Сб
20.04.2024
08:52

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Чи потрібний рівненській команді фан-сектор (Методи, та способи вболівання!)
Чи потрібний рівненській команді фан-сектор
Чи потрібне Рівному фан-сектор???
1.Так, потрібний[ 30 ][69.77%]
2.Ні, намеє сенсу[ 10 ][23.26%]
3.Мені всерівно, це і так нікому нічого не дасть[ 0 ][0.00%]
4.Мене це зовсім не цікавить, як є, так хай і буде[ 3 ][6.98%]
Опитування завершено - Вт, 15.01.2008, 15:17
Усього відповідей: 43
DivasДата: Вт, 16.01.2007, 12:16 | Повідомлення # 21
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Poikikos)
Якось я попав в Равіч на змаганння нашої команди з місцевою. Нас було шість чоловік. Зайшли на стадіон, подивились, місцевих фермерів 1500 чол. Ми відповідно зайняли перший ряд в ценральному секторі та почали підримувати нашу команду(Кричали РІВНЕ ДАВАЙ!) За нами встає чоловік десять підлітків і починають співати фанську пісню місцевої команди після того підбадьорючі вигуки написані для їхньої команди не говорючи про вбрання в фанських кольорах та прапорів з гербами. Я вам скажу це було вражаюче! Після того ми тільки іноді вигукували, чесно кажучі щоб на позоритись. Так ось питання чому тоді коли наш стадіон збирає до 10000 чол. ми не маємо ні атрибутикі, ні гімну, ні гербу ні насмілюсь сказати справжніх фанатів. Як намене треба починати змалого:намалювати символіку і погодити її з керевництвом клуб, написати гімн, придумати вигуки та потрохи втілювати в життя(неважлово що в нас зараз дві команди хіба важко це зробити для обох?).

wink biggrin biggrin wink wink wink
 
smokeДата: Вт, 16.01.2007, 13:40 | Повідомлення # 22
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Тут головне, щоб до цієї атрибутики не дорвались "великі керовники", які почнуть крутити носами і рубати бабло. Виходить, треба, щоб вболівальники самі робили і атрибутику і все інше, бо в нашій країні інакше ніяк не получається

 
МАРКУХАДата: Вт, 16.01.2007, 16:21 | Повідомлення # 23
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
З нашими 10тисячами вболівальників щоб нам на форумах не казали шо наш весь стадіон перекричала одна людини! погодьтеся та вболівати ми не вміємо от тількі глянуть сайт СК Турбіна там зразу видно фразу Єрошина: "А ты уже придумал кричалку для Турбины?"

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
kletsДата: Вт, 16.01.2007, 19:21 | Повідомлення # 24
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Poikikos)
Як намене треба починати змалого:намалювати символіку і погодити її з керевництвом клуб, написати гімн, придумати вигуки та потрохи втілювати в життя

Буквально дослівно все так і було на початку минулого сезону. Що вийшло - всі бачили... angry


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...

Повідомлення відредагував klets - Вт, 16.01.2007, 19:22
 
VoldemarikДата: Ср, 17.01.2007, 08:16 | Повідомлення # 25
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
Ну да, і відмовлятись фотографуватись на фоні прапора СЦ з гостями з Даугавпілсу, на якому Гайдим поставив автограф. smile

Ты Егор, слышал звон да не знаешь где он. Я отказался фотографироваться на фоне флага с распятой вороной, а не на фоне флага СЦ ! smile
 
YEGORДата: Ср, 17.01.2007, 10:54 | Повідомлення # 26
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
Ты Егор, слышал звон да не знаешь где он. Я отказался фотографироваться на фоне флага с распятой вороной, а не на фоне флага СЦ !

Вольдемарік, я не просто чув все, що ти тоді сказав, я це бачив на власні очі, бо стояв в той момент з Орестом (Lolik_Rovno) буквально в двух метрах від тебе. Більше того, навіть сфотографувався на фоні цього самого прапора, хоча прапорів там у латишів було два. Да і не так важливо на фоні якого прапору з тих двох ти відмовився фотографуватись, як причина відмови. Твої слова: "Я не буду фотографироваться на фоне флага, на котором Гайдым расписался..." (добуквєнно вже непам'ятаю, але деякі епітети про Гайдима свідомо не пишу).
Я через це і звернув увагу на тебе, і запитав у Ореста - хто це за такий ярий фанат Гайдима? Він мені і назвав ім'я. От так заочно і познайомились.
 
kletsДата: Ср, 17.01.2007, 11:11 | Повідомлення # 27
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (YEGOR)
Вольдемарік, я не просто чув все, що ти тоді сказав, я це бачив на власні очі, бо стояв в той момент з Орестом (Lolik_Rovno) буквально в двух метрах від тебе. Більше того, навіть сфотографувався на фоні цього самого прапора, хоча прапорів там у латишів було два. Да і не так важливо на фоні якого прапору з тих двох ти відмовився фотографуватись, як причина відмови. Твої слова: "Я не буду фотографироваться на фоне флага, на котором Гайдым расписался..." (добуквєнно вже непам'ятаю, але деякі епітети про Гайдима свідомо не пишу).

Нічого дивного, він і надалі заперечуватиме... Я сьогодні по асі спілкувався з однією особою, прихильником Трофімова, то в мене склалося враження, що хто не бреше нагло, того просто не підпускають до вболівання за СКТ smile


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
VoldemarikДата: Ср, 17.01.2007, 11:15 | Повідомлення # 28
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
В таком случае тебе остаётся сходить к лору и проверить слух. biggrin biggrin

Добавлено (17.01.2007, 11:15)
---------------------------------------------
Quote (YEGOR)
Нічого дивного, він і надалі заперечуватиме... Я сьогодні по асі спілкувався з однією особою, прихильником Трофімова, то в мене склалося враження, що хто не бреше нагло, того просто не підпускають до вболівання за СКТ

А тебе нужно сходить к психотерапевту happy
happy У тебя мания величия + мания преследования!

 
YEGORДата: Ср, 17.01.2007, 11:16 | Повідомлення # 29
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Voldemarik)
В таком случае тебе остаётся сходить к лору и проверить слух.

Якщо це відповідь мені, то не думаю, що один я такий глухий. Це чули і латиші, це чув і Орест.


Повідомлення відредагував YEGOR - Ср, 17.01.2007, 11:20
 
VoldemarikДата: Ср, 17.01.2007, 11:20 | Повідомлення # 30
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
YEGOR, Это именно тебе!. Повторюсь, я не стал фотографироваться на флаге с распятой вороной. Латышский флаг там абсолютно не при чём!!! Может там и была подпись, но только не на латышском флаге smile smile
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Чи потрібний рівненській команді фан-сектор (Методи, та способи вболівання!)
Пошук: