Нд
16.02.2020
21:42
ВХІД
Категорії
Особистості пов'язані зі спідвеєм [10]
Польська ліга [1]
Міжнародні змагання [5]

Статистика

Всього он-лайн: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0
Пошук

Каталог статей

Головна » Статьи » Особистості пов'язані зі спідвеєм

Віктор Гайдим: «Я втомився від бруду, який оточує рівненський спідвей»
Вікторе, як ви прокоментуєте причини, через які команда не поїхала на виїзні гонки в російській лізі?
Насамперед хочу зазначити, що команда (спортсмени) були готові до виїзду, і навіть не дивлячись на те, що співпадали в часі гонка в Познані та виїзд в Росію, ми були до цього готові. Зв’язалися з Осумеком, Похолаком і вони дали згоду приїхати в Познань, але при умові, що їм привезуть кошти, які клуб перед ними заборгував. Ми розприділили склад таким чином, що команда в один і той же день виступила б одразу у двох лігах: до Польщі ми направляли склад з шести гонщиків, в Росію з семи.
На жаль, виникла фінансова проблема, час виїзду підходив, але коштів не було. Я почав телефонувати президенту клубу В’ячеславу Пугайку, він зайнятий, тоді зв’язався з Василем Червонієм, але на жаль, його також не було в місті. Тоді вирішив шукати інші варіанти, зустрічався з представниками місцевої влади, була зібрана нарада за участю п.Торгуна, п.Данильчука, п.Рабинюка, п.Пугайка. Я представив два кошториси – на Познань і Росію. Я пояснив, що їхати просто необхідно і які будуть наслідки, якщо ми відмовимось. Розумієте, я не «підписувався» спонсорувати команду, я лише тренер. Команда готова, техніка є, ми готові їхати…
Як результат наради, нам виділили фінанси тільки на виїзд до Польщі.

Тобто причина у фінансовій стороні, не було грошей на поїздку?
Не тільки. Існує ще заборгованість перед гонщиками за попередній виїзд до Росії. Сезон закінчується і природно, що хлопці хочуть отримати обіцяне. За «домашні» змагання у нас боргів немає. А от за виїзди…

Як відреагували в Росії на звістку про те що «Рівне-Україна» знімається з ліги?
По-перше, офіційно ми не знялись з російської ліги, керівництво клубу надіслало у федерацію листа з повідомленням, що поки що (!) через фінансові труднощі команда не може приїхати. Копії листа були відіслані у клуби, до яких ми мали приїхати. Теоретично ці гонки ще могли б відбутись…

Хто виступав гарантом, що в цьому сезоні рівненська команда від’їздить всі свої виїздні гонки, адже існувала проблема з невиїздом до Владивостоку з минулого сезону? І як тепер буде зі штрафними санкціями для «Рівне-Україна»?
Варто зауважити, що навіть вступний внесок в Російську лігу команда заплатила не повністю, а тільки половину. А з приводу того, хто виступав «гарантами», то відповім: керівництво клубу - п.В’ячеслав Пугаймо та п.Василь Червоній.

А Віктор Гайдим?
Ні. Не забувайте, що на початку сезону, я був простим гонщиком команди «Рівне-Україна». Які я, як простий гонщик, міг давати гарантії? Мене попросили прийняти клуб після відставки Віктора Кузнєцова, і я йшов тільки на посаду тренера. Потрібно було, щоб хтось займався хлопцями, не дав розвалитись команді. Мої функції – тренувати спортсменів, підтримувати бойовий командний дух. Згодом я взяв на себе, після пропозиції В’ячеслава Пугайка, організацію домашніх гонок та розрахунок з спортсменами та персоналом, але тільки за домашні гонки. А з Андрієм Савіним я вперше спілкувався по телефону, перед (першим – ред.) виїздом нашої команди до Росії, тоді мене тільки-но призначенили тренером команди «Рівне-Україна», я просив до заявити ще трьох гонщиків.

Останнім часом почали говорити, що «Рівне-Україна» не хоче їздити у Російській лізі. Наскільки це правда?
У цьому є велика доля правди. Мало хто хоче їздити у Російській лізі. Дуже «брудна» ліга, травматична. Та й з економічної точки зору, і цей сезон це вже показав, команда не може «потягнути» дві ліги. А якщо порівнювати польську та російську, то їздити в Польщі і краще, і фінансово вигідніше.
Вже перед початком нинішнього сезону, керівництво клубу не ставило перед командою жодних завдань на російську лігу. Ми туди заявлялись, щоб спортсмени мали «накат».

Хто конкретно займається фінансами клубу?
Президент.

А домашніми гонками?
Домашніми я. Всіма розрахунками з домашніх гонок. Хоча й тут були проблеми. Найгірша у фінансовому плані була гонка з «Равічем», за неї гроші майже ніхто не отримав. Тоді гроші потрібні були Диму, перед ним була заборгованість за «виїзд», нам довелось погасити борги перед Петером Димом, Похолаком та Осумеком.

Але ж ходять чутки, що з Димом не розплатились.
Так, йому ще винні, десь близько семи тисяч євро. Багато ще кому не заплачені «очкові», я своїх не отримував вже після виїздної гонки з Лодзем.

Як ти дивишся на можливість існування двох команд у Рівному?

Це не реально. Досвід Балаково та Владивостоку показав, що це неможливо. Кілька сезонів тому, коли спідвей у Рівному відроджувався, глядачі приходили на будь-яку гонку, будь-яку команду. Зараз спідвеєм, так би мовити люди вже «наситились», уболівальник починає перебирати: «на цю гонку піду – на цю не піду». Економічно дві команди у Рівному не виживуть. Хоча я маю інформацію, що кілька структур мають бажання створити у м.Рівне спідвейний клуб.

Ви маєте на увазі Володимира Трофимова?
І не тільки. Крім Трофимова є ще декілька бажаючих.

Уболівальники дуже часто зараз обговорюють варіант: «у наступному сезоні буде дві команди. Трофимова буде «їздити» у Російській лізі, а Гайдим – у польській». Як ти дивишся на таку можливість?
Я вже говорив, що вважаю нереальним дві команди у Рівному, але якщо так станеться, то буду дуже радий за Трофимова.

Яким ти бачиш майбутнє команди?
Зараз ще трохи рано говорити, щось планувати, сезон ще не закінчився, ще будуть дві гонки: чемпіонат України серед юніорів та традиційна гонка на Покрову. Ці гонки організовує не клуб, а Товариство сприяння оборони України. Коли закінчиться сезон, коли керівництво клубу розрахується зі спортсменами, тільки тоді можна буде говорити про подальші плани команди.

А кого з теперішньої команди бачиш із собою у наступному сезоні, а з ким би ти не хотів їздити?
Якщо складеться так, що я залишусь, то однозначно хотів би бачити у команді: Сашу Бородая, Володю Омеляна, Володимира Колодія-старшого, Володимира Колодія-молодшого. Марко не командний гонщик, легше без нього – ніж з ним. Він погано впливає на команду, з ним ніхто не хоче стартувати. Я не знаю чому, але він вносить в команду «напряг».

Як ти бачиш своє майбутнє у спідвеї?
Зараз нічого не можу сказати. Знаю одне, у другій команді я їздити не буду. Я маю на увазі рівненській команді. Чи то буде Трофимова, чи ще якась – немає значення. І не тому, що я от такий гоноровий – зовсім ні. Просто не зможу, раз я сказав, що я з ним їздити не буду – значить не буду. За останній період, останні кілька місяців, я вже стомився від того бруду, який ллється на клуб і на мене особисто. Навіть зникає усяке бажання їздити. Я люблю спідвей, і повернувся у спідвей не заради грошей. У мене був бізнес, який продав, щоб мені нічого не заважало займатись улюбленою справою, але зараз я втомився. Якщо ситуація не вирішиться, продам свої мотоцикли та повернусь у бізнес.

Хочете сказати що не буде такого гонщика – Віктора Гайдима?
Так. Такий варіант можливий. Слава Богу, цей сезон пройшов без травм, хлопці цілі, а далі час покаже…

Источник: http://СПОРТИВНИЙ ЯРМАРОК

Категория: Особистості пов'язані зі спідвеєм | Добавил: TOFIK (18.10.2006) | Автор: Олексій Кривошиєв E
Просмотров: 2661 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 2
0
2 semen  
А у нас не поливают говном только того, кто ничего не делает. Так, что Гайдыму нужно просто не обращать внимания и делать свое дело. Т.е. ездить самому и показывать другим как это нужно делать. И зедить как можно лучше. А трудности решать нужно, а не жаловаться. cool

0
1 Voldemarik  
Шо шо а плакаться он точно умеет!
Quote
«Я втомився від бруду, який оточує рівненський спідвей»

А сам Трофима такой грязью поливал, что даже мне противно было слушать!!
Мало на тебя Витёк вылили говна, мало!


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]