Пт
19.04.2024
01:03

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ШУРИК, andreiko, МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Чемпіонат по крутому віражу
Чемпіонат по крутому віражу
МАРКУХАДата: Ср, 14.11.2007, 17:29 | Повідомлення # 91
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Kill)
Маркуха, я все таки подумав, можливо зз і буде дозволено

Вже є 3 учасника але залишилося вибрати назву


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
Gomon17Дата: Ср, 14.11.2007, 18:33 | Повідомлення # 92
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
Вже є 3 учасника але залишилося вибрати назву

То шо там з клубом?мій друг питав в аркаді - поморозились!тіпа шо ніхто більш грать не буде)))мабуть їм ше треба розтолкувать!!!!!!!!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
МАРКУХАДата: Ср, 14.11.2007, 19:24 | Повідомлення # 93
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
То шо там з клубом?мій друг питав в аркаді - поморозились!тіпа шо ніхто більш грать не буде)))мабуть їм ше треба розтолкувать!!!!!!!!

А тепер ти розтолкуй smile


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
Gomon17Дата: Ср, 14.11.2007, 19:30 | Повідомлення # 94
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
А тепер ти розтолкуй

ну в нас питання з клубом де ми маєм проводити гонки, не вирішене, тобото клуб, де б могли поставити гру, поки нема!аркада мабуть відпадає!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
KillДата: Чт, 15.11.2007, 17:15 | Повідомлення # 95
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 307
Репутація: 0
Статус: Offline
Регламент проведення командних змагань по спідвею «Спідвей ліга»
1. До участі у змаганнях допускаються команди, які вчасно подали заявки на форум сайту www.speedway.pp.net.ua у відповідну тему.
2. У заявці команди вказується назва команди, домашній стадіон (з числа стадіонів, які прописані в грі «Крутий віраж»), колір комбенізонів гонщиків, мінімум три гонщика з вказанням марок мотоциклів (максимум два) на яких вони будуть приймати участь у змаганнях.
3. Обовязково зазначається капітан команд, який є офіційним представником команди.
4. Дозаявляти гравців під час сезону можна тільки за згоди усіх капітанів команд.
5. Якщо спортсмен під час змагань використовує мотоцикл не зазначений у заявці на сезон, його результат у гонці анульовується.
6. У командній зустрічі приймає участь дві команди по три гонщика у заявці від кожної команди. Матч проводиться на стадіоні команди господарів.
7. Стартові склади команд (лайн-апи), подаються за 48 годин до офіційного часу зустрічі.
8. Командна зустріч складається з 10-ти заїздів, у яких бере участь по два гонщика від кожної команди (всього чотири учасника заїзду), згідно сітки заїздів, плюс додатковий заїзд між двома найкращими гонщиками команд.(додаток 1)
9. Лайн-ап складається з трьох гонщиків: 1-й та 2-й номери є основними гонщиками, 3-й номер є запасним.
10. Основні гонщики можуть приймати участь у заїзді як тактична заміна. Запасний гонщик може міняти будь-якого гонщика згідно регламенту.
11. Будь-який гонщик має право виїхати у гонці максимум 8 разів, включаючи тактичні заміни.
12. Тактичну заміну може проводити команда яка після го заїзду програє в шість (6) очок.
13. За перемогу у заїзді спортсмен отримує 3 очки, за 2-ге місце - 2 очки, за 3-є місце - 1 очко, за 4-е місце - 0 очок.
14. Якщо спортсмен допускає падіння, фальстарт чи виїзд за межі доріжки - його результат фіксується відповідно до рішення компьютера.
15. Команда на гонку може заявляти тактичний резерв.
16. Тактичний резерв – це гонщик, який заявлений за іншу команду чемпіонату (яка не приймає участь у даній гонці).
17. Тактичний резерв можна заявляти на будь-яку гонку чемпіонату тільки як основного гонщика (1-й або 2-й номер лайн-апу).
18. За перемогу у матчі команді нараховується 2 очки, за нічию – 1 очко.
19. Переможцем турніру стане команда яка набере найбільшу кількість очок.
20. Якщо дві команди наберуть однакову кількість очок, то для остаточного визначення місця будуть враховуватись матчі між цими командами.
21. Якщо три і більше команд наберуть однакову кількість очок, то для остаточного визначення місця враховуються наступні показники: кількість перемог, різниця набраних очок (+/-), та загальна сума набраних очок за матч.

Регламент проведення Особистої першості «Спідвей ліги»
1. До участі у особистому чемпіонаті «Спідвей ліги» допускаються спортсмени, які заявлені хоча б за одну команду «Спідвей ліги».
2. Турнір проходить у стільки етапів, скільки заявлено команд на сезон.
3. Система заїздів буде вирішена згодом (орієнтовно кожен с кожним по 4 гонщика в заїзді).
4. У загальний залік будуть нараховуватись очки набрані на етапі.
5. Переможцем особистого заліку буде вважатися спортсмен, який набрав найбільшу кількісьть очок по сумі всіх етапів турніру.
6. Якщо два або більше гонщиків наберуть однакову кількість очок за підсумками етапів, то вище буде значитись той гонщик, який посів хоча б на одному етапі найвище місце (тільки між цими гонщиками).


SK Killers чи SK Monarchs: знайдіть 10 відмінностей?
 
Gomon17Дата: Пт, 16.11.2007, 14:51 | Повідомлення # 96
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Kill)
16. Тактичний резерв – це гонщик, який заявлений за іншу команду чемпіонату (яка не приймає участь у даній гонці).

тобто наприклад у гонці з твоєю командою, я можу взяти в свою діваса?
1)а не хочете робити перезаїзд , у випадку падіння обо виїзду за лінію на першому колі?на інших колах - гонщик знімається!

Добавлено (15.11.2007, 23:14)
---------------------------------------------
CК " Квасилів",Норвегія, синьо - білий!
(GM MK 2000/90,Jawa 884 - 5)
1)Gomon17 - капітан
2) фир( Саша)
3)Ruchalin
4)кузя(Юра)
Вирішив редагувати заявку, з виправленнями і додатками!!!!!!вже кортить поїздити, то шо там з клубом?

Добавлено (16.11.2007, 14:51)
---------------------------------------------
я так зрозумів, що з клубом питання відкрите!є можливість поставити гру в "бункері", але там ставлять тільки ліцензійні версії ігор(тому у цьому випадку нам треба скинутись приблизно по 20 грн)!шо думаєте на рахунок цього?


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
Roma-BomaДата: Пт, 16.11.2007, 20:56 | Повідомлення # 97
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 343
Репутація: 1
Статус: Offline
що лінцензійка така дорога???

Speedway R-THE BEST ! ! !
 
Gomon17Дата: Сб, 17.11.2007, 15:30 | Повідомлення # 98
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (juesed)
що лінцензійка така дорога???

мені так сказали!!!!!!!!!!!!!!!я так не знаю!!!!!!!!але прикольно буде якшо її купити а вона знов буде вимахуватись як у нас!!!!!!!але треба пошукать ше клуб, бо ми ж походу викидаєм норм гроші - знаєш скільки пива?

Добавлено (17.11.2007, 15:30)
---------------------------------------------

Quote (Gomon17)
що лінцензійка така дорога???

я запитав чого , мені відповіли що вони не знають точної ціни!!!!наприклад контр десь так приблизно стоїв, а віраж може й буть дешевше!!!!!!!!!!треба в неті подивитись ціну!!!!!!!!


Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
Ку-куДата: Нд, 18.11.2007, 23:17 | Повідомлення # 99
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Подаю правильну заявку!!
Команда: Реальні хлопці
Трек: Торунь(Польща)
Мотоцикли:
GN MK 2000\90
Java 884-5
Склад команди:
1.Вадим"Ку-ку" (Капітан команди)
2 Антон "Tox@"
3 Саша-молодший
4 Саша-старший
 
Gomon17Дата: Пн, 19.11.2007, 00:21 | Повідомлення # 100
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
ну шо ж ждем маркуху!!!!!!!!!мабуть назва в них буде крута, бо стільки вже думають над нею!!!!!!! smile smile

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Чемпіонат по крутому віражу
Пошук: