Сб
27.04.2024
06:54

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: andreiko, МАРКУХА  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвей на відео » Українські канали (УТ-1, Мегаспорт ...)
Українські канали
TOFIKДата: Вт, 17.07.2007, 20:34 | Повідомлення # 11
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 737
Репутація: 18
Статус: Offline
Зараз за декілька хвилин на РІВНЕ-1 буде передача "На часі"... буде про спідвей !!!


Я ВіКонтактi :)
 
VolykДата: Вт, 17.07.2007, 22:36 | Повідомлення # 12
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (TOFIK)
Ось і українське ТВ почало по-троху приєднуватися до спідвею...хоч якийсь крок вперед є.

smile От дивні ви люди? Наскільки мій досвід у спілкуванні з телебаченням дозволяє заявити,- то все що Ми бачимо як геніальне та корисне, для, хоча б частки суспільства, у Них - це викликає повний абсурд! Це професійний тиск на заробляння ,як особистих, журналістом, так і телекомпанією грошей. І вони будуть воліти це знімати доти, доки не з"явиться відповідний рейтинг та грошовитий спонсор, у першу чергу, під програму!... І тоді ...теж доїтимуть! Простий приклад! Один із муз. каналів України хотів Відзняти (для Нас) концерт гурту УДО (Accept) , умовляли Діркшнайдера (вокал):...." ну це ж для підтримки вашої популярності"!, а їм сказали, що час коли ми платили вам, щоб ви нас показали, пройшов давно, тепер, Ви нам заплатіть. Я думаю у цьому моєму пафосі є щось докорінно правдиве. Десь і щось хтось комусь обіцяв ,бо хотів заробити, і..... ПУКНУВ НАВЗРИД! А ідея була, погодьтесь, непогана..... у когось? Я теж пробував , і теж саме. cool cool cool


Курці помирають рано, а некурці-ввечері!!!!!!!!!
 
TATIKДата: Пт, 10.08.2007, 20:26 | Повідомлення # 13
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
В даний момент на РДТ дає інтерв"ю коментатор В"ячеслав Крижанівський...
 
РадарДата: Пт, 10.08.2007, 21:30 | Повідомлення # 14
Сеньйор
Група: Перевірені
Повідомлень: 258
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (TATIK)
В даний момент на РДТ дає інтерв"ю коментатор В"ячеслав Крижанівський...

Интервью о чем было? Про спидвей или о его основной деятельности?

 
TATIKДата: Пн, 13.08.2007, 22:04 | Повідомлення # 15
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 227
Репутація: 4
Статус: Offline
Хто не бачив сьогодні "На часі" з Кузенним, той втратив багато....В поганому виступі ТСОУвської команди на КЄЧ винні два гонщики Урагану і всі питання до ..... Трофімова, а по тренуваннях молоді,-"якби їздила молодь то да,а їздить Звєрєв ??????? хай платить пару сотень гривень,а так все нормально, навіть підводна охота по мішенях, навіть дітей можна приводити займатись спідвеєм, все просто-заява від батьків,два тренери,Г.Хлиновський і Горка але просто нема мотоциклів, їх вкрали, ......Гайдим і Трофімов і так далі,передача не завжди повторюється,але я думаю цей шедевр повторять.
 
brotherДата: Пн, 13.08.2007, 22:53 | Повідомлення # 16
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (TATIK)
Хто не бачив сьогодні "На часі" з Кузенним, той втратив багато....В поганому виступі ТСОУвської команди на КЄЧ винні два гонщики Урагану і всі питання до ..... Трофімова, а по тренуваннях молоді,-"якби їздила молодь то да,а їздить Звєрєв ??????? хай платить пару сотень гривень,а так все нормально, навіть підводна охота по мішенях, навіть дітей можна приводити займатись спідвеєм, все просто-заява від батьків,два тренери,Г.Хлиновський і Горка але просто нема мотоциклів, їх вкрали, ......Гайдим і Трофімов і так далі,передача не завжди повторюється,але я думаю цей шедевр повторять.

блін, клоунада! ніхто не записав цей шедевр. я не бачив його, але дуже хочу побачити!! може хтось повтор запише? wink
 
NikMДата: Пт, 17.08.2007, 18:14 | Повідомлення # 17
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
По Мегаспорту в "Мегафон" пол минуты СПИДВЕЯ

следующий повтор 18.35

 
GrayДата: Пт, 17.08.2007, 21:13 | Повідомлення # 18
Сеньйор
Група: Администраторы
Повідомлень: 283
Репутація: 4
Статус: Offline
Новости про спидвей в Мегафоне будет во всех выпусках на протяжении этого дня (17.08) вплоть до ночи

Из лесу вышел Кондратий, мой друг
Сразу хватил его одноименный недуг
 
МАРКУХАДата: Сб, 18.08.2007, 00:19 | Повідомлення # 19
5-разовий Чемпіон Світу
Група: Модератори
Повідомлень: 828
Репутація: 6
Статус: Offline
Хто не встиг проглянути то ось і ролик, качяйте!
http://webfile.ukrwest.net/download.php?file=946zuzel.wmv


СКТ-спідвей клуб ТАРАС-чемпіон
 
OrestДата: Сб, 25.08.2007, 14:51 | Повідомлення # 20
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
Сьогодні приблизно після 17.00 на "Мегаспорті" знову про спідвей. Дивіться "Мегафон".

Орест
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Спідвей на відео » Українські канали (УТ-1, Мегаспорт ...)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: