Сб
18.05.2024
08:25

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andreiko  
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Газета "Мототрек" (Хотілося б конструктивізму...)
Газета "Мототрек"
kletsДата: Ср, 07.11.2007, 09:21 | Повідомлення # 111
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
а ти знаєш, як це треба зробить правильно, ну там якісь норми.шоб ця бумашка мала юридичну силу?і куда з нею якшото треба звертатись?

Правильно зробити не вдасться, бо по бумашці трек належить ТСОУ. Ти хочеш зазіхнути на майно громадської організації? Тоді по тобі тюрма плаче...


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
Gomon17Дата: Ср, 07.11.2007, 13:14 | Повідомлення # 112
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
ну бумажку тіпа про те шоб поміняти керівництво, висловити їм недовіру, зібрати підписи!

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
kletsДата: Ср, 07.11.2007, 15:11 | Повідомлення # 113
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Gomon17)
ну бумажку тіпа про те шоб поміняти керівництво, висловити їм недовіру, зібрати підписи!

А то це вже давно зробили, місяців чотири тому. Потім старе керівництво подало в суд на нове і зараз два керівництва, але нове просто там присутнє, а всі договори підписує старе.


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
maxizhДата: Ср, 07.11.2007, 19:41 | Повідомлення # 114
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
И этому самому старому руководству всё так пох.й. Как говорится, "главное чтобы костюмчик сидел". И бумажка с подписями смело засовывается в одно место, и переговоры никчему не приведут, так-как верить трудновато.
Хотя, возможно, если информационные службы нашего городка НЕ ИСПУГАЮТСЯ и дадут задание своим журналистам собрать все факты против ТСОУ, и написать техничную статейку, или техничный репортаж на ТВ, возможено с места что-то и сдвинется.
Чисто моя точка зрения.


Повідомлення відредагував maxizh - Ср, 07.11.2007, 19:49
 
kletsДата: Ср, 07.11.2007, 23:50 | Повідомлення # 115
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Хотя, возможно, если информационные службы нашего городка НЕ ИСПУГАЮТСЯ и дадут задание своим журналистам собрать все факты против ТСОУ, и написать техничную статейку, или техничный репортаж на ТВ, возможено с места что-то и сдвинется.

Я даже догадываюся какие информационные службы каких изданий будут давать задание журналистам biggrin


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
maxizhДата: Чт, 08.11.2007, 08:06 | Повідомлення # 116
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну а ты, как журналист, и как лицо заинтересованное в нормальном ровенском спидвее, чего молчиш? Да и занимаеш позицию по середине чтоб никто не упрекнул.
 
kletsДата: Чт, 08.11.2007, 12:07 | Повідомлення # 117
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (maxizh)
Ну а ты, как журналист, и как лицо заинтересованное в нормальном ровенском спидвее, чего молчиш? Да и занимаеш позицию по середине чтоб никто не упрекнул.

Да я то что, вон есть объективное издание, называется "Мотодрайв". Если не читал, рекомендую почитать. Не раз улыбнуло. Так вот им, незангажированным и объективным, и следует собирать факты против ТСОУ.
ПыСы. Почему я не должен занимать позицию посередине? "Не посередине" занимают позицию только продажно-купленные издания, обязанные отрабатывать деньги wink


Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...

Повідомлення відредагував klets - Чт, 08.11.2007, 12:10
 
maxizhДата: Чт, 08.11.2007, 20:09 | Повідомлення # 118
Юніор
Група: Перевірені
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
Выбирать позицию, это сугубо личное дело и каждый имеет на это своё мнение. А вот сдвинуть с места этих шестёрок, НУЖНО!!! И как это сделать правильно и эффективно, мы ровенчане должны всеми своими силами и возможностями ...!!! Но без СМИ, это мне кажется не реально.
 
Gomon17Дата: Чт, 08.11.2007, 20:53 | Повідомлення # 119
Чемпіон
Група: Користувачі
Повідомлень: 341
Репутація: 3
Статус: Offline
я теж так рахую, просто потрібно почати і я думаю знайдеться багато однодумців, які захочуть допомогти, але цьому має дати хтось хід!

Зізнатися у своїй неправоті – це стати розумнішим ніж був до цього.
 
kletsДата: Пт, 09.11.2007, 18:50 | Повідомлення # 120
Чемпіон Європи
Група: Перевірені
Повідомлень: 567
Репутація: -1
Статус: Offline
З усього вищесказаного випливає, що потрібно купити якесь видання, щоб воно потім відробляло гроші і копало під ТСОУ!!!

Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти...
 
СПІДВЕЙ-ФОРУМ » Преса, відео, фото, ігри ... » Друковані видання » Газета "Мототрек" (Хотілося б конструктивізму...)
Пошук: