Ср
08.05.2024
22:26

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Чи потрібний рівненській команді фан-сектор (Методи, та способи вболівання!)
Чи потрібний рівненській команді фан-сектор
Чи потрібне Рівному фан-сектор???
1. Так, потрібний [ 30 ] [69.77%]
2. Ні, намеє сенсу [ 10 ] [23.26%]
3. Мені всерівно, це і так нікому нічого не дасть [ 0 ] [0.00%]
4. Мене це зовсім не цікавить, як є, так хай і буде [ 3 ] [6.98%]
Опитування завершено - Вт, 15.01.2008, 15:17
Усього відповідей: 43
тентоДата: Пн, 15.01.2007, 23:09 | Повідомлення # 11
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (klets)
Щось ми дуже швидко прийшли до спільного знаменника Може нам спідвеєм покерувати, той команд в Рівному поменшає?

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
YEGORДата: Пн, 15.01.2007, 23:21 | Повідомлення # 12
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (klets)
Щось ми дуже швидко прийшли до спільного знаменника Може нам спідвеєм покерувати, той команд в Рівному поменшає?

Я би сказав інакше - той команда у нас була б одна.
 
DivasДата: Пн, 15.01.2007, 23:57 | Повідомлення # 13
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
smile Да у кожного свої місця улюблені! Я просто дивлюсь як вболівають в Польщі, Угорщині..., трішечки відрізняємось! Я погоджуюсь, що кожні вболівальники є як одна ціла особистість і мають відрізнятись від інших, но за нашої кількості вболівальників ми моглиб ще краще!!! ОЦе я мав на увазі коли з Маркухою створюва цю тему! Просто щоб ми як вболівальники могли підбадьорювати інших і щоб всі наприклад підхоплювали ці скандування!
Це моя думака, я так хотів би бачити підтримку Рівненських гонщиків на спідвейних матчах! Мені здається це їм би допомагало!


Повідомлення відредагував Divas - Пн, 15.01.2007, 23:58
 
kletsДата: Вт, 16.01.2007, 00:00 | Повідомлення # 14
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Divas)
кожні болільники є як одна ціла особистість і мають відрізнятись від інших, но за нашої кількості вболівальників ми моглиб ще краще!!! ОЦе я мав на увазі коли з Маркухою створюва цю тему! Просто щоб ми як вболівальники могли підбадьорювати інших і щоб всі наприклад підхоплювали ці скандування!

Я вважаю, ця тема надумана, адже ВСІ, і вболівальники, і "вболівальники", підбадьорюють інших, запускаючи фірмову рівненську хвилю, від якої і полякам, і росіянам робиться ніяково. Факт.


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
DivasДата: Вт, 16.01.2007, 00:04 | Повідомлення # 15
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Але якщо говорити про цю тему, то кожен як може так і вболіває!

Добавлено (16.01.2007, 00:04)
---------------------------------------------
Quote (klets)
Я вважаю, ця тема надумана, адже ВСІ, і вболівальники, і "вболівальники", підбадьорюють інших, запускаючи фірмову рівненську хвилю, від якої і полякам, і росіянам робиться ніяково. Факт.

От і про це я і кажу! Що хвилькі мало! Можна булоб придумувати всякі кричялки! Коли всі вигукують на стадіоні то це як раз також ще більше примушує хвилюватись тих гонщиків, і цей моральний тиск давить і підштовхує на помилки не даючи зосередитись!

 
Tox@Дата: Вт, 16.01.2007, 01:33 | Повідомлення # 16
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
мда...це було би класно...но не всі хочуть це зробити.Я на 11 секторі завжди, там також палко підтримують команду...а також беруть активну участь у починанні хвилі smile якщо всі роблять фан-сектор-то всі....я ЗА!!! biggrin
 
KillДата: Вт, 16.01.2007, 10:19 | Повідомлення # 17
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tox@)
Можна булоб придумувати всякі кричялки!

Я тільки ЗА!!! smile Створемо фан-клуб як у футболі (із своєю бригадою скінхедів). Понапридумаєм кричалки: "К нам приехала Турбина - смотрим тупо мы ей в спину" biggrin чи "Мега-Лада супер клас - жаль что нет её у нас" sad ну і т.д. Будемо всі (хто сидить у цьому секторі) ходити у куртках "Columbia", у штанях стилю хакі, і військових кепі (під кепі звичайно лиса бОшка). cool Плакати це круто!!!! Головне щоб були в червоно-чорних кольорах, побільше черепів, якщо можна то в мотошоломах і без зубів, ще й перевязаним оком як в піратів. Ще Фаєри... як я забув про фаєри? smile Коли наші починають вигравати у Лукойла, wacko весь сектор запалює фаєри, а потім коли Гатіятови привозять наших юніорів кидаємо їх на доріжку, і пожежники починають їх тушити своїми куртками (бо води немає в цистерні як в Квасилові на Новий Рік). І тут реакція ментів... А ніякої реакції, бо ми у військових кепі smile А вони своїх не б'ють. Тільки якщо хтось буде стояти зверху на проході, ну тоді вічливо попросять сісти у сектор. Ну а якщо будуть бити, то ми ж сила, ми цілий сектор (відкидаємо дітей з мамами, поважних вболівальників із багатолітнім вболівальницьким стажем, також тат які прийшли з доцями і біля яких не можна матюкатись, бо бачте він прийшов на стадіон, а я блін в театр...). І залишається тільки десять-двадцять чоловік із сектору які кубляться біля оператору Рівне-1, а раптом в камеру попаду.... smile Можливо Рівненських вболівальників запамятають ще й як футбольних тіфозі у Італії (по кричалках), згуртованості як у англійських чи німецьких фанів (ми ж сектор).

Але все таки можна спробувати...


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?

Повідомлення відредагував Kill - Вт, 16.01.2007, 10:19
 
kletsДата: Вт, 16.01.2007, 10:46 | Повідомлення # 18
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Kill)
Коли наші починають вигравати у Лукойла, весь сектор запалює фаєри, а потім коли Гатіятови привозять наших юніорів кидаємо їх на доріжку, і пожежники починають їх тушити своїми куртками

Тут Карпов, який їздить за нас, показує всім трьом Гатіятовим і судді фак, а фан-сектор на додачу закидує їх пляшками з пивом (суддю для цього менти виводять під руки з кабінки)


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
PoikikosДата: Вт, 16.01.2007, 10:52 | Повідомлення # 19
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якось я попав в Равіч на змаганння нашої команди з місцевою. Нас було шість чоловік. Зайшли на стадіон, подивились, місцевих фермерів 1500 чол. Ми відповідно зайняли перший ряд в ценральному секторі та почали підримувати нашу команду(Кричали РІВНЕ ДАВАЙ!) За нами встає чоловік десять підлітків і починають співати фанську пісню місцевої команди після того підбадьорючі вигуки написані для їхньої команди не говорючи про вбрання в фанських кольорах та прапорів з гербами. Я вам скажу це було вражаюче! Після того ми тільки іноді вигукували, чесно кажучі щоб на позоритись. Так ось питання чому тоді коли наш стадіон збирає до 10000 чол. ми не маємо ні атрибутикі, ні гімну, ні гербу ні насмілюсь сказати справжніх фанатів. Як намене треба починати змалого:намалювати символіку і погодити її з керевництвом клуб, написати гімн, придумати вигуки та потрохи втілювати в життя(неважлово що в нас зараз дві команди хіба важко це зробити для обох?).
 
KillДата: Вт, 16.01.2007, 11:56 | Повідомлення # 20
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Poikikos)
намалювати символіку і погодити її з керевництвом клуб, написати гімн, придумати вигуки та потрохи втілювати в життя(неважлово що в нас зараз дві команди хіба важко це зробити для обох?).

можна і один прапор, тільки золного боку одиієї команди, а з іншого другої (дешевше smile )


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Чи потрібний рівненській команді фан-сектор (Методи, та способи вболівання!)
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук: