Нд
22.10.2017
21:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: ШУРИК, andreiko, МАРКУХА 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Extra Liga 10 тур(заявки,результаты)
Extra Liga 10 тур(заявки,результаты)
тентоДата: Чт, 30.11.2006, 19:58 | Повідомлення # 1
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Заявка SK"Stado of donkey"
Матч №1

1.Mark Loram 7,77
2.Krzysztof Pecyna 6,69
3.Damian Baliński 7,40
4.Marcin Rempała 7,38
5.Greg Hancock 7,92
6.Krzysztof Nowacki 2,33
7.Krystian Klecha 5,51
45

„Наступний склад-Без змін

 
Mc7Дата: Чт, 30.11.2006, 21:41 | Повідомлення # 2
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Заявка команды "Team People"
1 гонка

Piotr Protasiewicz 8,98
Pawel Hlib 6,75*
Sebastian Ułamek 7,61
Adrian Gomólski 6,86
Rune Holta 9,3
Albert Maksiutow 2
Jurica Pavlic 3,5
45
2 гонка тот же состав

Повідомлення відредагував Mc7 - Чт, 30.11.2006, 23:22
 
AnatolijsДата: Чт, 30.11.2006, 21:57 | Повідомлення # 3
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Заявка Speedway Center на 10 тур.
1 и 2 гонки.
Matej Zagar 6,50
Chris Harris 6,50
David Howe 6,50
Fredrik Lindgren 6,50
Siergiej Darkin 6,50
Kjastas Puodzuks 5,68
Andriej Korolew 6,11
44,29


Sol

Повідомлення відредагував Anatolijs - Чт, 30.11.2006, 22:29
 
Mc7Дата: Чт, 30.11.2006, 23:19 | Повідомлення # 4
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
30.11.2006 at Daugavpils
Raund 10

SPEEDWAY CENTER 44
1. Matej Zagar............... 1 F 1* 3 0 - 5+1
2. Chris Harris.............. 3 2 2 2* 1 - 10+1
3. David Howe................ 1* 2 3 2* 0 - 8+2
4. Fredrik Lindgren.......... 2 1* 0 3 1 - 7+1
5. Siergiej Darkin........... 2 2 0 1* - - 5+1
6. Kjastas Podzuks........... 3 1* 0 - - - 4+1
7. Andriej Korolew........... 2* 1 2 - - - 5+1

TEAM PEOPLE 45
1. Piotr Protasiewicz........ 2 3 1* 0 2* - 8+2
2. Pawel Hlib................ 0 1 2 - - - 3
3. Sebastian Ulamek.......... 3 R 3 1 2* - 9+1
4. Adrian Gomolski........... 0 3 2* 0 3 - 8+1
5. Rune Holta................ 3 3 3 1 3 3 16
6. Albert Maksiutow.......... 0 0 - - - - 0
7. Jurica Pavlic............. 1 0 0 0 - - 1

No. Results SP TE SP TE
1: Kjastas Podzuks, Andriej Korolew., Jurica Pavlic, Albert Maksiutow.... 5 1 5 1
2: Chris Harris, Piotr Protasiewicz, Matej Zagar, Pawel Hlib............. 4 2 9 3
3: Sebastian Ulamek, Fredrik Lindgren, David Howe, Adrian Gomolski....... 3 3 12 6
4: Rune Holta, Siergiej Darkin, Kjastas Podzuks, Jurica Pavlic........... 3 3 15 9
5: Adrian Gomolski, Chris Harris, Sebastian Ulamek ®, Matej Zagar (F).. 2 3 17 12
6: Piotr Protasiewicz, Siergiej Darkin, Pawel Hlib, Kjastas Podzuks...... 2 4 19 16
7: Rune Holta, David Howe, Fredrik Lindgren, Jurica Pavlic............... 3 3 22 19
8: Sebastian Ulamek, Adrian Gomolski, Andriej Korolew., Siergiej Darkin.. 1 5 23 24
9: Rune Holta, Chris Harris, Matej Zagar, Albert Maksiutow............... 3 3 26 27
10: David Howe, Pawel Hlib, Piotr Protasiewicz, Fredrik Lindgren.......... 3 3 29 30
11: Matej Zagar, Chris Harris, Sebastian Ulamek, Adrian Gomolski.......... 5 1 34 31
12: Fredrik Lindgren, David Howe, Rune Holta, Jurica Pavlic............... 5 1 39 32
13: Rune Holta, Andriej Korolew., Siergiej Darkin, Piotr Protasiewicz..... 3 3 42 35
14: Adrian Gomolski, Sebastian Ulamek, Fredrik Lindgren, Matej Zagar...... 1 5 43 40
15: Rune Holta, Piotr Protasiewicz, Chris Harris, David Howe.............. 1 5 44 45

Добавлено (30.11.2006, 23:19)
---------------------------------------------
30.11.2006
TEAM PEOPLE 53
1. Piotr Protasiewicz........ 3 1* 3 3 0 - 10+1
2. Pawel Hlib................ 0 2 2* R - - 4+1
3. Sebastian Ulamek.......... 1* 1* 3 3 3 - 11+2
4. Adrian Gomolski........... 2 2 2* 2* 2* - 10+3
5. Rune Holta................ 3 3 3 3 1 - 13
6. Albert Maksiutov.......... 0 - - - - - 0
7. Jurica Pavlic............. 2 1 2* Fx 0 - 5+1

SPEEDWAY CENTR 36
1. Matej Zagar............... 1* 0 1 1 - - 3+1
2. Chris Harris.............. 2 1 0 2 2* - 7+1
3. David Howe................ 3 0 - - - - 3
4. Fredrik Lindgren.......... 0 3 1* X 0 - 4+1
5. Siergiej Darkin........... 2 3 1 2 1 3 12
6. Kjastas Podzuks........... 3 0 0 0 0 - 3
7. Andriej Korolew........... 1 2 1* - - - 4+1

No. Results TE SP TE SP
1: Kjastas Podzuks, Jurica Pavlic, Andriej Korolew, Albert Maksiutov.......... 2 4 2 4
2: Piotr Protasiewicz, Chris Harris, Matej Zagar, Pawel Hlib.................. 3 3 5 7
3: David Howe, Adrian Gomolski, Sebastian Ulamek, Fredrik Lindgren............ 3 3 8 10
4: Rune Holta, Siergiej Darkin, Jurica Pavlic, Kjastas Podzuks................ 4 2 12 12
5: Fredrik Lindgren, Pawel Hlib, Piotr Protasiewicz, David Howe............... 3 3 15 15
6: Rune Holta, Jurica Pavlic, Chris Harris, Matej Zagar....................... 5 1 20 16
7: Siergiej Darkin, Adrian Gomolski, Sebastian Ulamek, Kjastas Podzuks........ 3 3 23 19
8: Rune Holta, Andriej Korolew, Fredrik Lindgren, Jurica Pavlic (Fx).......... 3 3 26 22
9: Piotr Protasiewicz, Pawel Hlib, Siergiej Darkin, Kjastas Podzuks........... 5 1 31 23
10: Sebastian Ulamek, Adrian Gomolski, Matej Zagar, Chris Harris............... 5 1 36 24
11: Piotr Protasiewicz, Siergiej Darkin, Pawel Hlib ®, Fredrik Lindgren (X).. 3 2 39 26
12: Sebastian Ulamek, Adrian Gomolski, Siergiej Darkin, Kjastas Podzuks........ 5 1 44 27
13: Rune Holta, Chris Harris, Andriej Korolew, Jurica Pavlic................... 3 3 47 30
14: Sebastian Ulamek, Adrian Gomolski, Matej Zagar, Fredrik Lindgren........... 5 1 52 31
15: Siergiej Darkin, Chris Harris, Rune Holta, Piotr Protasiewicz.............. 1 5 53 36

 
тентоДата: Сб, 02.12.2006, 20:10 | Повідомлення # 5
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
maxizh

Чекаю тебе в асі.

 
ШУРИКДата: Вт, 05.12.2006, 20:17 | Повідомлення # 6
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
05.12.2006

VAMPIRE RIVNE 53
1. Tomasz Gollob............. 2 3 3 3 2* - 13+1
2. Gary Cottham.............. 1* 0 1 R - - 2+1
3. Peter Karlsson............ 3 3 3 3 3 - 15
4. Krzysztof Kasprzak........ 0 2* 2* 0 3 - 7+2
5. Seemond Stephens.......... 2 3 3 3 2* - 13+1
6. Elmir Waljachmietow....... 3 R 0 F 0 - 3
7. Sergiej Kuzin............. E - - - - - 0

TURBO 37
1. Bjarne Pedersen........... 3 2 1 1* 2 0 9+1
2. Robert Kasprzak........... 0 1* 0 - - - 1+1
3. Niklas Klingberg.......... 1* 2 1* 2 1 - 7+2
4. Zbigniew Czerwinski....... 2 1* 2 1* 0 - 6+2
5. Mikael Max................ 3 F 2 2 1* 1 9+1
6. Marcin Kedziora........... 2 1 1 0 - - 4
7. Mateusz Szczepaniak....... 1* - - - - - 1+1

No. Results VA TU VA TU
1: Elmir Waljachmietow, Marcin Kedziora, Mateusz Szczepaniak, Sergiej Kuzin (E)...... 3 3 3 3
2: Bjarne Pedersen, Tomasz Gollob, Gary Cottham, Robert Kasprzak..................... 3 3 6 6
3: Peter Karlsson, Zbigniew Czerwinski, Niklas Klingberg, Krzysztof Kasprzak......... 3 3 9 9
4: Mikael Max, Seemond Stephens, Marcin Kedziora, Elmir Waljachmietow ®............ 2 4 11 13
5: Tomasz Gollob, Niklas Klingberg, Zbigniew Czerwinski, Gary Cottham................ 3 3 14 16
6: Seemond Stephens, Bjarne Pedersen, Robert Kasprzak, Elmir Waljachmietow........... 3 3 17 19
7: Peter Karlsson, Krzysztof Kasprzak, Marcin Kedziora, Mikael Max (F)............... 5 1 22 20
8: Seemond Stephens, Zbigniew Czerwinski, Niklas Klingberg, Elmir Waljachmietow (F).. 3 3 25 23
9: Tomasz Gollob, Mikael Max, Gary Cottham, Marcin Kedziora.......................... 4 2 29 25
10: Peter Karlsson, Krzysztof Kasprzak, Bjarne Pedersen, Robert Kasprzak.............. 5 1 34 26
11: Tomasz Gollob, Niklas Klingberg, Zbigniew Czerwinski, Gary Cottham ®............ 3 3 37 29
12: Peter Karlsson, Mikael Max, Bjarne Pedersen, Krzysztof Kasprzak................... 3 3 40 32
13: Seemond Stephens, Bjarne Pedersen, Mikael Max, Elmir Waljachmietow................ 3 3 43 35
14: Krzysztof Kasprzak, Tomasz Gollob, Niklas Klingberg, Zbigniew Czerwinski.......... 5 1 48 36
15: Peter Karlsson, Seemond Stephens, Mikael Max, Bjarne Pedersen..................... 5 1 53 37

 
SupermanДата: Ср, 06.12.2006, 02:48 | Повідомлення # 7
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 36
Репутація: -1
Статус: Offline
Matej Ferjan Р-Р
Richie Dennis 7.72
Dawid Cieślewicz 7.82
Tomasz Cieślewicz 7.14
Ryan Sullivan 9.68
Todd Wiltshire 6.87
Jacek Rempała 5.51
44.74

на две гонки
 
GeneДата: Ср, 06.12.2006, 17:19 | Повідомлення # 8
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Заявка Lokomotiv
№1
Andreas Jonsson 9,06
Mariusz Frankow 5,66
Jason Lyons 8,11
Grzegorz Walasek 8,45
Jonas Raum 9,62
Lukasz Andrejczak 2,10
Krzysztof Pankowski 2,00
 
KillДата: Чт, 07.12.2006, 16:33 | Повідомлення # 9
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
SK Killers
1 гонка
1. Ериксон 8,12
2. Свидерски 6,65
3. Килмакорпи 7,77*
4. Дудек 7,02
5. Косциеха 8,02*
6. Онешко 2,00*
7. Баерски 5,42


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?
 
МАРКУХАДата: Сб, 09.12.2006, 21:38 | Повідомлення # 10
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Заявка СКТ на 11тур
Jaroslaw Hampel 7,6
Laszlo Szatmari 6,83
Bohumil Brhel 7,56
Artur Pietrzyk 7.14
Nicki Pedersen 9,71
Brent Werner 2,00
Andriej Karpov 4,16


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон

Повідомлення відредагував МАРКУХА - Сб, 09.12.2006, 21:44
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Extra Liga 10 тур(заявки,результаты)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: