Пт
26.04.2024
03:20

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ШУРИК, andreiko, МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Вопросы и предложения ("Спидвей он-лайн лиги")
Вопросы и предложения
GeneДата: Чт, 09.11.2006, 11:30 | Повідомлення # 91
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Никлос прав, гонщик с самым высоким СРЗ его заменить не может
 
тентоДата: Пн, 20.11.2006, 10:28 | Повідомлення # 92
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
В связи с трагической смертью всеми нами любимого гонщика И.Марка,игры спидвейной лиги приостанавливаються.Принушу самые найискрение соболезнование родным и близким Игоря от себя лично и от всех участников лиги.Игорь мы Тебя помним,Ты всегда с нами.

Р.S.Игры 8 тура можете провести до конца этой недели,начиная с четверга,9 тур проводиться будет со следующей недели.

 
МАРКУХАДата: Сб, 02.12.2006, 14:46 | Повідомлення # 93
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
в мене питання чи можна буде на наступний чемпіонат помінять СРЗ гонщиків на ті які більш-менш відповідають дійсності бо Хампель і Загар точно не гірші Юла, Шомберського, Брхела, Петжика та інших

СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
ШУРИКДата: Сб, 02.12.2006, 19:11 | Повідомлення # 94
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (МАРКУХА)
в мене питання чи можна буде на наступний чемпіонат помінять СРЗ гонщиків на ті які більш-менш відповідають дійсності бо Хампель і Загар точно не гірші Юла, Шомберського, Брхела, Петжика та інших

давайте завершим цей, а потім будем думать про наступний. Задумки стосовно СРЗ є, але зараз про них рано говоорити....

 
ШУРИКДата: Сб, 02.12.2006, 19:22 | Повідомлення # 95
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
Есть предложение (заметьте, не мое) - провести парный турнир, провести клубный чемпионат в формате 4+1
 
тентоДата: Сб, 02.12.2006, 20:13 | Повідомлення # 96
Чемпіон
Група: Перевірені
Повідомлень: 385
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (ШУРИК)
Есть предложение (заметьте, не мое) - провести парный турнир, провести клубный чемпионат в формате 4+1

давайте завершим цей, а потім будем думать про наступний. Задумки стосовно СРЗ є, але зараз про них рано говоорити

Давате завершим ЦЕЙ чемпіонат,хоча б перше коло.

Добавлено (02.12.2006, 20:13)
---------------------------------------------
to Шурик

Де резалти на сайті W E L C O M E T O SPEEDWAY ON-LINE LEAGUE.htm?????

 
МАРКУХАДата: Сб, 02.12.2006, 22:45 | Повідомлення # 97
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (ШУРИК)
Есть предложение (заметьте, не мое) - провести парный турнир, провести клубный чемпионат в формате 4+1

Я за. Можна іще провести не просто фінал, а ціле ГП і хто виграє так буде цікавіше. Головне кожного разу новий трек


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
YEGORДата: Пн, 11.12.2006, 11:28 | Повідомлення # 98
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Питання до організаторів турніру. А де можна подивитись турнірну таблицю станом на сьогодняшній день вашої екстраліги??? Я щось шукав, та не знайшов.
 
ШУРИКДата: Пн, 11.12.2006, 15:56 | Повідомлення # 99
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 225
Репутація: 1
Статус: Offline
YEGOR, www.speedwaymeeting.narod.ru

заходишь на сайт и там в правом фрейме свежая табличка.

Кстати, всем, учасникам лиги. Прошу извинения, за то, что не обновлял сайт, все никак не мог подбить табличку не сходились результаты (счас тож разница не сходиться, но это не так страшно, кому не лень, то может пересчитает табло, буду благодарен). На сегодняшний день обновил табличку и вот сегодня завтра собираюсь все резулльтаты обновить...

 
GeneДата: Пн, 11.12.2006, 18:12 | Повідомлення # 100
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
2 Шурик: удали, плиз,лишнюю тему, которую я завел (13 тур) не заметил, что такая уже была. Сорри bash
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвейні ігри » Вопросы и предложения ("Спидвей он-лайн лиги")
Пошук: