Чт
25.04.2024
21:32

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Divas, andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Хто найбільш невдалий гонщик? (Назвіть на вашу думку гонщика, який не досягає успіху)
Хто найбільш невдалий гонщик?
CoreyДата: Пт, 21.09.2007, 23:29 | Повідомлення # 1
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
happy

Страшно не впасти, страшно не підвестись...
 
TOFIKДата: Сб, 22.09.2007, 00:19 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
тема трохи поганенька, адже як не як якшо людина стала гонщиком, хоч якимось, то я вважаю це вже УСПІХ! А якщо гонщик не досягає успіху це не привід його обговорювати і т.д. (для гонщиків це дуже великий тиск коли вони самі відчувають свої помилки до яких додається тиск збоку вболівальників і т.д.)


Я ВіКонтактi :)
 
DivasДата: Сб, 22.09.2007, 12:52 | Повідомлення # 3
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Я зрозумів цю тему не як :"Хто найбільш невдалий гонщик?", а Коми найбліьше не пощастило в ході сезону. Вважаю це Кості Поджуксу. Це моя думка! А про наших Юніорів мовчу, сказати що їм непощастило - неможу, адже вони розвиваються і в декого все в переді!
 
AngelДата: Сб, 22.09.2007, 15:00 | Повідомлення # 4
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 197
Репутація: 4
Статус: Offline
А от я думаю, що не пощастито найбільше це Рафалу Трояновському. Його невдалий виїзд в Балаково, як він сам казав переборюючи біль. Наші вболівальники не надто зустріли його, та взагалі провалити гонку - це не абиякий психологічний тиск і стрес...

Speedway is ever living
 
kletsДата: Сб, 22.09.2007, 15:52 | Повідомлення # 5
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Divas)
А про наших Юніорів мовчу, сказати що їм непощастило - неможу, адже вони розвиваються і в декого все в переді!

Ну чому? Де в кого вже є в заді...


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
DivasДата: Сб, 22.09.2007, 16:29 | Повідомлення # 6
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 405
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (klets)
Ну чому? Де в кого вже є в заді...

Якщо ти про Полюховича, то я вважаю, що на наступний рік він буде ще краще їздити і боротися... Згадаєш моє слово!!
 
DarkLightДата: Сб, 22.09.2007, 19:21 | Повідомлення # 7
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Divas)
Якщо ти про Полюховича, то я вважаю, що на наступний рік він буде ще краще їздити і боротися... Згадаєш моє слово!!

Скорее про Омельяна и Колодия (у них семьи, им уже не до спидвея) . А про Поуджукса не согласна, по-моему очень достойно выступил!!!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
semenДата: Сб, 22.09.2007, 20:42 | Повідомлення # 8
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі гонщики, які живі і здорові вдалі.... а ось чи всі з них гонщики, це інше питання. sad

Колянич
 
МАРКУХАДата: Вт, 25.09.2007, 11:43 | Повідомлення # 9
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (DarkLight)
Скорее про Омельяна и Колодия (у них семьи, им уже не до спидвея) . А про Поуджукса не согласна, по-моему очень достойно выступил!!!

Ти видно не слідкувала за його виступами починаючи з останньої гонки проведеної в Рівному


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
DarkLightДата: Вт, 25.09.2007, 20:00 | Повідомлення # 10
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 230
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Ти видно не слідкувала за його виступами починаючи з останньої гонки проведеної в Рівному

Ну уж не хуже всех это точно!

Quote (semen)
Всі гонщики, які живі і здорові вдалі.... а ось чи всі з них гонщики, це інше питання.

100% !!!


Умереть ради, но не из-за . . .
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » ЗМАГАННЯ, РЕЗУЛЬТАТИ, ГОНЩИКИ... » Гонщики » Хто найбільш невдалий гонщик? (Назвіть на вашу думку гонщика, який не досягає успіху)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: