Пт
26.04.2024
01:10

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Мемориал памяти Чемпиона Европы И.Марка (07.10.2007г.)
Мемориал памяти Чемпиона Европы И.Марка
YOJ-ZVERДата: Вт, 09.10.2007, 16:18 | Повідомлення # 91
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (cazar007)
Стосовно дружини Марка, то вона залишилась задоволена і після гонки досить щиро подякувала організаторам - Ветеранам мотоспорту Рівненщини (Організаторів Ірина вибирала сама) за проведену гонку, та і зібрані гроші дійсно були передані їй а не ВАСІ.
А що до Трофімова, то замість того щоб вшанувати пам'ять свого колеги та друга (принаймні він так стверджував) він вибрав гонку в Червонограді.(боявся дівчатам програти, а точніше там більше очок міг набрати, а відповідно і більше ГРОШЕЙ накосити)
Крім того погроза Штрафу за участь в Меморіалі була об’явлена всім гонщикам Урагану, Що честь і хвала тим хто не злякались цих погроз, і надіюсь що Трофімов + (його дружина в закритому парку) блефували і ніяких "санкцій" не буде.

И апельсинки там наколотые, и валянки американские в закрытом парке стоят в ряд...
 
CrazyДата: Вт, 09.10.2007, 17:19 | Повідомлення # 92
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
А Стефани и Бах пара biggrin
 
maxizhДата: Вт, 09.10.2007, 19:30 | Повідомлення # 93
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (cazar007)
Стосовно дружини Марка, то вона залишилась задоволена і після гонки досить щиро подякувала організаторам - Ветеранам мотоспорту Рівненщини (Організаторів Ірина вибирала сама) за проведену гонку, та і зібрані гроші дійсно були передані їй а не ВАСІ.
А що до Трофімова, то замість того щоб вшанувати пам'ять свого колеги та друга (принаймні він так стверджував) він вибрав гонку в Червонограді.(боявся дівчатам програти, а точніше там більше очок міг набрати, а відповідно і більше ГРОШЕЙ накосити)
Крім того погроза Штрафу за участь в Меморіалі була об’явлена всім гонщикам Урагану, Що честь і хвала тим хто не злякались цих погроз, і надіюсь що Трофімов + (його дружина в закритому парку) блефували і ніяких "санкцій" не буде.

Ну то что Трофимов сделал бы гонку не хуже, то это 100%. Женщины отсутствовалиб верняк!!! А насчёт денег, "честно переданых" семье Марко, пусть скажет кто-то особо приближённый. Чего-то не верится в порядочность Васи "Красного".
 
kletsДата: Вт, 09.10.2007, 20:54 | Повідомлення # 94
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Ну то что Трофимов сделал бы гонку не хуже, то это 100%. Женщины отсутствовалиб верняк!!! А насчёт денег, "честно переданых" семье Марко, пусть скажет кто-то особо приближённый. Чего-то не верится в порядочность Васи "Красного".

Я всегда знал, что Жуковские были на стороне Трофимова, даже осенью 2005-го! happy


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
maxizhДата: Вт, 09.10.2007, 21:32 | Повідомлення # 95
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажи прямо, Олег, ты остался в восторге от последней гонки? Или долю от Васи получаеш?

Добавлено (09.10.2007, 21:32)
---------------------------------------------

Quote (klets)
Я всегда знал, что Жуковские были на стороне Трофимова, даже осенью 2005-го!

Поверь, в отличии от Жуковского старшего, я никогда не пытался стать лютым врагом Трофимова. Я вырос на его глазах и в его доме бывал неоднократно. Харить его мне совесть не позволит.
 
TANKДата: Вт, 09.10.2007, 21:51 | Повідомлення # 96
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (klets)
організацію гонки потрібно було доручити Трофімову і тоді б всі гроші та пі-ар зібрав не Вася, а Володя...

Я не прихильник ні того ні того!!!Вони обидва хороші фле не треба так радикально все оцінювати!
Тим більше що гонка була супнр!!!!!

Добавлено (09.10.2007, 21:51)
---------------------------------------------

Quote (maxizh)
Ну то что Трофимов сделал бы гонку не хуже, то это 100%. Женщины отсутствовалиб верняк!!!

Да Вова не доварив би запросити датчан!!!
Краще друголігових поляків-дешево і без мороки!!!! smile


За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!
 
VoldemarikДата: Вт, 09.10.2007, 21:58 | Повідомлення # 97
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (klets)
Я вважаю, що що організацію гонки потрібно було доручити Трофімову і тоді б всі гроші та пі-ар зібрав не Вася, а Володя...

Нецензурна лексика

ЗЫ. Это не про Васю с Володей, не подумай.

Добавлено (09.10.2007, 21:58)
---------------------------------------------

Quote (TANK)
Тим більше що гонка була супнр!!!!!

О! самое то слово happy ^_^

Повідомлення відредагував TOFIK - Вт, 09.10.2007, 22:23
 
maxizhДата: Вт, 09.10.2007, 22:12 | Повідомлення # 98
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (TANK)
Да Вова не доварив би запросити датчан!!!
Краще друголігових поляків-дешево і без мороки!!!!

Нееет!!! Не просто датчан, а скандинавские девушки. Понравились? Симпотичные, спору нет. Да только украиночки красивее будут.
Quote (TANK)
Тим більше що гонка була супнр!!!!!

Ну и чем она была супер? Ни борьбы, ни дорожки где можно боротся, даже кофе и то одна бабулька на весь стадион делала.
 
DivasДата: Вт, 09.10.2007, 22:22 | Повідомлення # 99
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Нецензурна лексика

Voldemarik, Прошу тебе не вживай матів, мені не приємно читати пости дорослого і таку гидоту... Буду дуже вдячний.


Повідомлення відредагував TOFIK - Вт, 09.10.2007, 22:24
 
Y_13Дата: Вт, 09.10.2007, 22:46 | Повідомлення # 100
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 3
Статус: Offline
Може хтось сказати як достати відео із цієї гонки пліз скажіть!!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2007 » Мемориал памяти Чемпиона Европы И.Марка (07.10.2007г.)
Пошук: