Ср
01.05.2024
23:55

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Чи потрібний рівненській команді фан-сектор (Методи, та способи вболівання!)
Чи потрібний рівненській команді фан-сектор
Чи потрібне Рівному фан-сектор???
1. Так, потрібний [ 30 ] [69.77%]
2. Ні, намеє сенсу [ 10 ] [23.26%]
3. Мені всерівно, це і так нікому нічого не дасть [ 0 ] [0.00%]
4. Мене це зовсім не цікавить, як є, так хай і буде [ 3 ] [6.98%]
Опитування завершено - Вт, 15.01.2008, 15:17
Усього відповідей: 43
sanek57Дата: Сб, 20.01.2007, 16:35 | Повідомлення # 51
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 24
Репутація: 3
Статус: Offline
А за кого вболіватимете 1 травня? Адже в складі рівненської команди і в складі команди гостей може бути всього (в СКТ) і аж (в СТМК) по 4 гонщика з нашого міста.

sanek57
 
тентоДата: Сб, 20.01.2007, 17:20 | Повідомлення # 52
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (sanek57)
А за кого вболіватимете 1 травня? Адже в складі рівненської команди і в складі команди гостей може бути всього (в СКТ) і аж (в СТМК) по 4 гонщика з нашого міста.

Отож бо й воно,що може бути.

 
sanek57Дата: Чт, 15.03.2007, 10:22 | Повідомлення # 53
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 24
Репутація: 3
Статус: Offline
Вже пора продавати абонементи на всі змагання, які будуть проводити всі спідвейні команди, в томучислі і на товариські зустрічію Може помиряться і об"єднаються в єдину світового рівня команду?!

sanek57
 
TATIKДата: Чт, 15.03.2007, 12:31 | Повідомлення # 54
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Ага, під прапором УНР.
 
YEGORДата: Чт, 15.03.2007, 15:01 | Повідомлення # 55
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (sanek57)
Вже пора продавати абонементи на всі змагання, які будуть проводити всі спідвейні команди, в томучислі і на товариські зустрічію Може помиряться і об"єднаються в єдину світового рівня команду?!

Навіть якщо гіпотетично уявити, що всі найкращі на сьогодняшній день гонщики України об'єднаються, то цій команді не факт чи самотужки без легіонерів вдасться в 1 польску лігу пробитись, а в ОКЧР максимум 4 місце на сьогодняшній день світить.

А ти про світовий рівень....

 
YOJ-ZVERДата: Пт, 16.03.2007, 11:09 | Повідомлення # 56
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Фан-сектор - це було б ... серйозно, так би мовити. "Внушитєльно". Так шо я однозначно "за" wink
 
МАРКУХАДата: Пт, 16.03.2007, 17:44 | Повідомлення # 57
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (YOJ-ZVER)
Фан-сектор - це було б ... серйозно, так би мовити. "Внушитєльно". Так шо я однозначно "за"

Прекрасно, хоч один однозначно "за"


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
DarkLightДата: Пт, 16.03.2007, 21:15 | Повідомлення # 58
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (YOJ-ZVER)
Фан-сектор - це було б ... серйозно, так би мовити. "Внушитєльно". Так шо я однозначно "за"

А по-мойму, не один настоящий фанат не изменит сектору на котором привык сидеть, и я не думаю, что однозначно можно будет выбрать лучший сектор!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
DivasДата: Пт, 16.03.2007, 23:39 | Повідомлення # 59
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (DarkLight)
будет выбрать лучший сектор!

Не в тому розумінні кращий, чи не кращий, а в тому розумінні,що цей вибраний сектор, поєднавби людей які б заряджалиби своїми кричалками, великою кількістю прапорів, інших, і допомагалиби, ще більше, нашим гонщикам,перемогти.
 
UlehДата: Сб, 17.03.2007, 09:37 | Повідомлення # 60
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Фан-сектор потрібен звичайно. Подивіться на футбол. В деяких містах не те шо фан-сектор, а фан-стадіон - "Ліверпуль", "Селтік"... Фан-сектори є кругом. Хто дивився в середу Кубок УЄФА Байер-Ланс, той міг помітити, що практично у всіх глядачів були прапорці червоно-білі - виглядало дуже гарно.

Якщо знайдеться фанів зі 50 - то це вже добре. Надалі доведеться самим виготовити атрибутику, придумати речівки - і починати процес wink

 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Чи потрібний рівненській команді фан-сектор (Методи, та способи вболівання!)
Пошук: