Вт
23.04.2024
17:05

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: тенто, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Запитання до Андрія Поріцького
TOFIKДата: Пт, 07.12.2007, 21:43 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
В цій темі ви маєте можливість задати питання до Андрія Поріцького - спонсора Андрія Карпова, який отримав червоноградський трек в оренду на декілька років, а також отримав право участі для своєї команди "Шахтар" у Відкритому Командному Чемпіонаті Росії в сезоні 2008.

УВАГА! Питання повинні бути змістовні та детально викладені, намагайтеся не повторювати запитання, які вже були задані до цього.



Я ВіКонтактi :)
 
erereДата: Вт, 22.01.2008, 20:40 | Повідомлення # 111
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
1) чи ставите ви якісь цілі перед командою,чи вона створена для накату молодих гонщиків?
2)чи будете ви проводити спаринги з командами російськоі або польської ліги в нас в Червонограді?
3)чи не плануєте ви проводити міжнародні змагання для гонщиків до 19 або 21(типу срібного,бронзового шолому)


карпов чемпіон
 
PoritskyyДата: Ср, 23.01.2008, 06:36 | Повідомлення # 112
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (erere)
) чи ставите ви якісь цілі перед командою,чи вона створена для накату молодих гонщиків?
2)чи будете ви проводити спаринги з командами російськоі або польської ліги в нас в Червонограді?
3)чи не плануєте ви проводити міжнародні змагання для гонщиків до 19 або 21(типу срібного,бронзового шолому)

Quote (erere)
) чи ставите ви якісь цілі перед командою,чи вона створена для накату молодих гонщиків?
2)чи будете ви проводити спаринги з командами російськоі або польської ліги в нас в Червонограді?
3)чи не плануєте ви проводити міжнародні змагання для гонщиків до 19 або 21(типу срібного,бронзового шолому)

На даний момент я не можу дати відповідь на всі ці питання.
 
FIREДата: Ср, 23.01.2008, 14:18 | Повідомлення # 113
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 207
Репутація: 5
Статус: Offline
Дякую за попередні відповіді на питання , але є ще таки:
1. В звязку з участю команди Червонограда в ВКЧР на 2008р. як має змінитися його календар гонок?
2. Локтаєв має приїхати в Червоноград на ПМЖ? Коли він досягнє потрібного віку щоб зявитися на доріжці?
3. Чи Ви знаєти скільки необхідно коштів на виїздні гонки в ВКЧР, особливо в Владивосток? Чи потянете це все?
Наприклад в Рівного гроші на фінансування виїздним гонок в Росії збирались з куплених білетів + спонсорські.
Але в Червонограді немає такого великого стадіону і такої кількості глядачів як в Рівному, відповідно буде тяжче в цьому плані. Можливо з метою фінансування Вашої команди одну, дві гонки провести в Рівному ? yes
 
bakhorДата: Ср, 23.01.2008, 14:56 | Повідомлення # 114
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Які в Вас відносини з п.Олійником? Чи обіцяє він хоч якусь допомогу?
2. Чи будете співпрацювати з львівською командою і п.Лятосинським?
 
МАРКУХАДата: Ср, 23.01.2008, 19:12 | Повідомлення # 115
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Я так зрозумів, що питання виступу вашої команди буде обговорюватися на нараді НЛС в лютому і чи збираєтеся особисто бути присутнім на цій нараді?

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
ReporterДата: Ср, 23.01.2008, 21:32 | Повідомлення # 116
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи не можете ви оприлюднити склад вашої команди на 2008р?

Rovno lutshe
 
PoritskyyДата: Ср, 23.01.2008, 22:36 | Повідомлення # 117
Чемпіон Світу
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (bakhor)
1. Які в Вас відносини з п.Олійником? Чи обіцяє він хоч якусь допомогу?
2. Чи будете співпрацювати з львівською командою і п.Лятосинським?

Відносини нормальні,але вони ніякого відношення до спідвею не мають.Співпраця з п.Лятосінським, особисто,буде,а як такої команди я там на сьогоднішній день не бачу,будуть треніровки,спарінги,і вони все покажуть.

Добавлено (23.01.2008, 22:12)
---------------------------------------------

Quote (МАРКУХА)
Я так зрозумів, що питання виступу вашої команди буде обговорюватися на нараді НЛС в лютому і чи збираєтеся особисто бути присутнім на цій нараді?

Так,я буду присутній.

Добавлено (23.01.2008, 22:22)
---------------------------------------------

Quote (Reporter)
Чи не можете ви оприлюднити склад вашої команди на 2008р?

Частково можу.Колодій ст.,Карпов,Полюхович,Дубінін,Бородай,Трофимов,Кобрин,Тейгал,плюс 5 легіонерів,на разі веду ще з трьома спортсменами переговори(це не стосуеться легіонерів).

Добавлено (23.01.2008, 22:36)
---------------------------------------------

Quote (FIRE)
В звязку з участю команди Червонограда в ВКЧР на 2008р. як має змінитися його календар гонок?
2. Локтаєв має приїхати в Червоноград на ПМЖ? Коли він досягнє потрібного віку щоб зявитися на доріжці?

всі дом. гонки хочу перенести на пятницю,хочу перенесри виліт на Володивосток,там дуже забитий графік у всіх спортсменів(15.05),і ще одну гонку на виїзді,яка по календарю має бути в неділю,а перенести на вівторок.В ВКЧР дозволено їздити з 16р,а йому 14р.
 
Gomon17Дата: Ср, 23.01.2008, 23:16 | Повідомлення # 118
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
1)Можливо я пропустив, але хочеться дізнатись яка буде офіційна назва вашого клубу?
2) Чи буде у вашой команди офіційний сайт?
3) Ви не робили пропозицію Гайдиму?


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
lokmiДата: Чт, 24.01.2008, 14:24 | Повідомлення # 119
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
чи буде цього року команда з Червонограда їздити в КЄЧ чи знову буде Рівне?

Добавлено (24.01.2008, 14:00)
---------------------------------------------
якшо не секрет легіонери будуть з Гданського Лотосу?

Добавлено (24.01.2008, 14:03)
---------------------------------------------
чи не плануєте взяти під опіку ше якихось гонщиків з Балаково?

Добавлено (24.01.2008, 14:24)
---------------------------------------------
чи буде в Андрія Карпова свій офіційний сайт?

 
LexДата: Чт, 24.01.2008, 17:30 | Повідомлення # 120
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Частково можу.Колодій ст.,Карпов,Полюхович,Дубінін,Бородай,Трофимов,Кобрин,Тейгал,плюс 5 легіонерів,на разі веду ще з трьома спортсменами переговори(це не стосуеться легіонерів). Чи означає це, що СКТ в 2008 році не буде брати участі в ОКЧР?

не место красит человека, а человек место!
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » СПІДВЕЙ В УКРАЇНІ » Сезон 2008 » Запитання до Андрія Поріцького (відповіді на запитання та невеличкий он-лайн)
Пошук: