Пт
26.04.2024
12:43

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Газета "Мототрек" (Хотілося б конструктивізму...)
Газета "Мототрек"
-ZoMaN-Дата: Нд, 22.06.2008, 13:21 | Повідомлення # 161
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Kompromis)
Ось чому у нашій країні, місті, гадять абсолютно на всіх хто хоть щось робить, бачу язиком тріпати мастіків вистачає... прикро панове!!!

+1

если необходимо - помогу редакции с версткой (на общ.началах smile ) ПейджМейкер 6.0 или 6.5

 
brotherДата: Нд, 22.06.2008, 23:22 | Повідомлення # 162
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
поможи їм з орфографією та граматикою. це першочергово
 
vpn724Дата: Пн, 23.06.2008, 12:28 | Повідомлення # 163
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А ще б краще було б кольорові фото робити в газету, як було спочатку. Краще читається
 
andreikoДата: Пн, 23.06.2008, 20:07 | Повідомлення # 164
Чемпіон України
Група: Перевірені
Повідомлень: 57
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (vpn724)
Краще читається

Або в додаток до газети набір олівців, і хай діти тішаться!!!!


моя фотогалерея

http://andreiko.uuuq.com/

 
brotherДата: Пн, 23.06.2008, 22:35 | Повідомлення # 165
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
а можна і фломастери dry
 
smokeДата: Вт, 24.06.2008, 20:58 | Повідомлення # 166
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 71
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо чесно, навіть не зміг дочитати "авторські" статті в газеті... ну стільки помилок, що просто плюнув і все... просто коробить від таких промахів. Якби не ці дитячі помилки, то можна було б і почитати в перервах, поки гонщики готують доріжку біля закритого парку... Во, а так, хіба догори ногами, щоб пилюка з гарно политої доріжки не сипалась на голову...

 
OrestДата: Нд, 20.07.2008, 19:45 | Повідомлення # 167
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
Клець, Ти просто нездара і старшно завислива особа ... в тебе немає елементарної журналістської чи навіть просто людської етики та витримки. У газеті безліч елементарних помилок - орфографічних !!!!!! Навіть у статтях які ти передруковуєш ... як не можеш свої писати достойно, то хоч інших авторів не паскудь своєю елементарною неакуратністю ... вони ж цього не заслуговують.

Орест
 
Вираж111Дата: Нд, 20.07.2008, 22:04 | Повідомлення # 168
Юніор 125
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (-ZoMaN-)
если необходимо - помогу редакции с версткой (на общ.началах smile ) ПейджМейкер 6.0 или 6.5

Свій паджмакер можеш засунути до дупи. нормальні люди газети цим барахлом не вЕрстають. Запропонуй Ярмарку свої послуги

Добавлено (20.07.2008, 22:00)
---------------------------------------------

Quote (andreiko)
Або в додаток до газети набір олівців, і хай діти тішаться!!!!

відразу відчувається огошна "школа журналістики"

Добавлено (20.07.2008, 22:04)
---------------------------------------------

Quote (Orest)
Клець, Ти просто нездара і старшно завислива особа ...

Я Клеця знаю багато років, і можу сказати, що варто йому було почати робите, щось справді вартісне, як на поверхню випливло саме купа, як ви пишете нездар і заздрісників... Але, що поробиш, гівно завжди найбільше смердить і спливає на поверхню. Вперед Клець - і пофіг орфографія. Кому не подобається - хай читає Рівненську газету про мотори Дженерал Моторз biggrin
 
OrestДата: Нд, 20.07.2008, 23:52 | Повідомлення # 169
Юніор 125
Група: Перевірені
Повідомлень: 99
Репутація: -1
Статус: Offline
так от біда Клеця у тому, що у те лайно він завжди і влазить по самі вуха ... і чує лише те, що йому приємно слухати ... все інше його просто бісить. Він просто не здатний слухати і сприймати щось варте. Я йому особисто нічим не гадив ... а він мені намагається при чому по-клецьовськи підло ... і трусливо ... ну то нехай ... якщо на інше не здатний. Я просто тепер упевнився, що конструктивізм він розуміє лише як сприйняття власних бачень ... що ж ... вільному воля ... блаженному рай ... Клецю - "Мототрек" :)))

Орест
 
kletsДата: Пн, 21.07.2008, 01:37 | Повідомлення # 170
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
wacko biggrin

Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Газета "Мототрек" (Хотілося б конструктивізму...)
Пошук: