Пт
26.04.2024
03:38

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2009 » Наступаючий сезон 2009 (Що буде цього разу?)
Наступаючий сезон 2009
sanychДата: Вт, 04.11.2008, 23:57 | Повідомлення # 11
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже прикро, якшо не буде ні ВКЧР, ні 2ПЛ. За сьогоднішніх умов участі немає смислу туди сунутись. Але треба, дуже треба!!!!! Бо, на мою думку, командний чемпіонат України - ніякого прогресу для гонщиків. До того ж він малореальний (шоб не сказати, шо нереальний взагалі). Ну шо це за ліга буде з двох команд??!! Гонку між Шахтарем та СПС Спідвеєм можна провести як товариську у двох містах і поза рамками ЧУ)) (думаю, від того вона менш цікавою не стане). КЧУ - це крайній варіант, його можна прийняти, якшо вже точно нічого більше не наклюється. КЧУ, я вважаю, це крок назад.
 
Zu_brДата: Ср, 05.11.2008, 11:11 | Повідомлення # 12
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (sanych)
КЧУ, я вважаю, це крок назад

З яких це пір надбання чогось власного - це крок назад ?
Була б добра воля українських спідвейних клубів (а їх аж ніяк не два : Рівне- СКТ, СПС, Сигнал; Червоноград- Шахтар, Фаворит, Львів- СКА) на створення команд і участь у чемпіонаті + до цього класний регламент - і ВПЄРЬОД !
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 11:27 | Повідомлення # 13
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Zu_br, знаєш скільки треба ресурсів, шоб створити команду? я думаю, добре уявляєш. нема достатньої кількості хороших гонщиків, шоб створити ДОБРОТНУ команду. А запрошувати легів - удар по кишені. А без легів - буде гонка рівня Кубку України 2008, ну трохи вище)). Покатушки між собою не дадуть прогресу гонщикам. Шоб стати краще, треба грати проти сильнішого суперника.

Але в основному, все впирається в гроші. Якшо буде достатнє фінансування (шоб запросити легів) принаймні у чотирьох команд, то я ЗА СИЛЬНИЙ КЧУ.

 
GrayДата: Ср, 05.11.2008, 16:44 | Повідомлення # 14
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Так, а если клуб приглашает легов на гонки ОКЧР или 2 ПЛ - то это не удар по карману?

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 16:58 | Повідомлення # 15
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
ну так було тільки 2 таких клуба.

і плюс крім плати за гонку лег ше хоче шоб нормально платили за очки в кожній гонці. значить треба робити ше один фонд.(

Повідомлення відредагував sanych - Ср, 05.11.2008, 16:59
 
Zu_brДата: Ср, 05.11.2008, 19:04 | Повідомлення # 16
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (sanych)
я думаю, добре уявляєш. нема достатньої кількості хороших гонщиків, шоб створити ДОБРОТНУ команду

Ти сам зрозумів, що сказав? surprised
Чи в тебе надпатриотичні почуття - "Український чемпіонат - для українських гонщиків" biggrin
На мою думку, достатньо обумовити безумовну участь в гонці не менше одного українця за кожну команду biggrin
- в команді 5 гонщиків + запасний;
- 4 кола при 4 командах, 5-6 ще краще, як наприклад, в Чехії чи в Німеччині, та й сиситему розиграшу можна в них слямзити biggrin
По витратах - пиль, порівняно з участю в ОКЧР, та й участь у 2-ій польскій обходиться дорожче, + бюджетні гроші можуть законно використовуватись (якщо виділять cool )
А про те що "Чемпіон України по спідвею" звучить привабливіше, ніж, наприклад, "переможець другої ліги чемпіонату Польщі", можна і не говорити biggrin ok
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 19:31 | Повідомлення # 17
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Не умнічай, Zu_br.
То ж смішно робити чемпіонат, шоб дати легам можливість покататись. А всім розказувати, який в нас класний чемпіонат-накатка для легів.

Якшо хоч трохи в курсі, НАЗВИ СУМУ: В СКІЛЬКИ ОБХОДЖИТЬСЯ ДЛЯ ВЛАСНИКА КОМАНДИ ХОРОШИЙ ЛЕГ НА ОДНУ ГОНКУ???
НАЗВИ СУМУ, ЯКШО ЗМОЖЕШ....
ну, тянути 3 легів для тебе пиль? ну так зроби команду або знайди спонсора. Думаєш так легко. + які ше бюджетні гроші??????))) хтось їх в очі колись бачив??

Стосовно команд
У Львові: Гайковський і Борисенко,
Фаворит ледве тягне двох: Цуканова і Сіньковського.
Вони не потянуть повноцінної участі у чемпіонаті.
Напишіть, хто може, попередні склади решти команд: СПС, СКТ, Сигнал. Як ви собі їх уявляєте. Може і шось нормальне вийде.

 
Zu_brДата: Ср, 05.11.2008, 19:55 | Повідомлення # 18
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
sanych , тебе по всем легам или выборочно ?
 
sanychДата: Ср, 05.11.2008, 19:58 | Повідомлення # 19
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
хоча б когось одного...
 
Zu_brДата: Ср, 05.11.2008, 20:07 | Повідомлення # 20
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Ники Педерсен, за участие в ОКЧР берет 20 тыс. долларов америки, Матей Ферьян - 8 тыс. европейских денег.
Небалованные гонщики от 100 $ до 200 Є за пункт, в зависимости от небалованности...
По 2 польской лучче знает maxizh, он сейчас вроде он-лайн тока шифруется biggrin
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2009 » Наступаючий сезон 2009 (Що буде цього разу?)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: