Ср
24.04.2024
06:28

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2009 » Наступаючий сезон 2009 (Що буде цього разу?)
Наступаючий сезон 2009
maxizhДата: Ср, 05.11.2008, 20:07 | Повідомлення # 21
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Для начала нужно чтоб Мин.спорта и ФМУкраины заинтересовались этим вопросом, плюс проинвестировали команды и нашлиб спонсоров для них, во-что я не верю. Для того чтоб собирать аншлаги на стадионах, что поведёт за собой только прибыль клуба, нужно их, стадионы, привести в современный вид, поставить пластиковые сидушки, заборы, свет, туалеты. Иначе, при 1000 зрителей дела не будет. На сегодня Украинская Лига, не реально!!! Хотя, былоб круто!!!
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 20:17 | Повідомлення # 22
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
я не збираюсь сперичатись, я так само я і всі, хочу, шоб в нас був КЧУ. Давайте просто тверезо дивитись на реалії.
Матей бере в два рази менше - 4-5, я знаю 100%. Так само і Зорро та гонщики цього рівня. Ну, а средняк - 1-2 тисячі доларів так? (приблизно). Підсумуєм: для кожної команди всередньому на гонку тільки на легів треба близько 4-5 тисяч. Але це одна гонка. Якшо буде 4 кола і 4 команди, то виходить 12 гонок. Як результат, 50-60 тисяч за сезон - на легів. Може я трохи забагато нарахував, підправте. Але грошей на сезон команді треба немало.
 
Zu_brДата: Ср, 05.11.2008, 20:21 | Повідомлення # 23
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (maxizh)
На сегодня Украинская Лига, не реально!!!

Пардон, не Лига , а командній чемпионат, который в принципе проводится, только очень редко, и почему-то в один этап. Этапов бы добавить нужно...
Quote (maxizh)
Для начала нужно чтоб Мин.спорта и ФМУкраины заинтересовались этим вопросом, плюс проинвестировали команды и нашлиб спонсоров для них, во-что я не верю.

"Вепрями" сильно заинтересовались, проинвестировали и нашли спонсорей ? И ниче, катались у поляков, и еще хотят...
Quote (maxizh)
при 1000 зрителей дела не будет

На 2-ю польскую собирается три-четыре тыс., а те же гонщики , но в КЧУ столько же не соберут ?
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 20:29 | Повідомлення # 24
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
maxizh, повністю з тобою згоден. Затрати на КЧУ занадто великі порівняно з "прибутками". Якби спідвей був хоч трохи більш прибутковим, то може було б більше спонсорів. а так нікому то не треба, на жаль.

Добавлено (05.11.2008, 20:29)
---------------------------------------------
Zu_br, командний чемпіонат проводиться в ліговому варіанті. тобто ліга передбачає гонку команди з усіма суперниками переважно у 2 і більше кола.

 
GrayДата: Ср, 05.11.2008, 20:37 | Повідомлення # 25
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Для того, чтобы дискуссия обросла новыми красками, хочу заметить, что ФМУ обратилась с официальным предложением со следующего сезона организовать в Украине УЛС (Украинскую лигу спидвея). Украинским клубам разосланы предложения по формату лиги, по количеству гонок, сетки заездов, распределению гонщиков леги-юниоры-местные.
Согласия на участие в лиге уже получены от "СКА-Спидвей" (Львов) и "Шахтёр" (Червоноград)...


Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг


Повідомлення відредагував Gray - Ср, 05.11.2008, 20:48
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 20:45 | Повідомлення # 26
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
о, чудово. вже є перші відважні кроки. тільки на чому вони зійдуться? ше не відомо чи всі, хто заявляться зможуть потянути майбутні вимоги на сезон. Подача заявки це ше не 100% участі. Але свідчить про бажання. то добре.

Повідомлення відредагував sanych - Ср, 05.11.2008, 20:46
 
Zu_brДата: Ср, 05.11.2008, 21:20 | Повідомлення # 27
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Вірогідно, що вимоги не дуже вимогливі, якщо Львів каже да. biggrin
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 21:34 | Повідомлення # 28
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
це точно, або просто ше вимоги не виставили, тільки запрошують команди до обговорення))
 
TATIKДата: Ср, 05.11.2008, 21:51 | Повідомлення # 29
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Ігор Пирогов ("Сигнал"), також готовий висловити свою думку, в принципі вона позитивна, просто він надіється що Степанов ще змінить свою думку про Статус українського клубу в ВКЧР,на рахунок легів, росіян в українських клубах і т.д. , але взагалі він за чемп.України і на днях висвітлить свою думку.

Повідомлення відредагував TATIK - Ср, 05.11.2008, 21:55
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 22:43 | Повідомлення # 30
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
дякуєм TATIK за інфу.
Будемо чекати хороших новин.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2009 » Наступаючий сезон 2009 (Що буде цього разу?)
Пошук: