Вт
23.04.2024
18:16

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Газета "Мототрек" (Хотілося б конструктивізму...)
Газета "Мототрек"
-ZoMaN-Дата: Пн, 21.07.2008, 16:27 | Повідомлення # 171
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Вираж111)
Свій паджмакер можеш засунути до дупи. нормальні люди газети цим барахлом не вЕрстають. Запропонуй Ярмарку свої послуги

вот и предложил блин...
а Вы, уважаемый, Вираж111, можете сделать тоже-самое... biggrin
так говорите, потому-что работать в нем не умеете... biggrin
скорее всего в Кварке сидите...
тоже мне... специалист назвался...

angry

после такого - нафиг-нужно...

-1

Повідомлення відредагував -ZoMaN- - Пн, 21.07.2008, 16:35
 
TANKДата: Пн, 21.07.2008, 16:35 | Повідомлення # 172
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Orest)
все інше його просто бісить.

Хм щось тут і не скажеш кого бісить, це вже аж ти піною стікаєш tongue wink


За чесний і видовищний СПІДВЕЙ!!!
 
kletsДата: Пн, 21.07.2008, 17:57 | Повідомлення # 173
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (TANK)
Хм щось тут і не скажеш кого бісить, це вже аж ти піною стікаєш

+1 wink


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
OrestДата: Пн, 21.07.2008, 20:56 | Повідомлення # 174
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (TANK)
Замечания: 0%
Статус: OfflineQuote (Orest)
все інше його просто бісить.
Хм щось тут і не скажеш кого бісить, це вже аж ти піною стікаєш

я просто по-чоловічому жорстко відповідаю ... я ж не дівчинка і звик речі називати своїми іменами.


Орест
 
BogdanДата: Пн, 21.07.2008, 21:30 | Повідомлення # 175
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
Посидиш на форумі - почитаєш, і таке враження, що в Рівному нема чим більше зайнятись крім гівнообливанням один одного. Є дві бригади - "Мотодрайви" на чолі з Орестом і "Мототреки" на чолі з Олегом і Дімою, які проводять змагання - хто кого більше допече.... Може ви би трохи розслабились і помагали один одному, ви ж про один і той самий спорт пишете. А якщо пальці хочуть постукати по клавіатурі, то пишіть свої статті на форумі - цікаво буде почитати ( в нас в Львові немає того ж "Мототреку", деколи в Червонограді купую). Дякую.

http://www.smanager.pl
 
Вираж111Дата: Пн, 21.07.2008, 21:51 | Повідомлення # 176
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bogdan)
Посидиш на форумі - почитаєш, і таке враження, що в Рівному нема чим більше зайнятись крім гівнообливанням один одного. Є дві бригади - "Мотодрайви" на чолі з Орестом і "Мототреки" на чолі з Олегом і Дімою, які проводять змагання - хто кого більше допече.... Може ви би трохи розслабились і помагали один одному, ви ж про один і той самий спорт пишете. А якщо пальці хочуть постукати по клавіатурі, то пишіть свої статті на форумі - цікаво буде почитати ( в нас в Львові немає того ж "Мототреку", деколи в Червонограді купую). Дякую.

на те вони і форуми cool у таких гострих протистояннях і дискусіях завжди є щось раціональне, яке з часом можна використати. Звичайно без "гівнообливання" не обходиться. Але ліпше хай це буде тут, а ніж у спідвеї

 
BogdanДата: Пн, 21.07.2008, 22:02 | Повідомлення # 177
Юніор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 4
Статус: Offline
Вираж111,
+1


http://www.smanager.pl

Повідомлення відредагував Bogdan - Пн, 21.07.2008, 22:31
 
-ZoMaN-Дата: Пн, 21.07.2008, 22:27 | Повідомлення # 178
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Вираж111
Але вчися, друже, працювати хоча б в InDesing.

у меня профиль иначе...
а в газетах я отработал 12 лет... и не такого масштаба...
и тиражом намного выше....
так что не будем учить друг-друга....

Повідомлення відредагував -ZoMaN- - Пн, 21.07.2008, 22:29
 
OrestДата: Вт, 22.07.2008, 00:22 | Повідомлення # 179
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Вираж111)
Чи хочеш залишатися таким білим і пухнастим?

ну що ж так нецензурно ... виховані мужчини так не пишуть ... це ознака скоріше брутальності і низької культури ... якщо хочете елементарного хамства ... я теж можу загнути в десять поверхів так що вушенята зів"януть, але то не є достойним ... до того ж будьте послідовним ... який же я "пухнастий" ... ну може скоріше як кактус - незручний, колючий і як гвіздок у задниці для багатьох ... звиняйте шановні ... а коли вже коли з неї при цьому виходить що має виходити ... то справа природня smile куштуйте розгрібайте ... коли до в подоби.

Я розумію, що де хто з "діячів" там бачить відверту оцінку своєї діяльності і доволі чітко впізнає себе таким як є насправді ... ну що ж шановні майте мужність хоч би у дзеркало заглядати часом. До речі "Мотодрав" шанований журнал і не дозволяє собі поливати брудом когось чи зводити особисті рахунки, але от відверто писати про існуючий стан справ - це будь-ласка і тут вже без прикрас - як є.

Добавлено (22.07.2008, 00:22)
---------------------------------------------
[

Quote (Bogdan)
Посидиш на форумі - почитаєш, і таке враження, що в Рівному нема чим більше зайнятись крім гівнообливанням один одного. Є дві бригади - "Мотодрайви" на чолі з Орестом і "Мототреки" на чолі з Олегом і Дімою, які проводять змагання - хто кого більше допече.... Може ви би трохи розслабились і помагали один одному, ви ж про один і той самий спорт пишете.

Моя позиція (альтернатива) висвітлена у "Мотодрайві", вона чітка і послідовна і у нас не "бригада" ... а спідвей-клуб "Трофимов" моя позиція чітко погоджена і я маю право і підстави говорити те що говорю. Так ми пишемо про один і той самий спорт, але як не дивно відстоюємо кардинально різні позиції, людей і підходи. До речі хто дозволяє собі брутальність і особисті образи??? Ось тут і відповідь.


Орест
 
kletsДата: Вт, 22.07.2008, 00:45 | Повідомлення # 180
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Аффтар жжот!!! biggrin Пеши есчо!

Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Газета "Мототрек" (Хотілося б конструктивізму...)
Пошук: