называл.
5. Например?

Добавлено (31.03.2008, 17:53)
---------------------------------------------

Quote (Alex_l)
тогда плохо если это действительно так

Почему? Неужели поляки от этого мучатся? Мне кажется что наоборот будет присутствовать мотивация, и гонец потратив свои бубки на моторы, будет старатся ехать лутче, чтоб отбить свои вложения.
 
GrayДата: Пн, 31.03.2008, 22:19 | Повідомлення # 112
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Мне кажется что наоборот будет присутствовать мотивация, и гонец потратив свои бубки на моторы, будет старатся ехать лутче, чтоб отбить свои вложения.

мне нравится ход ваших мыслей biggrin Когда сам оказываешься в шкуре руководителя команды, то на многие вещи начинаешь смотреть по-другому.
В связи с этим только один вопрос: Многие уже вложили в свои моторы?


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
maxizhДата: Вт, 01.04.2008, 08:27 | Повідомлення # 113
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Gray)
мне нравится ход ваших мыслей Когда сам оказываешься в шкуре руководителя команды, то на многие вещи начинаешь смотреть по-другому.
В связи с этим только один вопрос: Многие уже вложили в свои моторы?

Только Колодии, папа и сын. Тут школа конкретная!!! Сделано в СССР.
А в пример возьми Полюховича. Ему просто офигенно повезло, как дядя Вова Трофимов сказал, так и будет. Второй год чувак будет курить на лавочке, то-есть год едем, год балдеем. А при наличии собственных!!! моторов как бы всё сложилось? Думаю не отказывался-бы от предложения СПС.
 
ShevaДата: Вт, 01.04.2008, 10:34 | Повідомлення # 114
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Lolik)
Яке за планом?
Як би мені це не хотілося, а гоном буде максимум одна дві і все. Управлінський талант Жуковського на висоті.

Lolik, я все ж таки хотів розмежувати СПС у 2ПЛ і роботи які вони виконують на мототреці.
Нехай вони сто разів засранці, які скоріше за все, не доїдуть чемпіонат до кінця, і посоромлять Рівне, але вони ті засранці, які ремонтують трек, це ж добре чи може ні ? Починання СПС по ремонту варті похвали, адже вони роботу роблять (до речі,яку мав би робити ТСОУ взамін на підвищену аренду).
Цікаво Гарват замутив: хочеш виступати - зроби свій внесок у реконструкцію мототреку. З такою кількістю команд як у нас в місті через 5 років буде ультрасучасний критий стадіон biggrin
 
LolikДата: Вт, 01.04.2008, 11:25 | Повідомлення # 115
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Sheva)
Lolik, я все ж таки хотів розмежувати СПС у 2ПЛ і роботи які вони виконують на мототреці.Нехай вони сто разів засранці, які скоріше за все, не доїдуть чемпіонат до кінця, і посоромлять Рівне, але вони ті засранці, які ремонтують трек, це ж добре чи може ні ? Починання СПС по ремонту варті похвали, адже вони роботу роблять (до речі,яку мав би робити ТСОУ взамін на підвищену аренду).Цікаво Гарват замутив: хочеш виступати - зроби свій внесок у реконструкцію мототреку. З такою кількістю команд як у нас в місті через 5 років буде ультрасучасний критий стадіон

Уміння домовлятися з людьми і організувати роботу це головна риса керівництва.
І її відсутність свідчить про його (Жуковського) високу кваліфікацію

 
ShevaДата: Вт, 01.04.2008, 12:46 | Повідомлення # 116
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Lolik)
Уміння домовлятися з людьми і організувати роботу це головна риса керівництва.
І її відсутність свідчить про його (Жуковського) високу кваліфікацію

Цілковито погоджуюся.
Але я про інше. Не про кваліфікацію, а про те що і засранці іноді роблять хороші справи (у контексті ремонту), і критикувати їх за це не треба, адже ми з тобою не пішли на трек і не почали ремонтувати лавки
 
LolikДата: Вт, 01.04.2008, 12:55 | Повідомлення # 117
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Sheva)
Цілковито погоджуюся.Але я про інше. Не про кваліфікацію, а про те що і засранці іноді роблять хороші справи (у контексті ремонту), і критикувати їх за це не треба, адже ми з тобою не пішли на трек і не почали ремонтувати лавки

Як би ти або я хотіли організувати команду, потрібна ліцензія і хочеш не хочеш потрібно робити "реконструкцію"
Я думаю можливо було піти шляхом Даугавпілсу і зробити в тому числі і з допомогою влади, генеральну реконструкцію і провести ГП (як взірець).
Звичайно робити щось краще чим не робити нічого, проте це настільки мало, що і говорити не хочиться.
Чому на футбольний стадіон виділяються гроші з бюджету а команди немає, а на спідвейний стадіон не виділяється нічого? Роботу керівника треба оцінювати по результатам, а результат (поки що) відремонтований забор. Погодся це рівень!

 
YOJ-ZVERДата: Вт, 01.04.2008, 13:08 | Повідомлення # 118
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (maxizh)
А в пример возьми Полюховича. Ему просто офигенно повезло, как дядя Вова Трофимов сказал, так и будет. Второй год чувак будет курить на лавочке, то-есть год едем, год балдеем

Может дорогой товарищ из Парижа обьяснит все же каким образом Трофимов опять мешает героически поднимать с колен отечественный спидвей таким метрам как Жуковский и иже с ним? Или это такая завуалированая форма посылания нах - мол, вы нам вопрос про подготовку к сезону, а мы вам про Трофимова?
Уровень грядущего спидвея как такового стОит воспринимать исходя из увеселительного интервью и.о. Джимми Хендрикса в городе Ровно. Если уже даже и Гайдым с этим организмом ничего общего иметь не хочет, то можете представить как там все глубоко... Фразы типа : "Мне и моему корешу под силу быть тренером команды и воспитателем юниоров" - вообще бомба. Как сказал Эйнштейн :"В мире только 2 бесконечные вещи - Вселенная и глупость. Причем, на счет первой я не уверен..."
 
maxizhДата: Ср, 02.04.2008, 08:48 | Повідомлення # 119
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Lolik, YOJ-ZVER,
С вами не соскучишся!!! biggrin
 
FIREДата: Чт, 03.04.2008, 16:21 | Повідомлення # 120
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
На 12 или 13 апреля напрашиваеться открытие спидвейного сезона в г.Ровно. Организаторы гонок, АУ? Как там продвигаються дела?
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Польська ліга » СПС "Спідвей-Рівне" (В 2-ій польській лізі)
Пошук: